ГоловнаОстанні новини4 Березня, 2021р.
 Версія для друку

ДСНС продовжує перевіряти стан протипожежної безпеки на об'єктах із розміщенням людей

Опубліковано: 04.03.2021, 12:36

Задля виявлення порушень пожежної та техногенної безпеки та недопущення пожеж на об'єктах масового перебування людей, в усіх регіонах держави тривають позапланові перевірки готелів, пансіонатів, інтернатів. Під час такої роботи фахівці ДСНС перевіряють стан джерел зовнішнього водопостачання, можливість під’їзду до будівель і до пожежних гідрантів спеціальної техніки, проводять інструктажі з відповідальними за протипожежний стан.

Так, 3 березня на Миколаївщині рятувальниками здійснено перевірку готелю "Пілігрим", розташованого у Заводському районі обласного центру. Представники ДСНС оглянули укомплектованість будівлі підручними засобами пожежогасіння (вогнегасниками), шляхи евакуації (евакуаційні виходи, відповідні покажчики "Вихід" та плани евакуації), наявність та стан джерел зовнішнього водопостачання, можливість під'їзду пожежно-рятувальної техніки, систему автоматичної пожежної сигналізації та як вона обслуговується, ну і звісно ж, всі необхідні документи, які регламентують діяльність даного закладу. Користуючись нагодою, ДСНСівці провели відповідні інструктажі з адміністрацією та персоналом, поспілкувались з ними про основні причини виникнення пожеж та надали рекомендації як діяти у разі позаштатної ситуації, при цьому нагадавши номери екстрених служб.

У свою чергу у Волинській області вогнеборці провели позапланову перевірку Комунального підприємства «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» у м. Ковель. Рятувальники звернули увагу на наявність первинних засобів пожежогасіння, обладнання приміщень автоматичною пожежною сигналізацією, розміщення на видимих місцях планів евакуацій, проходження персоналом інструктажів з питань пожежної безпеки, утримання в належному стані евакуаційних шляхів і виходів. Для персоналу відділення фахівці служби ДСНС провели інструктажі з пожежної безпеки та нагадали порядок дій на випадок пожеж та надзвичайних ситуацій.

А в Чернівецькій області того ж дня кіцманські рятувальники провели перевірку в санаторії «Брусниця». Інспектори обстежили заклад, щоб з’ясувати, чи на належному рівні у санаторії дотримуються протипожежної та техногенної безпеки. Представники Служби порятунку звертали увагу на забезпечення об'єкта первинними засобами пожежогасіння, відповідність шляхів евакуації та зовнішнього водопостачання до встановлених протипожежних вимог, незахаращеність виходів з приміщень, роботу систем оповіщення про пожежу тощо. Із персоналом санаторію було проведено інструктаж щодо дій працівників на випадок виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події. Наприкінці перевірки рятувальники звернули увагу керівництва та відповідальних осіб на важливості дотримання належного рівня протипожежної безпеки на об’єкті.

Водночас на Донеччині маріупольські рятувальники  провели позапланову перевірку дотримання вимог законодавства України у сфері пожежної і техногенної безпеки в готелі "Посейдон", що розташований у Приморському районі міста Маріуполь. Фахівці ДСНС обстежили технічний стан та справність систем протипожежного захисту, наявність розпорядчих документів щодо дотримання протипожежного режиму в закладі, наявність необхідної кількості та стан утримання шляхів евакуації. Звернули увагу і на відповідність електричних мереж правилам влаштування електроустановок, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння та їх технічний стан. З персоналом закладу було проведено інструктаж щодо дій у разі виникнення пожежі та правил користування первинними засобами пожежогасіння. Крім того, представники ДСНС звернули увагу працівників закладу на те, що викликати рятувальників можна не лише за телефоном “101”, але й за допомогою спеціального мобільного додатку “101-Донецька область”.

Подібні профілактичні заходи триватимуть й надалі натериторії всієї країни.

1  photo_2021-03-03_(3).jpg6.jpgDSC_0003.JPGDSC_0043.JPG


   
Останні новини
13 Квітня10:09 На Донеччині рятувальники відпрацювали порядок дій за сигналом «Збір-Аварія» (ВІДЕО)
13 Квітня09:23 У Маріуполі рятувальники ознайомили вихователів дитячого садочку з правилами пожежної та техногенної безпеки
13 Квітня09:03 ДСНС застерігає: випалювання сухостою — незаконна діяльність, що несе загрозу природному фонду країни, людським життям та оселям!
12 Квітня17:17 На Донеччині з’явилися білборди з портретами загиблих за незалежність України. Серед зображених героїв і рятувальник ДСНС Сергій Горбань
12 Квітня16:42 м. Торецьк: рятувальники нагадали і дорослим, і дітям, як поводитися у разі надзвичайної ситуації
12 Квітня15:26 м. Краматорськ: фахівці ДСНС попереджають про небезпеку пожеж у природних екосистемах
12 Квітня14:14 м. Волноваха: рятувальники навчають громадян правилам безпеки життєдіяльності
12 Квітня12:27 На Донеччині протягом минулого тижня виникла 231 пожежа (ІНФОГРАФІКА)
12 Квітня12:02 м. Краматорськ: рятувальники поглиблюють знання громадян з питань безпеки життєдіяльності
12 Квітня10:39 Рятувальники Донеччини висадили десятки дерев в рамках всесвітньої екологічної акції «Озеленення планети»
12 Квітня09:18 м. Дружківка: рятувальники перевірили АЗС на предмет дотримання правил пожежної та техногенної безпеки
12 Квітня08:10 Рятувальники дбають про добробут дітей, навчаючи їх правилам безпечної життєдіяльності
12 Квітня08:00 На Донеччині рятувальники ДСНС України проводять відновлювальні роботи будинків, пошкоджених в результаті бойових дій (ВІДЕО)
12 Квітня07:50 Закликаємо врятувати життя донечці дніпропетровського рятувальника Олексія Шевчика!
11 Квітня08:23 Збірна футбольна команда ДСНС Донецької та Луганської областей взяла участь у груповому етапі відкритого чемпіонату України з футболу серед команд ліги учасників АТО на "Кубок героїв АТО" 2021 року
Останні новини