Контраст
Шрифт

Незважаючи на активні бойові дії на території області, автопарк Донецького гарнізону постійно оновлюється

clock
19.11.2023 11:00

Одне з останніх поповнень - 3 сучасних пожежних автомобілі на базі шасі FORD.
🔸 Автомобіль оснащений надійним, мобільним та високопрохідним шасі. 
Автоцистерна пожежна АЦ-5-50 (1833)-442F призначена для перевезення особового складу оперативного розрахунку, вогнегасних речовин і пожежно-технічного оснащення та аварійно-рятувального обладнання для гасіння пожеж та проведення аварійно-рятувальних робіт. 
Автоцистерна обладнана цистерною з водою об'ємом 5000 літрів, баком для піноутворювача об'ємом 500 літрів, освітлювальною щоглою обладнаною чотирма LED прожекторами з висотою підіймання від рівня землі на 6 м, аварійно-рятувальним оснащенням, системою GPS навігації та відео реєстрації, апарати СІЗОД. Все обладнання розміщено в автомобілі у спеціальних відсіках, що робить роботу рятувальників більш комфортною та оперативною. 
Дана комплектація пожежної автоцистерни забезпечить проведення комплексу заходів аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, без залучення додаткових сил та засобів.

🔸 Автомобіль та обладнання будуть вельми корисними для рятувальних операцій та допоможуть вогнеборцям ще більш ефективно захищати життя та майно громадян

Схожі матеріали