ГоловнаОстанні новини17 Червня, 2021р.
 Версія для друку

«Професія мужніх» (Сюжет ТК Україна)

Опубліковано: 17.06.2021, 12:23

Ризикувати власним життям задля безпеки інших може дозволити собі лише мужня та сильна духом людина. Однією з таких відважних та виважених  професій можна вважати професію сапера або піротехніка ДСНС. Фахівці-піротехніки чи не кожен день ризикують власним життям щоб зберегти спокій та безпеку, а іноді – здоров'я та життя інших людей.

Починаючи з весни, коли активізуються «чорні» копачі і розпочинаються сільськогосподарські польові роботи майже щодня піротехніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення м. Біла Церква Головного управління ДСНС України у Київській області виїжджають для знищення вибухонебезпечних предметів залишених багато десятиліть назад. На жаль, виявляти такі «подарунки» будуть ще  багато  поколінь українців. Бомби снаряди ‚ міни ‚ гранати ‚ набої – це все відлуння світової війни, яке продовжує загрожувати місцевим мешканцям загибеллю чи бідою.

Щороку в Київській області піротехніки знешкоджують тисячі небезпечних знахідок. Так, з початку року вони вже 135 разів залучалися на вилучення  небезпечних предметів, в ході яких було знищено більше 700 ВНП, а значить врятовано людей від потенційної небезпеки.


   
Останні новини
27 Липня16:36 Рятувальники встановили бонове загородження на ділянці фарбування міського пірсу, щоб хімічні речовини не потрапили в акваторію Азовського моря (ВІДЕО)
27 Липня16:15 Рятувальники Донеччини беруть участь у тренінгу з підвищення рівня професійного потенціалу під час виконання службових обов’язків на КПВВ
27 Липня14:56 м. Новогродівка: рятувальники провели інформаційну роботу серед місцевих жителів
27 Липня13:40 м. Добропілля: рятувальники провели профілактичне відпрацювання вулиць міста
27 Липня13:06 З початку року на водоймах Донецької області загинуло 48 людей
27 Липня11:31 м. Святогірськ: рятувальники спільно із представниками НПП «Святі Гори» та туристичної поліції провели профілактичний рейд серед відпочивальників (ВІДЕО)
27 Липня10:27 м. Українськ: громадян закликають берегти екосистеми від вогню
27 Липня09:43 Рятувальники Донеччини взяли участь у тренінгу з гендерної політики «Жінки, мир, безпека»
27 Липня09:37 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили майже 46 тисяч вибухонебезпечних предметів
27 Липня09:27 м. Волноваха: рятувальники продовжують профілактичне спілкування з містянами щодо безпечної поведінки на водоймах
27 Липня08:40 Увага! Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку на Донеччині
27 Липня08:30 Загальні тенденції перебігу стихійних метеорологічних явищ в Україні та світі
27 Липня08:16 До ДСНС з ознайомчим візитом прибув представник Женевського міжнародного центру з гуманітарного розмінування
27 Липня08:13 Фахівці ДСНС разом із представниками Естонії проводять заняття за програмою "Базовий курс з ідентифікації, знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів"
26 Липня16:20 м. Слов’янськ: фахівці ДСНС закликають громадян відпочивати біля водойм безпечно
Останні новини