ГоловнаОстанні новини15 Травня, 2019р.
 Версія для друку

На Донеччині рятувальники спільно з представниками Регіонального ландшафтного парку «Краматорський» провели профілактичний рейд

Опубліковано: 15.05.2019, 11:01

З приходом весни збільшується кількість пожеж у природних екосистемах. У більшості випадках винуватцями таких подій стають самі люди, необережно покинутий сірник чи недопалок, залишене без нагляду вогнище часто призводять до пожеж, які під впливом вітру швидко набувають великих розмірів, поширюючись на значні території, завдають значних збитків та загрожують здоров’ю та життю громадян.

Тому фахівці ДСНС регулярно проводять роботу з метою навчання громадян правилам пожежної безпеки. Головна мета проведених заходів - роз'яснити населенню, до яких трагічних наслідків призводить необережне поводження з вогнем в лісах,  присадибних ділянках та інших відкритих територіях.

Зокрема, 15 травня співробітники 12-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області спільно з представниками Регіонального ландшафтного парку «Краматорський» провели профілактичний рейд  у смт Біленьке.

Спілкуючись з місцевими жителями, фахівці роз’яснювали людям основні правила пожежної безпеки, які необхідно дотримуватись під час перебування в лісі, аби уникнути виникнення пожеж у природних екосистемах. Закликали громадян бути уважними та не кидати недопалки або палаючі сірники на землю, адже це найчастіше призводить до виникнення займання сухої трави та листяного покриву. Громадян попередили, що навіть такі незначні, на перший погляд, дії можуть призвести до масштабних та неконтрольованих пожеж. Крім того, наголосили, що за такі дії відповідно до законодавства України передбачена відповідальність, як адміністративна, так і кримінальна.

Також напередодні літніх канікул, рятувальники порадили дорослим приділити особливу увагу безпеці дітей, регулярно проводити бесіди про необхідність дотримання правил пожежної безпеки та заборону ігор з вогнем. Батьки повинні розповісти дітям про небезпеку, яку приховує гра з вогнем, сірники. Діти часто самовільно розводять багаття поблизу будівель, близько хлібних масивів і в лісосмугах. Захопившись грою, вони можуть забути загасити багаття, а в результаті безневинна забава може перерости у велику біду.

Для того, щоб ці правила краще запам'яталися та дотримувалися постійно, співробітники ДСНС вручили пам'ятки з алгоритмом дій в разі виникнення пожежі та номерами телефонів екстрених служб.

1 — копия.JPG 2 — копия.JPG

3 — копия.JPG 4 — копия.JPG

5 — копия.JPG

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
12 Липня12:02 Відбулася ротація підрозділів Головного управління, що задіяні до ліквідації пожежі на Луганщині
12 Липня10:00 На Донеччині рятувальники ДСНС відновлюють житлові будинки у прифронтових населених пунктах
11 Липня09:14 Увага! Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку на Донеччині!
11 Липня09:00 Рятувальники Донеччини продовжують надавати допомогу у ліквідації масштабної лісової пожежі на території Луганської області
10 Липня16:40 Добропільські рятувальники спільно з працівниками Білозерського лісового господарства провели профілактичні заходи
10 Липня15:36 Волноваський район: рятувальники нагадали про заборони у пожежонебезпечний період
10 Липня14:41 м. Торецьк: фахівці Служби порятунку провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед аграріїв
10 Липня13:03 Волноваський район: фахівці ДСНС нагадали фермерам правила пожежної безпеки
10 Липня11:50 Увага! Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку на Донеччині!
10 Липня11:42 У Дружківці рятувальники продовжують роботу щодо запобігання виникненню загорянь у природних екосистемах
10 Липня10:42 Рятувальники Донеччини продовжують надавати допомогу у ліквідації масштабної лісової пожежі на території Луганської області
10 Липня10:29 Рятувальники Донеччини допомогли завантажити гуманітарну допомогу
10 Липня10:16 Частина техніки та особового складу, що були залучені до ліквідації лісової пожежі на Луганщині, повернулись у розташування підрозділів Головного управління (ВІДЕО)
10 Липня10:06 Лиманські рятувальники продовжують дбати про збереження нового врожаю від пожеж!
10 Липня10:00 На Донеччині рятувальники ДСНС відновлюють житлові будинки у прифронтових населених пунктах (ВІДЕО)
Останні новини