ГоловнаОстанні новини16 Вересня, 2020р.
 Версія для друку

У Маріуполі рятувальники провели протипожежний інструктаж з головою та членами Маріупольської міської територіальної виборчої комісії

Опубліковано: 16.09.2020, 11:47

Маріупольські рятувальники продовжують проводити комплекс заходів щодо попередження пожеж та надзвичайних ситуацій під час підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських селищних, міських голів, які відбудуться 25 жовтня.

Нещодавно, Маріупольські рятувальники провели протипожежний інструктаж з головою та членами Маріупольської міської територіальної виборчої комісії Маріупольського району Донецької області розташованого у приміщеннях у ПК «Український дім».

Рятувальники довели усім присутнім правила пожежної безпеки під час підготовки та проведення виборів та нагадали порядок використання первинних засобів пожежогасіння та дії на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Також, фахівці ДСНС наголосили на приведенні у належний стан евакуаційних виходів, оскільки вони відіграють першочергове значення при проведенні рятувальних заходів у разі виникнення непередбачуваних подій.

Наприкінці заходу усім присутнім було роздано пам’ятки з питань пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці.

1.jpg    2.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
3 Грудня17:50 м. Торецьк: використання приладів опалення вимагає відповідального ставлення до правил експлуатації
3 Грудня16:45 Співробітники Головного управління провели протипожежне навчання співробітників Ощадбанку у м. Краматорськ
3 Грудня15:25 м. Краматорськ: рятувальники провели протипожежне заняття зі співробітниками Краматорського міського відділу філії Державної установи “Центр пробації в Донецькій області”
3 Грудня14:05 м. Добропілля: фахівці Служби порятунку застерегли від використання пошкоджених електричних приладів
3 Грудня12:50 Костянтинівський район: рятувальники нагадали громадянам правила мінної безпеки
3 Грудня11:35 м. Волноваха: рятувальники поспілкувались з відвідувачами місцевого ринку на протипожежну тематику
3 Грудня10:20 Мангушський район: фахівці ДСНС розповіли громадянам про типові помилки під час експлуатації приладів опалення
3 Грудня09:03 м. Покровськ: рятувальники нагадали громадянам правила безпеки при ожеледиці
3 Грудня09:00 На Донеччині триває будівництво Центрів безпеки громадян (ВІДЕО)
3 Грудня09:00 Вогнеборці здійснюють рейди житловим сектором та закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті!
3 Грудня08:00 На Донеччині піротехніки ДСНС спільно з представниками “The HALO Trust” в Україні розміновують територію поблизу селища Гнутове (ВІДЕО)
2 Грудня17:05 м. Дружківка: фахівці ДСНС продовжують роз’яснювати громадянам правила безпеки в побуті
2 Грудня15:00 Костянтинівський район: рятувальники розповіли громадянам як безпечно прикрасити оселю перед новорічними святами
2 Грудня13:45 м. Слов’янськ: надзвичайники застерігають від використання несправних електричних приладів
2 Грудня12:20 Лиманські рятувальники попереджають про небезпеку від вибухонебезпечних предметів
Останні новини