ГоловнаОстанні новини18 Червня, 2021р.
 Версія для друку

На Донеччині пройшли практично-методичні заняття за напрямом організації та забезпечення радіозв’язком територіальних органів та підрозділів центрального підпорядкування ДСНС України

Опубліковано: 18.06.2021, 14:15

З 16 по 18 червня на базі Головного управління ДСНС України у Донецькій області проводились практично-методичні заняття за напрямом організації та забезпечення радіозв’язком територіальних органів та підрозділів центрального підпорядкування ДСНС із співробітниками підрозділів телекомунікацій та інформаційних технологій ДСНС. 

Було передбачено декілька локацій. В Частині піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування були продемонстровані облаштування, обладнання, та техніка. Проведені теоретичні заняття та екскурсія медико-санітарною частиною. А у Частині водолазних пошуково-рятувальних робіт було проведено низку практичних відпрацювань із залученням командно-штабного автомобілю та підйому у небо новітнього безпілотного літального апарату DJI Matrice 300.

Начальник Управління оповіщення, телекомунікацій та інформаційних технологій ДСНС України Владислав Кравченко зазначив що під час практичних занять відпрацьовувалися питання щодо побудови системи цифрового оперативно-диспетчерського радіозв’язку. Учасники практично-методичних занять отримали теоретичні знання та практичні поради щодо розгортання цифрового радіозв’язку, яке впроваджено в підрозділах Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

Колеги з інших областей мали змогу обмінятись досвідом, надихнутись новими ідеями, наповнитись атмосферою Донецького гарнізону.

1.jpeg 2.jpeg

3.jpeg 4.jpeg

5.jpeg 6.jpeg

7.jpeg 9.jpeg

9.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
27 Липня16:36 Рятувальники встановили бонове загородження на ділянці фарбування міського пірсу, щоб хімічні речовини не потрапили в акваторію Азовського моря (ВІДЕО)
27 Липня16:15 Рятувальники Донеччини беруть участь у тренінгу з підвищення рівня професійного потенціалу під час виконання службових обов’язків на КПВВ
27 Липня14:56 м. Новогродівка: рятувальники провели інформаційну роботу серед місцевих жителів
27 Липня13:40 м. Добропілля: рятувальники провели профілактичне відпрацювання вулиць міста
27 Липня13:06 З початку року на водоймах Донецької області загинуло 48 людей
27 Липня11:31 м. Святогірськ: рятувальники спільно із представниками НПП «Святі Гори» та туристичної поліції провели профілактичний рейд серед відпочивальників (ВІДЕО)
27 Липня10:27 м. Українськ: громадян закликають берегти екосистеми від вогню
27 Липня09:43 Рятувальники Донеччини взяли участь у тренінгу з гендерної політики «Жінки, мир, безпека»
27 Липня09:37 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили майже 46 тисяч вибухонебезпечних предметів
27 Липня09:27 м. Волноваха: рятувальники продовжують профілактичне спілкування з містянами щодо безпечної поведінки на водоймах
27 Липня08:40 Увага! Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку на Донеччині
27 Липня08:30 Загальні тенденції перебігу стихійних метеорологічних явищ в Україні та світі
27 Липня08:16 До ДСНС з ознайомчим візитом прибув представник Женевського міжнародного центру з гуманітарного розмінування
27 Липня08:13 Фахівці ДСНС разом із представниками Естонії проводять заняття за програмою "Базовий курс з ідентифікації, знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів"
26 Липня16:20 м. Слов’янськ: фахівці ДСНС закликають громадян відпочивати біля водойм безпечно
Останні новини