ГоловнаОстанні новини17 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

Українські рятувальники перевіряють готовність до дій за призначенням

Опубліковано: 17.02.2020, 08:15

Фахівці Служби порятунку щодня проводять комплексну роботу щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням. Зокрема, рятувальники беруть участь у командно-штабних, тактико-спеціальних навчаннях та тренуваннях.

Цього тижня тактико-спеціальне навчання з гасіння умовної пожежі на нафтопідприємстві відбулося в м. Городок Хмельницької області. Згідно із тактичним задумом, пожежа виникла внаслідок порушення технологічного регламенту під час експлуатації резервуару. Охоронець підприємства, помітивши загоряння, відразу повідомив про надзвичайну подію працівників Служби порятунку та інші екстрені служби. Першими до боротьби з вогнем приступили працівники нафтобази, використовуючи первинні засоби пожежогасіння. До місця виклику негайно були направлені підрозділи ДСНС, працівники поліції, медичної служби та газу, після чого вогнеборці, які прибули на місце події, оперативно впорались із уявним полум’ям.

На Донеччині 11 лютого, співробітники 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС в області провели нічне перевірочне практичне заняття на базі загальноосвітньої школи № 5 у м. Слов’янськ. За легендою тренувань, умовна пожежа сталася в одному з навчальних класів. Прибувши на місце події, рятувальники оперативно провели розвідку та приступили до гасіння пожежі. Завдяки злагодженим діям вогнеборців, умовну пожежу було швидко ліквідовано.

Майбутні рятувальники, а саме курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, також здобували практичні навички, досліджуючи, на базі вогневого модуля за розробленою методикою, пожежні тепловізори, що знаходяться на оснащенні пожежно-рятувальних підрозділів.

Крім того, з метою підготовки до безпечного пропуску льодоходу, повені та паводків, спеціальна комісія Управління ДСНС у Черкаській області днями провела перевірку готовності сил і засобів аварійно-рятувального загону спеціального призначення до дій за призначенням. Особливу увагу було приділено технічному стану інженерної і автомобільної техніки, засобам евакуації людей, насосному обладнанню, автономним джерелам живлення та освітлення, а також засобам забезпечення питною водою, що використовуватимуться у разі повені чи крижаних заторів.

Загалом, тренування та спільні навчання щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також оперативного реагування при виникненні НС триватимуть і надалі по всій території країни. Адже саме вони допомагають виявити слабкі місця та недоліки, а також підсилюють готовність і спроможність підрозділів до дій за призначенням.


   
Останні новини
10 Квітня14:24 На Донеччині у режимі відеоконференції пройшла нарада щодо організації роботи у підпорядкованих підрозділах із запобігання поширенню коронавірусної інфекції
10 Квітня13:00 Увага! Попередження про заморозки на Донеччині
10 Квітня12:06 м. Краматорськ: рятувальники нагадують громадянам, як не допустити виникнення пожеж у природних екосистемах
10 Квітня10:20 м. Маріуполь: рятувальники здійснили дезінфекцію приміщень та прилеглої території Храму святого рівноапостольного князя Володимир
10 Квітня08:10 Відбувся онлайн-брифінг представників ДСНС та МВС щодо ситуації із пожежами у природних екосистемах країни (ВІДЕО)
10 Квітня08:05 Рятувальники Донеччини вшанували пам'ять загиблого піротехніка Олега Бойцова (ВІДЕО)
10 Квітня08:00 Рятувальники Донеччини взяли участь у брифінгу Донецької обласної державної адміністрації (ВІДЕО)
9 Квітня16:40 Рятувальники Донеччини закликають громадян не провокувати пожежі в екосистем
9 Квітня10:52 На Донеччині триває комплексна робота, спрямована на протидію поширенню коронавірусної інфекції (ВІДЕО)
9 Квітня08:20 Адміністративні послуги ДСНС будуть надаватися з урахуванням обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби
9 Квітня08:00 Річниця загибелі піротехніка Олега Бойцова
8 Квітня16:05 Рятувальники Донеччини продовжують здійснювати комплекс протиепідемічних заходів
8 Квітня14:30 Відповідальність рятує життя! Рятувальники Донеччини закликають громадян дотримуватися режиму карантину
8 Квітня11:09 м. Лиман: рятувальники здійснили дезінфекцію під’їздів 22 багатоповерхових житлових будинків
8 Квітня08:14 Україна передала Італії гуманітарну допомогу для боротьби із коронавірусом
Останні новини