ГоловнаОстанні новини20 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

На Донеччині відбулося засідання Колегії Головного управління ДСНС України у Донецькій області за результатами роботи за 2019 рік

Опубліковано: 20.02.2020, 15:51

20 лютого у залі засідань Маріупольського міського управління Головного управління під головуванням заступника Голови ДСНС України Миколи Ільченка відбулося засідання Колегії щодо підведення підсумків роботи  підрозділів Головного управління за результатами роботи за 2019 рік.

У нараді взяли участь керівництво Головного управління, керівники управлінь, відділів та секторів Головного управління, начальники підпорядкованих та структурних підрозділів. На початку засідання Колегії заступник Голови ДСНС Микола Ільченко виступив із вступним словом та ознайомили присутніх із порядком денним.

Засідання Колегії розпочали із нагородження особового складу відзнаками та нагородами.

Так, відомчою заохочувальною відзнакою-нагрудним знаком "За відзнаку в службі" за зразкове виконання посадових обов'язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм нагороджений начальник групи спеціальних піротехнічних робіт частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування АРЗ СП Головного управління Сергій Продан; грамотою МВС України нагороджено начальника сектора телекомунікацій, інформаційних технологій та Системи 112 Головного управління Максим Іщук; нагрудним знаком «Знак Пошани» наказом ДСНС України за багаторічну сумлінну працю, високопрофесійне виконання службового обов’язку нагороджений водій автотранспортних засобів відділення обслуговування групи обслуговування частини водолазних пошуково-рятувальних робіт АРЗ СП Головного управління Іван Стамбулджи; подякою Донецької обласної державної адміністрації, за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей нагороджено начальника 25 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Володимира Борлова. Також, співробітники Головного управління були нагороджені Почесним нагрудним знаком “За заслуги перед Збройними Силами України; грамотами наказом Начальника Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України за високий професіоналізм, вагомий внесок та сприяння у справу забезпечення із запобігання пожежам на об’єктах Державної прикордонної служби України та з нагоди Дня працівників цивільного захисту України; медаллю “Операція об’єднаних сил. За звитягу та вірність” та грамотами наказом Командувача об’єднаних сил; листом подяки Головного управління за сумлінне виконання службових обов'язків, досягнення високих результатів у професійній діяльності.

Під час засідання Колегії присутні розглянули питання щодо недоліків в оперативно-службовій діяльності підпорядкованих підрозділів з питань організації служби та готовності до виконання завдань за призначенням. Присутні говорили про стан утримання, обліку та перевірки технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання у підпорядкованих підрозділах.

Наступним питанням, що обговорювалося, були результати проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної, пожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебування людей – дитячих садочків, шкіл, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, гуртожитків, установ охорони здоров’я та соціального захисту, державних об’єктів критичної і транспортної інфраструктури.

Також, під час засідання Колегії було приділено увагу стану експлуатації будівель та споруд підпорядкованих підрозділів Головного управління в опалювальний період 2019/2020 років, а також стану комплектування в структурних та підпорядкованих підрозділах Головного управління.

Наступним питанням порядку денного був розвиток системи цифрового радіозв’язку та перспективи розвитку системи прийому екстрених викликів за номером 112. Також учасники наради ознайомилися із аналізом роботи зональних вузлів зв’язку, програм розвитку підпорядкованих підрозділів Головного управління на 2020 рік та витрат на закупівлю засобів зв’язку протягом 2019 року.

Наприкінці засідання Колегії учасники обговорили з керівниками підрозділів проблемні питання та поставили задачі для подальшої роботи.

DSC00009.JPG    DSC00041.JPG

DSC00177.JPG    DSC00434.JPG

   

DSC00442.JPG    DSC09960.JPG

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
7 Квітня16:00 Увага! Попередження про заморозки на Донеччині
7 Квітня11:40 Рятувальники Донеччини закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
7 Квітня08:10 На Донеччині рятувальники за допомогою гучномовців здійснюють оповіщення населення щодо необхідності дотримуватися умов карантину (ВІДЕО)
7 Квітня08:05 ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
7 Квітня08:00 На Донеччині рятувальники здійснили санітарну обробку вулиць (ВІДЕО)
7 Квітня07:55 Адміністративні послуги ДСНС будуть надаватися з урахуванням обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби
6 Квітня15:50 м. Лиман: рятувальники здійснюють дезінфекцію багатоквартирних житлових будинків
6 Квітня11:22 Рятувальники Донеччини закликають громадян берегти довкілля - не провокувати пожежі у природних екосистемах!
6 Квітня09:45 м. Слов'янськ: протягом вихідних рятувальники здійснили дезінфекцію 48 зупинок громадського транспорту
6 Квітня08:00 Рятувальники Донеччини проводять комплекс заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції (ВІДЕО)
4 Квітня09:00 4 квітня - Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги у протимінній діяльності
3 Квітня13:40 На Донеччині рятувальники здійснюють дезінфекцію адміністративних будівель та об'єктів із масовим перебуванням людей (ВІДЕО)
3 Квітня12:24 Під час відео-конференції Посла Німеччини та Голови ДСНС Україні було передане оснащення для боротьби з Covid-19
3 Квітня09:54 ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
2 Квітня16:51 Рятувальники Донеччини взяли участь у брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області
Останні новини