ГоловнаОстанні новини21 Листопада, 2020р.
 Версія для друку

Лиманські рятувальники провели профілактичний рейд щодо попередження нещасних випадків на льоду

Опубліковано: 21.11.2020, 13:45

Зі зниженням температури повітря на водоймах почав з’являтися тонкий льодовий покрив, який ще не володіє достатньою міцністю. Однак, це не зменшує небезпеку й не зупиняє дітей не бавитись поруч з водоймами. Навпаки, дітлахи з задоволенням випробовують перший лід на міцність.

Для того, щоб запобігти нещасним випадкам, 20 листопада лиманські рятувальники провели профілактичні рейди поблизу місцевих водоймищ. Фахівці Служби порятунку, в першу чергу, розповіли громадянам та дітям, що безпечним вважається лід товщиною не менше 7 сантиметрів; для обладнання ковзанки - не менше 10-12 сантиметрів (масове катання - 25 сантиметрів); масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше, ніж 15 сантиметрів. Також, під час рейду фахівці ДСНС розповіли дорослим та дітям про небезпеку виходу на тонку кригу, про заходи безпеки на льоду, про порядок дій на випадок, якщо людина провалилася під лід та нагадали екстрені номери, за яким треба телефонувати у разі виникнення надзвичайної ситуації. Кожному співрозмовнику рятувальники вручили інформаційні пам`ятки з правилами поведінки на льоду. 

Якщо ви провалилися на льоду водойми, широко розкиньте руки по крайках льодового пролому та утримуйтеся від занурення з головою, Дійте рішуче і не лякайтеся. Намагайтеся не обламувати крайку льоду, вибирайтеся на лід без різких рухів, наповзаючи грудьми і по черзі витягаючи на поверхню ноги. Головне – пристосувати своє тіло для того, щоб воно мало найбільшу площу опори.

Бережіть своє життя та не наражайте себе на небезпеку! В екстреній ситуації телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

1 (8).jpg    2 (7).jpg

3 (9).jpg    4 (8).jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області     


   
Останні новини
5 Грудня09:04 Фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону!
5 Грудня09:01 Надзвичайники закликають не ризикувати своїм життям та не виходити на тонку кригу!
5 Грудня09:00 Увага! На Донеччині очікується погіршення погодних умов!
4 Грудня16:50 м. Покровськ: фахівці ДСНС провели протипожежне заняття з відповідальними за пожежну безпеку у місцевих закладах охорони здоров’я
4 Грудня15:30 Покровські рятувальники у складі рейдової групи провели профілактичний захід серед мешканців приватного сектору
4 Грудня14:15 Керівництво Головного управління взяло участь у мітингу напередодні Дня Збройних сил України
4 Грудня13:26 Рятувальники Донеччини отримали від Міжнародного Комітету Червоного Хреста 3 каркасних намета (ВІДЕО)
4 Грудня11:30 Слов’янський район: рятувальники розповіли про небезпеку порушення правил мінної безпеки
4 Грудня10:16 м. Курахове: рятувальники розповіли громадянам про основні причини виникнення пожеж у побуті
4 Грудня09:00 м. Маріуполь: мешканцям міста розповіли про важливі правила безпеки життєдіяльності
3 Грудня17:50 м. Торецьк: використання приладів опалення вимагає відповідального ставлення до правил експлуатації
3 Грудня16:45 Співробітники Головного управління провели протипожежне навчання співробітників Ощадбанку у м. Краматорськ
3 Грудня15:25 м. Краматорськ: рятувальники провели протипожежне заняття зі співробітниками Краматорського міського відділу філії Державної установи “Центр пробації в Донецькій області”
3 Грудня14:05 м. Добропілля: фахівці Служби порятунку застерегли від використання пошкоджених електричних приладів
3 Грудня12:50 Костянтинівський район: рятувальники нагадали громадянам правила мінної безпеки
Останні новини