ГоловнаОстанні новини18 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

На Донеччині відбулася нарада з підбиття підсумків роботи щодо організації заходів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки за 9 місяців

Опубліковано: 18.10.2019, 15:38

18 жовтня у м. Краматорськ під головуванням заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Донецькій області Ірини Подашевської відбулася нарада з підбиття підсумків роботи щодо організації заходів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки за 9 місяців. У заході взяли участь головні державні інспектори з нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки області. Перед початком наради був проведений стройовий огляд учасників.

Під час наради особливу увагу приділили стану виконавчої дисципліни підпорядкованих підрозділів, а також підбили підсумки раптових перевірок. Присутні говорили про підсумки перевірок закладів освіти, а також про деякі питання дослідження пожеж.

Учасники заходу детально обговорили стан виконання доручення Прем’єр - міністра України від 17.08.2019 №27938/0/1-19 щодо здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної, пожежної безпеки та цивільного захисту у місцях відпочинку людей, передусім у готелях та закладах відпочинку і оздоровлення. При цьому увагу було акцентовано на стані внесення відомостей про результати здійснення заходів державного нагляду (контролю) до Пілотного модулю системи заходів державного нагляду (контролю) для запуску ІАС.

Не залишилися поза увагою і питання щодо стану роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання щодо вимог законодавства стосовно подання та реєстрації декларацій. При цьому наголошено було на особливостях застосування адміністративної практики під час здійснення заходів державного нагляду.

Співробітники ДСНС обговорили особливості застосування заходів реагування під час проведення заходів державного нагляду (контролю), а також дізналися про зміни в державних будівельних нормах.

Кожен присутній мав можливість поставити питання щодо тих чи інших проблемних ситуацій, що виникають під час роботи та отримати вичерпні відповіді.

На завершення наради були поставлені пріоритетні завдання та намічені шляхи їх виконання.

imgonline-com-ua-Compressed-7dtAUiOZagL3lI.jpg    imgonline-com-ua-Compressed-Ct9FnVWE28.jpg

imgonline-com-ua-Compressed-ehKZwVzTzxwUSgQ.jpg    imgonline-com-ua-Compressed-IG25oUfJRvbI7V.jpg

imgonline-com-ua-Compressed-mGb57vG5vy83Sn.jpg    imgonline-com-ua-Compressed-Ndz3OVQUeVEK3W.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
12 Грудня17:31 В ДСНС відбулися командно-штабні навчання з питань реагування на загрози осінньо-зимового періоду
12 Грудня17:27 м. Покровськ: рятувальники не припиняють нагадувати громадянам правила пожежної безпеки
12 Грудня16:22 У м. Краматорськ рятувальники провели навчальну евакуацію студентів та педагогічного колективу Донбаського інституту техніки та менеджменту
12 Грудня15:14 Для маріупольських школярів рятувальники провели урок безпеки
12 Грудня14:11 Увага! Попередження про туман на території області!
12 Грудня12:53 У м. Дружківка фахівці ДСНС розповіли, як потрібно діяти у випадку пожежі
12 Грудня11:46 Рятувальники Донеччини взяли участь у проведенні державних командно-штабних навчань з питань реагування органів та сил цивільного захисту на можливі загрози в осінньо-зимовий період 2019-2020
12 Грудня11:29 смт Мангуш: рятувальники нагадують громадянам про небезпеку вогняної стихії
12 Грудня09:54 м. Торецьк: фахівці Служби порятунку нагадали дошкільнятам основні правила пожежної безпеки
12 Грудня09:00 Рятувальники Донеччини розпочали перевірки об'єктів освіти, лікувальних закладів та соціальної сфери
11 Грудня17:08 Рятувальники Маріуполя ліквідували умовну пожежу у Донецькому юридичному інституті МВС України
11 Грудня16:34 м. Краматорськ: рятувальники провели зі школярами зустріч у рамках Тижня права
11 Грудня15:14 м. Волноваха: фахівці Служби порятунку нагадали громадянам правила пожежної безпеки у побуті
11 Грудня14:09 м. Бахмут: рятувальники розповіли співробітникам ПОГ «Бахмутське навчально-виробниче підприємство» правила поведінки у разі виникнення пожежі
11 Грудня12:55 м. Мирноград: рятувальники навчали медиків діям при пожежі
Останні новини