ГоловнаОстанні новини24 Червня, 2019р.
 Версія для друку

м. Краматорськ: рятувальники вчили медиків, як діяти при пожежі

Опубліковано: 24.06.2019, 16:14

Фахівці ДСНС, з метою підвищення рівня готовності працівників медичних установ до дій в надзвичайних ситуаціях, уміння проводити термінові евакуації пацієнтів та персоналу, систематично проводять в медичних закладах навчальні тренування. Так, днями співробітники  12-го Державного пожежно-рятувального загону  ГУ ДСНС України у Донецькій області провели навчальну евакуацію у Краматорському онкологічному диспансері.

На початку зустрічі рятувальники провели профілактичну бесіду із трудовим колективом установи: пояснили присутнім, як діяти під час пожежі у місцях з постійним масовим перебуванням людей, як проводити евакуацію з приміщення. Зокрема, працівники ДСНС наголосили, що під час виходу з лікувального закладу слід не панікувати, діяти чітко і злагоджено, дотримуючись плану евакуації, та в першу чергу виводити із приміщення пацієнтів, котрі не можуть самостійно пересуватися та покинути приміщення без допомоги персоналу медичного закладу.

Окрім цього фахівці ДСНС продемонстрували персоналу закладу вогнегасник,  наголосили, що за їх допомогою можна ліквідувати загорання на ранній стадії, тому вогнеборці продемонстрували працівникам лікарні вогнегасники, розповіли принципи їх дії та особливості будови.

Щоб закріпити здобуті знання на практиці, по завершенні теоретичної частини рятувальники організували практичні навчання для лікарів. Для цього у  лікарні було змодельовано умовну пожежу. Оперативно була проведена евакуація персоналу та пацієнтів установи з будівлі медичної установи.

Такі періодичні тренування є основою збереження життя і здоров’я людей та готовності персоналу об’єктів з масовим перебуванням людей, зокрема медичних установ, до захисту і дій під час надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
16 Листопада13:00 м. Дружківка: рятувальники розповіли громадянам, як вберегти оселю від пожежі
16 Листопада09:18 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у побуті
16 Листопада09:00 Вітання рятувальників Донеччини з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку
15 Листопада16:46 м. Авдіївка: рятувальники нагадують дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
15 Листопада16:06 м. Волноваха: рятувальники закликали бути уважними та дотримуватись правил пожежної безпеки в осінньо-зимовий період
15 Листопада14:51 Донецька область: відбувся перший етап огляду-конкурсу штабних автомобілів
15 Листопада14:36 Нікольські рятувальники провели рейд у приватному секторі аби нагадати як уникнути пожеж у побуті
15 Листопада12:26 м. Слов’янськ: школярі відпрацювали дії у разі виявлення потенційно небезпечних предметів
15 Листопада11:10 Олександрівський район: рятувальники спільно з соціальними службами нагадали правила безпеки життєдіяльності
15 Листопада10:06 Рятувальники Донеччини наголошують: високий рівень обізнаності у сфері мінної безпеки – запорука безпечної діяльності!
15 Листопада09:06 У Селидово рятувальники разом з представниками відділення поліції провели бесіди з населенням щодо заборони випалювання сухої рослинності
14 Листопада17:46 Волноваський район: рятувальники застерігають – спалювання опалого листя може призвести до трагічних наслідків!
14 Листопада16:36 Рятувальники Донеччини провели навчання на фільтрувальній станції (ВІДЕО)
14 Листопада16:28 На Донеччині психологи Головного управління допомагають дітлахам пізнати себе за допомогою пісочної терапії
14 Листопада15:29 смт. Олександрівка: фахівці Служби порятунку закликають дотримуватися правил пожежної безпеки
Останні новини