ГоловнаОстанні новини21 Жовтня, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники Донеччини взяли участь у спільних командно-штабних навчаннях МВС України напередодні виборів (ВІДЕО)

Опубліковано: 21.10.2020, 08:02

19-20 жовтня рятувальники Донеччини взяли участь у командно-штабних навчаннях, спрямованих на відпрацювання порядку дій між органами системи МВС України під час спільного виконання завдань, пов’язаних із забезпеченням безпеки проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня, а також оперативним реагуванням на можливі надзвичайні ситуації.

Даний захід пройшов у два етапи. 19-20 жовтня у південній та східній  частинах області відбулася теоретична частина навчань, під час яких були відпрацьовані ситуаційні ввідні щодо можливих надзвичайних ситуацій під час виборчого процесу на території дільниць. Одним із завдань, покладених на представників Служби порятунку, було відпрацювання алгоритму дій з реагування при отриманні повідомлення про виникнення пожежі на території виборчої дільниці. Фахівцям ДСНС потрібно було детально описати порядок дій у разі надходження даного повідомлення з зазначенням кількості сил та засобів, які будуть залучені для проведення гасіння умовної пожежі. Крім того, за аналогічним методом, було відпрацьовано порядок дій у разі виявлення виборцями потенційно небезпечного предмету, який може виявитись вибухонебезпечним.

20 жовтня у м. Слов'янськ за участю керівництва Головного управління Національної поліції в Донецькій області, Патрульної поліції, Національної гвардії, ДСНС України, Територіального управління Служби Судової Охорони у Донецькій області було проведено практичну частину спільних командно-штабних навчань.

За легендою, в ході проведення виборчого процесу сталися масові заворушення, внаслідок яких один з бунтівників розбив запальну суміш та спровокував пожежу. Бійці 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області, які прибули на місце події, здійснили бойове розгортання та негайно приступили до ліквідації займання. Крім того, фахівці аварійно-рятувального відділення за допомогою нош евакуювали постраждалого внаслідок масових заворушень та передали його медичним співробітникам.

Подібні навчання є дуже важливими, адже дозволяють відпрацювати порядок взаємодії не тільки між органами та підрозділами системи МВС України, але й також членів виборчих комісій. Адже саме вони першими повинні вчасно та правильно зреагувати на різного роду надзвичайні ситуації й негайно повідомити відповідні служби.

 

F74A5E64-19B1-47A1-9CB8-645AA80C2470.jpeg    37E0E266-556E-4AFC-BA22-6463F263656D.jpeg

imgonline-com-ua-Compressed-LcuMMJ5jjcz.jpg    imgonline-com-ua-Compressed-pplTJd0tKI.jpg

imgonline-com-ua-Compressed-GzW3m1njMbE0iW.jpg    imgonline-com-ua-Compressed-iH6LpJ8nPF.jpg

imgonline-com-ua-Compressed-VIv68JzfJkecrqC.jpg    imgonline-com-ua-Compressed-VOQJRH3wHhm.jpg

imgonline-com-ua-Compressed-xHd0ugDzRl6iW.jpg    imgonline-com-ua-Compressed-r1gKV8k84OjkpP.jpg

 

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
5 Грудня09:04 Фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону!
5 Грудня09:01 Надзвичайники закликають не ризикувати своїм життям та не виходити на тонку кригу!
5 Грудня09:00 Увага! На Донеччині очікується погіршення погодних умов!
4 Грудня16:50 м. Покровськ: фахівці ДСНС провели протипожежне заняття з відповідальними за пожежну безпеку у місцевих закладах охорони здоров’я
4 Грудня15:30 Покровські рятувальники у складі рейдової групи провели профілактичний захід серед мешканців приватного сектору
4 Грудня14:15 Керівництво Головного управління взяло участь у мітингу напередодні Дня Збройних сил України
4 Грудня13:26 Рятувальники Донеччини отримали від Міжнародного Комітету Червоного Хреста 3 каркасних намета (ВІДЕО)
4 Грудня11:30 Слов’янський район: рятувальники розповіли про небезпеку порушення правил мінної безпеки
4 Грудня10:16 м. Курахове: рятувальники розповіли громадянам про основні причини виникнення пожеж у побуті
4 Грудня09:00 м. Маріуполь: мешканцям міста розповіли про важливі правила безпеки життєдіяльності
3 Грудня17:50 м. Торецьк: використання приладів опалення вимагає відповідального ставлення до правил експлуатації
3 Грудня16:45 Співробітники Головного управління провели протипожежне навчання співробітників Ощадбанку у м. Краматорськ
3 Грудня15:25 м. Краматорськ: рятувальники провели протипожежне заняття зі співробітниками Краматорського міського відділу філії Державної установи “Центр пробації в Донецькій області”
3 Грудня14:05 м. Добропілля: фахівці Служби порятунку застерегли від використання пошкоджених електричних приладів
3 Грудня12:50 Костянтинівський район: рятувальники нагадали громадянам правила мінної безпеки
Останні новини