ГоловнаОстанні новини14 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники Донеччини взяли участь в обговоренні з представниками організації The HALO Trust процесів розмінування, що тривають в регіоні

Опубліковано: 14.02.2020, 10:48

13 лютого в Донецькій ОДА під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Вадима Філашкіна відбулась зустріч з представниками організації The HALO Trust та директором департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації Ігорем Бойко з питань протимінного очищення небезпечних територій. Участь у заході також взяли представники Головного управління ДСНС України в Донецькій області та військові.

За словами заступника очільника області, на території Донеччини найбільш забрудненими мінами та вибухонебезпечними залишками війни є ті території, що розташовані вздовж лінії розмежування. 

«Найбільш забрудненими мінами та вибухонебезпечними предметами є Бахмутський, Волноваський, Мар’їнський, Ясинуватський райони, а також міста Авдіївка та Маріуполь. Також залишаються забрудненими деякі ділянки місцевості, які були звільнені від незаконних збройних формувань. Наявність мін та вибухонебезпечних предметів впливає на вільне та безпечне пересування людей в охоплених конфліктом районах області та унеможливлює обробку сільськогосподарських земель, паїв тощо», – підкреслив Вадим Філашкін.

За словами директора департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Ігоря Бойко, розмінування територій здійснюються планово на підставі щорічного Плану заходів з організації робіт гуманітарного розмінування звільнених територій Донецької та Луганської областей, затвердженого Міністром оборони України та Плану заходів з розмінування місцевості в Донецькій області, який розробляється ГУ ДСНС України в Донецькій області та затверджується головою Донецької ОДА.

Він також додав, що позитивним результатом спільних дій всіх операторів протимінної діяльності протягом останніх років є передача представництвом The HALO Trust в Україні та FSD 13-ти земельних ділянок представникам Слов’янської міської ради, Миколаївської ОТГ, Криволуцької, Рай-Олександрівської, Новолуганської, Андріївської, Райгородської сільських та селищних рад, яка відбулась 31 жовтня 2019 року. Завдяки проведеній роботі, громади отримали безпечний доступ до своєї землі, що була забруднена мінами та вибухонебезпечними предметами.

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg


   
Останні новини
3 Липня15:35 м. Торецьк: рятувальники нагадали мешканцям правила з мінної безпеки
3 Липня14:25 м. Курахове: рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах
3 Липня12:16 Волноваські рятувальники нагадали місцевим мешканцям правила мінної безпеки
3 Липня11:01 Маріупольські рятувальники наполегливо закликають громадян дотримуватись правил безпеки
3 Липня10:02 На Донеччині рятувальники ДСНС вже відновили 146 будинків у прифронтових населених пунктах (ВІДЕО)
3 Липня09:08 смт Нікольське: рятувальники провели профілактичну роботу у лісовому масиві
3 Липня08:02 Увага! Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку
2 Липня17:22 м. Бахмут: рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час відпочинку
2 Липня16:37 м. Покровськ: представники ДСНС нагадали громадянам основні правила безпеки життєдіяльності
2 Липня15:25 На Донеччині рятувальникам подарували захисні костюми та дезінфікуючи засоби
2 Липня14:18 м. Селидове: представники ДСНС закликали громадян відповідально ставитися до правил безпеки життєдіяльності
2 Липня12:56 м. Волноваха: рятувальники нагадують мешканцям правила безпеки життєдіяльності
2 Липня11:52 м. Костянтинівка: рятувальники нагадали правила безпеки на воді
2 Липня10:35 #безпечнеЛіто разом із рятувальниками Донеччини! (ВІДЕО)
2 Липня10:07 м. Курахове: як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів розповіли громадянам рятувальники
Останні новини