Контраст
Шрифт

“Незламні”: торецькі рятувальники серед нагороджених в рамках загальнонаціональної програми “Людина року”

clock
07.11.2023 13:49

Вже більше 20 років в Україні відзначають кращих із кращих українців та українок: тих, хто творить нову історію, працює заради Батьківщини, зміцнює авторитет держави на  міжнародній арені.

Цього року вперше в рамках загальнонаціональної програми “Людина року” запроваджено спеціальну військово-патріотричну премію “Незламні”, аби відзначити мужність, професіоналізм тих підрозділів, що нині героїчно стоять на захисті України та своїми діями наближають Перемогу. Серед нагороджених – рятувальники Торецького підрозділу ДСНС, а саме 61-ї державної пожежно-рятувальної частини. Нагороду отримали т.в.о. очільника ДСНС Володимир Демчук та начальник Бахмутського районного управління ДСНС Донеччини Олександр Стор’єв.

“Від всього нашого багатотисячного колективу я дякую за високу оцінку роботи надзвичайників. За те, що суспільство нам довіряє. Все, що ми робимо, ми робимо за покликом серця. Рятувальники та рятувальниці щоденно своїми діями та героїчними вчинками формують нашу незламність. І найвищою нагородою для нас є тисячі врятованих життів та щирі слова подяки українців”, - сказав під час виступу Володимир Демчук.

У свою чергу, Олександр Стор’єв зауважив, що це відзнака не лише торецьких рятувальників, але й всіх надзвичайників з різних куточків України: “ Ми працюємо під постійними обстрілами, під звуки вибухів, рятуємо людей після ворожих атак, розбираємо завали. І будемо це робити й надалі. Хочу запевнити, що ми будь-якої хвилини готові прийти на допомогу кожному, хто цього потребує. Продовжуємо працювати і наближати нашу Перемогу”.

Довідково 

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну торецькі вогнеборці щоденно ризикують власним життям, допомагаючи мирним мешканцям на прифронтових територіях. За цей час вони ліквідували майже 500 пожеж, спричинені діями ворога, надали першу домедичну допомогу майже 150 особам, доставили та розвантажили понад тисячу тонн гуманітарної допомоги. І як би складно не було, залишати рідне місто не збираються. Кажуть, що стоятимуть міцно до Перемоги. Адже розуміють, що потрібні людям та країні.

Схожі матеріали