ГоловнаОстанні новини14 Січня, 2021р.
 Версія для друку

м. Краматорськ: рятувальники провели профілактичний рейд серед місцевих мешканців

Опубліковано: 14.01.2021, 16:09

З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі, фахівці ДСНС проводять інформаційно-роз’яснювальні заходи, під час яких спілкуються з громадянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Як правило, основними причинами таких пожеж є: необережне поводження з вогнем (в тому числі, при палінні), несправність електрообладнання, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових електронагрівальних приладів.

Зокрема, 14 січня краматорські рятувальники поспілкувались з місцевими жителями в місцях масового перебування людей.

В ході превентивної роботи фахівці Служби порятунку зауважили на тому, що з настанням опалювального періоду, домовласникам рекомендується встановити суворий нагляд за станом приладів опалення та режимом їх експлуатації. Рятувальники нагадали громадянам, що при експлуатації пічного опалення, пожежі найчастіше відбуваються в результаті перекалу печей, появи у цегляній кладці тріщин, в результаті застосування для розпалювання горючих і легкозаймистих рідин.

Також, фахівці ДСНС наголосили на необхідності систематичної перевірки справності електромережі та неприпустимості застосування різних видів нестандартних або несправних нагрівальних приладів.

Велику увагу співробітники ДСНС приділили й запобіганню нещасних випадків серед дітей, закликаючи батьків у жодному разі не залишати дітей без нагляду та постійно навчати їх правилам безпеки життєдіяльності, першочерговим діям та вмінню правильно відреагувати у разі пожежі,

Для закріплення отриманої інформації рятувальники серед містян розповсюджують листівки з правилами пожежної безпеки та номерами телефонів екстрених служб.

1.jpeg    2.jpeg

3.jpeg

 

ГУ ДСНС України у Донецькій області

 

   
Останні новини
5 Березня15:59 смт Мангуш: фахівці ДСНС продовжують навчати жителів селища правилам безпеки
5 Березня13:53 м. Краматорськ: розповіли про важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності
5 Березня13:19 Рятувальниць Донеччини привітали із Міжнародним жіночим днем
5 Березня12:20 м. Костянтинівка: рятувальники продовжують нагадувати жителям про пожежну безпеку у побуті
5 Березня12:02 Увага! На Донеччині очікується погіршення погодних умов!
5 Березня10:40 Рятувальники Головного управління провели відкритий урок щодо мінної безпеки серед учнів Тополинської ЗОШ (ВІДЕО)
5 Березня08:30 На Донеччині завершилась атестація рятувальників підпорядкованих аварійно-рятувальних служб Головного управління (ВІДЕО)
4 Березня17:26 На Донеччині рятувальники обговорили питання щодо організації заходів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки
4 Березня16:22 На Донеччині психологиня Аварійно-рятувального загону спеціального призначення провела тренінг з водолазами
4 Березня15:17 Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
4 Березня14:46 У Маріуполі рятувальники продовжують роз’яснювати місцевим жителям правила безпеки життєдіяльності
4 Березня12:36 ДСНС продовжує перевіряти стан протипожежної безпеки на об'єктах із розміщенням людей
4 Березня12:17 Рятувальники продовжують проводити профілактичні бесіди з мешканцями Донеччини
4 Березня10:55 Бійці ДСНС здійснюють тактико-спеціальні навчання, удосконалюючи свої професійні навички та підвищуючи готовність до ліквідації надзвичайних подій
4 Березня10:52 м. Добропілля: рятувальники нагадали жителям міста про правила пожежної безпеки
Останні новини