ГоловнаПожежно-прикладний спорт27 Вересня, 2011р.
 Версія для друку

Донецькі обласні змагання з пожежно-прикладного спорту

Опубліковано: 27.09.2011, 15:57

Турнір пам’яті Дмитра Макарова

Турнір з пожежно-стройової підготовки серед чергових караулів управління МНС в місті Донецьк на кубок пам'яті начальника чергового караулу 1-ї самостійної державної пожежної частини по охороні Ворошиловського району Донецька Дмитра Макарова, який загинув 21 січня 1997 під час ліквідації пожежі у двоповерховому будинку по вулиці Червоноармійській. Пожежний отримав смертельне ураження електричним струмом, рятуючи життя й майно земляків.

Турнір памяті Валерія Рогозинського

Турнір з пожежно-прикладного спорту, присвячений пам'яті старшого інструктора газодимозахисної служби 22-ї самостійної державної пожежної частини м. Маріуполя Валерія Рогозинского, який загинув під час гасіння пожежі в Приазовському державному технічному університеті, у 1997 році. Турнір проводиться з метою популяризації і розвитку пожежно-прикладного спорту серед особового складу підрозділів Управління МНС у місті Маріуполь, підвищення рівня майстерності спортсменів, виявлення переможців і комплектування збірної команди міста Маріуполя для участі її в обласних змаганнях.

 

Змагання з пожежно-прикладного спорту на кубок «Дружба пожежних»

1992-го року керівництво загону державної пожежної охорони у місті Ізюм Харківської області запропонувало керівникам воєнізованої пожежної охорони міст Лозова та Слов’янськ (Донецька область), маючи на меті підвищення спортивної майстерності та укріплення дружніх стосунків між пожежними гарнізонами, провести змагання з пожежно-прикладного спорту. Традиція спортивних зустрічей закріпилася і цей спортивний захід має вже двадцятирічну історію, сповнену спортивної боротьби, рекордів та міцної дружби пожежних.

17.10.2011. У Донецьку пройшов XIV турнір з пожежно-стройової підготовки серед чергових караулів управління МНС в місті Донецьк на кубок пам'яті Дмитра Макарова

23.09.2011. Пройшли змагання з пожежно-прикладного спорту серед членів добровільних пожежних дружин 

25.06.2011. В Донецьку пройшли особисто-командні змагання з пожежно-прикладного спорту серед підпорядкованих підрозділів ГУ МНС України в Донецькій області 

10.06.2011. В Донецьку завершилися Двадцяті Межрегіональні змагання з пожежно-прикладного спорту «Дружба пожежних»

09.06.2011. У Донецьку розпочалися Двадцяті ювілейні змагання з пожежно-прикладного спорту на кубок «Дружба пожежних»

26.05.2011. Пройшли змагання з пожежно-прикладного спорту серед юнаків

21.02.2011. Проведений Восьмий турнір з пожежно-прикладного спорту пам`яті загиблого на пожежі Валерія Рогозинського


   
Пожежно-прикладний спорт
27 Вересня15:57 Донецькі обласні змагання з пожежно-прикладного спорту
Пожежно-прикладний спорт