ГоловнаОстанні новини21 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники Донеччини забезпечили безпеку громадян на виборчих дільницях під час процесу волевиявлення (ВІДЕО)

Опубліковано: 21.04.2019, 11:52

Для кожного мешканця нашої країни вибори Президента України мають велике значення. Це не лише можливість змінити життя на краще, але й обов’язок кожної людини. Згідно Конституції України кожен громадянин має право здійснити процес волевиявлення. Для мешканців Донецької області, на території якої тривають бойові дії, принципово важливо мати можливість проголосувати. Для того, щоб вибори пройшли безпечно та спокійно, рятувальники Донеччини здійснюють комплекс заходів.

З метою підвищення готовності підрозділів Головного управління ДСНС України у Донецькій області до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також організації заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення II туру виборів Президента України, рятувальники Донеччини  переведені на посилений режим несення служби.

Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки і оперативного реагування на можливі пожежі, надзвичайні ситуації на об’єктах, задіяних до виборчого процесу, 21 квітня на чергування заступили 1156 чоловік особового складу, у тому числі  на цілодобове чергування - 470 чоловік, та 109 одиниць техніки. Однак це не завадило рятувальникам, які задіяні на цілодобове чергування, здійснити процес волевиявлення. Для цього зміна чергових караулів відбулася о 10 годині ранку, що на 2 години пізніше, ніж зазвичай. На цілодобовому чергуванні перебувають підрозділи радіаційного, хімічного та біологічного захисту, піротехнічні, пожежно-рятувальні та аварійно-рятувальні підрозділи.

У містах Маріуполь, Бахмут, Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівка, Покровськ, Торецьк, Мар’їнка, Волноваха, Майорськ та Очеретино передбачено чергування пересувної електростанції на об’єктах, де розташовані окружні виборчі комісії.

Рятувальники забезпечують безпеку громадян і на тих виборчих дільницях, що розташовані на контрольних пунктах в’їзду-виїзду на території області. Кожен співробітник ДСНС, що сьогодні несе службу, пройшов відповідне навчання та знає напевне, що робити, аби вибори пройшли безпечно.

Оперативна група Головного управління здійснює моніторинг оперативної обстановки. Вся область розподілена на 3 зони, у межах яких працюють мобільні групи на чолі із заступниками начальника Головного управління та працівниками апарату управління. Контроль над несенням служби здійснюється як у підрозділах, так і на пожежних постах на виборчих дільницях. 

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

 1.JPG 2.JPG

  3.JPG  4.JPG

 5.jpg 6.jpg

7.jpg 8.jpg

9.jpg 10.jpg

 

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
25 Травня08:17 Піротехніки ДСНС спільно із представниками поліції перевірили, чи є безпечними озера Слов’янська
25 Травня08:00 Рятувальники Донеччини провели навчання на базі Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф
25 Травня07:45 На контрольних пунктах в’їзду-виїзду Донеччини функціонують пункти надання допомоги населенню (ВІДЕО)
24 Травня16:52 м. Волноваха: рятувальники нагадали мешканцям міста правила безпеки на водоймищах
24 Травня15:06 м. Дружківка: рятувальники розповіли громадянам про основні причини виникнення пожеж
24 Травня14:25 Рятувальники Донеччини взяли участь у селекторній нараді з питань проведення оздоровчої кампанії 2019
24 Травня12:06 Рятувальники Донеччини посіли друге місце у командному заліку легкоатлетичних змаганнях для співробітників силових відомств
24 Травня11:41 м. Лиман: дошкільнята завітали на екскурсію до рятувальників
24 Травня11:00 Рятувальники Донеччини відвідали своїх колег, які перебувають на лікуванні у м. Дніпро
24 Травня08:05 Водолази ДСНС піклуються про безпечний відпочинок громадян на узбережжі Азовського моря (ВІДЕО)
24 Травня08:00 Рятувальники завітали в гості до дошкільнят у Маріуполі (ВІДЕО)
23 Травня17:30 м. Добропілля: рятувальники закликають берегти природу від пожеж
23 Травня16:38 м. Краматорськ: фахівці Служби порятунку підвищують рівень обізнаності громадян з правил безпеки життєдіяльності
23 Травня15:30 Маріупольські рятувальники провели інструктаж серед працівників Управління Державної казначейської служби України
23 Травня14:04 м. Лиман: рятувальники закликали громадян відпочивати відповідально
Останні новини