ГоловнаОстанні новини5 Березня, 2021р.
 Версія для друку

смт Мангуш: фахівці ДСНС продовжують навчати жителів селища правилам безпеки

Опубліковано: 05.03.2021, 15:59

Сьогодні фахівці ДСНС провели роз’яснювальний захід серед жителів селища міського типу Мангуш щодо дотримання правил пожежної безпеки при користуванні газовими приладами. Під час заходу рятувальники розповіли громадянам про порядок дій у випадку виникнення пожежі та про заходи які допоможуть уникнути виникнення надзвичайних подій у побуті. Зокрема, співрозмовникам повідомили, що слід ретельно пояснити дітям небезпеку ігор з вогнем та іншими потенційно небезпечними предметами. Батьки повинні підготувати малечу до можливих екстрених ситуацій та навчити як слід діяти. Також, варто приділити увагу й вивченню номерів телефонів екстрених служб, а для того, щоб дитина змогла в критичній ситуації повідомити про небезпеку за відповідним номером, слід розмістити дані номери на видному місці. Так дитині буде легше зорієнтуватись в стресовій ситуації.

На завершення спілкування, кожному співрозмовнику надали інформаційні листівки превентивного характеру. Крім того, фахівці Служби порятунку розповіли жителям про мобільний додаток “101- Донецької області” за допомогою якого можна здійснити екстрений виклик.

  (1).jpg   (2).jpg

  (3).jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
13 Квітня10:09 На Донеччині рятувальники відпрацювали порядок дій за сигналом «Збір-Аварія»
13 Квітня09:23 У Маріуполі рятувальники ознайомили вихователів дитячого садочку з правилами пожежної та техногенної безпеки
13 Квітня09:03 ДСНС застерігає: випалювання сухостою — незаконна діяльність, що несе загрозу природному фонду країни, людським життям та оселям!
12 Квітня17:17 На Донеччині з’явилися білборди з портретами загиблих за незалежність України. Серед зображених героїв і рятувальник ДСНС Сергій Горбань
12 Квітня16:42 м. Торецьк: рятувальники нагадали і дорослим, і дітям, як поводитися у разі надзвичайної ситуації
12 Квітня15:26 м. Краматорськ: фахівці ДСНС попереджають про небезпеку пожеж у природних екосистемах
12 Квітня14:14 м. Волноваха: рятувальники навчають громадян правилам безпеки життєдіяльності
12 Квітня12:27 На Донеччині протягом минулого тижня виникла 231 пожежа (ІНФОГРАФІКА)
12 Квітня12:02 м. Краматорськ: рятувальники поглиблюють знання громадян з питань безпеки життєдіяльності
12 Квітня10:39 Рятувальники Донеччини висадили десятки дерев в рамках всесвітньої екологічної акції «Озеленення планети»
12 Квітня09:18 м. Дружківка: рятувальники перевірили АЗС на предмет дотримання правил пожежної та техногенної безпеки
12 Квітня08:10 Рятувальники дбають про добробут дітей, навчаючи їх правилам безпечної життєдіяльності
12 Квітня08:00 На Донеччині рятувальники ДСНС України проводять відновлювальні роботи будинків, пошкоджених в результаті бойових дій (ВІДЕО)
12 Квітня07:50 Закликаємо врятувати життя донечці дніпропетровського рятувальника Олексія Шевчика!
11 Квітня08:23 Збірна футбольна команда ДСНС Донецької та Луганської областей взяла участь у груповому етапі відкритого чемпіонату України з футболу серед команд ліги учасників АТО на "Кубок героїв АТО" 2021 року
Останні новини