ГоловнаОстанні новини21 Жовтня, 2020р.
 Версія для друку

Краматорські рятувальники роз’яснили громадянам, як вберегтись від пожеж у побуті

Опубліковано: 21.10.2020, 09:33

Зі зниженням температури повітря значно погіршується статистика трагічних випадків на пожежах у побуті. Аналіз таких пожеж показує, що винуватцями більшості з них є самі громадяни, які зневажають елементарними правилами пожежної безпеки, необережно поводяться з вогнем під час паління (більшість пожеж, спричинених курінням, пов’язана з курінням у нетверезому стані у ліжку),  порушують правила користування  приладами опалення.

Тому з метою максимально знизити кількість пожеж в житловому секторі, краматорські рятувальники регулярно проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення.

В ході превентивної роботи фахівці Служби порятунку зауважили на тому, що з настанням опалювального періоду, домовласникам рекомендується встановити суворий нагляд за станом приладів опалення та режимом їх експлуатації. Рятувальники нагадали громадянам, що при експлуатації пічного опалення, пожежі найчастіше відбуваються в результаті перекалу печей, появи у цегляній кладці тріщин, в результаті застосування для розпалювання горючих і легкозаймистих рідин.

Також фахівці ДСНС наголосили на необхідності систематичної перевірки справності електромережі та неприпустимості застосування різних видів нестандартних або несправних нагрівальних приладів.

Співробітніки ДСНС детально роз'яснили основні правила поведінки при виявленні загоряння та розповсюдили пам'ятки з докладним описом дій в разі виникнення пожежі та номерами телефонів екстрених служб.  Також, рятувальники акцентували увагу громадян на тому, що часто трапляються випадки, коли люди, які стали свідками пожежі,  не повідомляють про загоряння до пожежної охорони, вважаючи, що це вже зробив хтось інший. Така бездіяльність часто призводить до загибелі людей і великих матеріальних збитків. Тому, фахівці ДСНС ще раз нагадують, якщо ви випадково побачили пожежу, негайно повідомте про це за телефоном «101».

20201020_111322.jpg 20201020_111751.jpg

20201020_111838.jpg 20201020_112123.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
5 Грудня09:04 Фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону!
5 Грудня09:01 Надзвичайники закликають не ризикувати своїм життям та не виходити на тонку кригу!
5 Грудня09:00 Увага! На Донеччині очікується погіршення погодних умов!
4 Грудня16:50 м. Покровськ: фахівці ДСНС провели протипожежне заняття з відповідальними за пожежну безпеку у місцевих закладах охорони здоров’я
4 Грудня15:30 Покровські рятувальники у складі рейдової групи провели профілактичний захід серед мешканців приватного сектору
4 Грудня14:15 Керівництво Головного управління взяло участь у мітингу напередодні Дня Збройних сил України
4 Грудня13:26 Рятувальники Донеччини отримали від Міжнародного Комітету Червоного Хреста 3 каркасних намета (ВІДЕО)
4 Грудня11:30 Слов’янський район: рятувальники розповіли про небезпеку порушення правил мінної безпеки
4 Грудня10:16 м. Курахове: рятувальники розповіли громадянам про основні причини виникнення пожеж у побуті
4 Грудня09:00 м. Маріуполь: мешканцям міста розповіли про важливі правила безпеки життєдіяльності
3 Грудня17:50 м. Торецьк: використання приладів опалення вимагає відповідального ставлення до правил експлуатації
3 Грудня16:45 Співробітники Головного управління провели протипожежне навчання співробітників Ощадбанку у м. Краматорськ
3 Грудня15:25 м. Краматорськ: рятувальники провели протипожежне заняття зі співробітниками Краматорського міського відділу філії Державної установи “Центр пробації в Донецькій області”
3 Грудня14:05 м. Добропілля: фахівці Служби порятунку застерегли від використання пошкоджених електричних приладів
3 Грудня12:50 Костянтинівський район: рятувальники нагадали громадянам правила мінної безпеки
Останні новини