ГоловнаОстанні новини14 Липня, 2020р.
 Версія для друку

Заступник начальника Головного управління взяв участь у ІІ Регіональному круглому столі “Дотримання прав людини і громадянина на території проведення ООС”

Опубліковано: 14.07.2020, 15:18

Сьогодні, 14 липня, на базі Донецького юридичного інституту МВС України відбувся Регіональний круглий стіл «Дотримання прав людини і громадянина на території проведення операції Об’єднаних сил». У заході взяв участь заступник начальника Головного управління ДСНС України у Донецькій області Владислав Гусинський.

До програми роботи круглого столу надійшли матеріали понад 50 учасників, які представляють різні заклади вищої освіти, правоохоронні органи, Збройні сили України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, громадські організації тощо. Захід проходив з дотриманням карантинних обмежень та соціальної дистанції. Особливістю круглого столу стала дистанційна участь учасників за допомогою платформи ZOOM, яка при карантинних обмеженнях розширила географію учасників та у режимі відеозв’язку поєднала міста Маріуполь, Краматорськ, Кривий Ріг тощо.

Доповідачі наголосили на особливій актуальності теми заходу, оскільки досить велика кількість внутрішньо переміщених осіб не володіють інформацією про свої права і пільги, і тим самим потребують правової допомоги, в тому числі безоплатної. Своєю чергою діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, а також Збройних сил України на території проведення операції Об’єднаних сил безпосередньо пов’язана з дотриманням прав людини та громадянина. Після цього слідувало обговорення зазначених питань з боку представників різних організацій, установ та науково-педагогічного складу ДЮІ МВС України.

2.JPG    3.JPG

4.JPG    7.JPG

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
9 Серпня09:21 Рятувальники Донеччини продовжують нетехнічне обстеження акваторії Азовського моря (ВІДЕО)
9 Серпня08:33 Рятувальники України нагадують правила безпечного поводження на воді під час пляжного сезону
9 Серпня08:22 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час зернозбиральної кампанії
9 Серпня08:00 Рятувальники нагадують батькам про необхідність дбати про безпеку дітей!
9 Серпня07:50 Увага! Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку на Донеччині
8 Серпня10:11 На Лиманщині відбулися масштабні тактико-спеціальні навчання з гасіння лісової пожежі (ВІДЕО)
7 Серпня15:48 Волноваські рятувальники нагадали громадянам правила мінної безпеки
7 Серпня14:30 Маріупольські рятувальники нагадали власникам гаражів про важливість дотримання правил безпеки під час використання газового обладнання
7 Серпня12:20 Рятувальники Лиманського району нагадують гостям туристичних баз про важливість дотримання правил пожежної безпеки
7 Серпня11:30 м. Дружківка: фахівці Служби порятунку розповідають громадянам, як відпочивати на воді безпечно
7 Серпня10:43 смт Олександрівка: рятувальники продовжують навчати громадян важливим правилам безпеки
7 Серпня09:20 Мангушський район: фахівці ДСНС продовжують нагадувати громадянам важливі правила безпеки
7 Серпня08:25 На Донеччині рятувальники ДСНС відновлюють житлові будинки у прифронтових населених пунктах (ВІДЕО)
7 Серпня08:18 На Донеччині рятувальники надають допомогу громадянам, які вимушені тимчасово залишатися на КПВВ «Новотроїцьке» (ВІДЕО)
7 Серпня08:10 Арсен Аваков: МВС потребує придбання спеціальних кораблів для рятувальних операцій та гуманітарного розмінування
Останні новини