ГоловнаОстанні новини16 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

В українських закладах освіти стартували інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»

Опубліковано: 16.09.2021, 08:30

Відучора в Україні стартували інформаційно-профілактичні заходи «День з поліцейським та рятівником», під час яких поліцейські та надзвичайники пояснюватимуть школярам правила безпечної поведінки на дорозі, алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, а також демонструватимуть зразки спеціальної техніки та спецзасоби. Заходи проходитимуть у форматі інтерактивних уроків у період з 13 по 25 вересня.

Так, сьогодні, 14 вересня, на Закарпатті в Ужгороді відбувся перший інтерактивний урок в рамках акції «День із поліцейським та рятувальником». На подвір’ї було велелюдно, адже подивитись на техніку, познайомитися з фахівцями екстрених служб та дізнатися, як запобігти небезпекам, зібралась уся школа № 12. Учням та педагогам розповіли про правила безпечної поведінки під час виникнення пожежі, виявлення вибухонебезпечних предметів, правила дорожнього руху тощо. Зокрема, піротехніки ДСНС показали дітям муляжі вибухонебезпечних предметів і розповіли, як треба діяти у разі виявлення боєприпасів. Також надзвичайники продемонстрували інструменти, якими вони послуговуються при ліквідації дорожньо-транспортних пригод, а також описали «начиння» пожежного автомобіля. Звичайно ж, теорією фахівці екстрених служб не обмежились, тож кожен учень міг спробувати, приміряти та потримати в рухах обладнання й спорядження кожної із служб.

ЗАК.jpgЗАК_1.JPG

У свою чергу у Дніпропетровській області вогнеборці спільно з поліцейськими завітали до учнів загальноосвітньої школи №17 міста Павлоград. Під час заходу надзвичайники зупинялись на основних правилах пожежної безпеки, правилах поведінки під час виявлення ВНП, безпеці на воді тощо. Поліцейські розповіли молодому поколінню про правила дорожнього руху, акцентували увагу на поведінці з незнайомими людьми. Рятувальники також провели для дітлахів вікторину про правила безпеки життєдіяльності та перевірили знання номерів екстрених служб міста. По закінченню теоретичної частини малеча мала змогу приміряти бойовий одяг пожежних та бронежилет з каскою поліцейських. Потім дітлахам продемонстрували пожежну техніку та обладнання рятувальників, показали як вогнеборці виконують свою роботу, провели оперативне розгортання з подачею води. Наприкінці заходу всі вихованці школи мали змогу посидіти за кермом пожежного автомобіля і зробити спільне фото з рятувальниками на згадку.

ДНІПРОПЕТ.jpgдніпропет_1.jpg

13 вересня перші інтерактивні уроки в рамках акції пройшли у загальноосвітніх школах № 11 та 13, ліцеї №1 та колегіумі м. Сєвєродонецьк, що на Луганщині. Під час спілкування з дітьми надзвичайники та поліцейські роз’яснювали їм, як безпечно поводити себе на дорозі, як діяти у різних надзвичайних ситуаціях. Хлопчики та дівчатка також дізналися багато цікавого про професії рятувальника та поліцейського і ставили гостям багато запитань.

Діти та вчителі подякували за цікаву та корисну інформацію і пообіцяли дотримуватися усіх правил безпеки життєдіяльності.

луг.jpgлуг_1.jpg

У Черкасах перший «День із поліцейським та рятувальником» відбувся у 31 гімназії. Під час заходу рятувальники та поліцейські розгорнули справжнє “містечко безпеки”, де пояснили школярам як діяти у разі виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, продемонстрували спеціальну техніку та обладнання. Найзахопленішим моментом для учнів, як завжди, стало одягання спецодягу та обладунків вогнеборців і поліцейських, “керування” спецавтомобілями та гасіння умовної пожежі.

чер.jpgчер_1.jpg

Рятувальники, працівники поліції та освітяни наголошують на необхідності проведення таких заходів, оскільки навички безпечної поведінки, отримані дітьми зараз, можуть в подальшому убезпечити їх від непоправного та допоможуть зберегти життя.


   
Останні новини
24 Вересня18:58 Начальник Головного управління Олексій Мігрін відвідав Авдіївку та Красногорівку
24 Вересня16:34 Духовий оркестр Головного управління “Фенікс” дал концерт у Приморському парку Маріуполя
24 Вересня16:06 м. Маріуполь: рятувальники нагадують правила безпечної експлуатації газового обладнання
24 Вересня14:51 м. Бахмут: школярі отримали безліч корисної інформації на інтерактивному уроці «День з поліцейським та рятівником»
24 Вересня13:43 Рятувальники Лиманщини гасили умовну пожежу на паливному складі
24 Вересня12:55 Українські рятувальники перевіряють готовність до дій за призначенням
24 Вересня11:48 м. Маріуполь: у загальноосвітній школі № 47 рятувальники та поліціянти провели спільний інтерактивний урок (ВІДЕО)
24 Вересня10:32 На території Мирноградської міської територіальної громади відбулись командно-штабні навчання органів управління та сил цивільного захисту
24 Вересня09:24 м. Маріуполь: дошкільнята дізналися про особливості роботи рятувальників під час екскурсії до пожежно-рятувальної частини
24 Вересня08:53 У Слов’янську рятувальники та психологи ДСНС навчали школярів порядку дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій
24 Вересня08:20 «Почуй мене»: портал ДСНС став доступнішим для людей із порушеннями слуху
24 Вересня08:00 На Донеччині триває другий етап відновлювальних робіт житла, яке було пошкоджене в результаті бойових дій (ВІДЕО)
23 Вересня17:42 Начальник Головного управління Олексій Мігрін взяв участь у засіданні Колегії Донецької облдержадміністрації
23 Вересня16:25 Поліцейські та рятувальники Лимащини нагадали школярам правила безпечної поведінки
23 Вересня15:18 м. Торецьк: представники ДСНС наголошують на необхідності неухильно дотримуватися правил безпеки життєдіяльності
Останні новини