ГоловнаОстанні новини21 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники Донеччини забезпечили безпеку громадян на виборчих дільницях під час процесу волевиявлення (ВІДЕО)

Опубліковано: 21.04.2019, 11:52

Для кожного мешканця нашої країни вибори Президента України мають велике значення. Це не лише можливість змінити життя на краще, але й обов’язок кожної людини. Згідно Конституції України кожен громадянин має право здійснити процес волевиявлення. Для мешканців Донецької області, на території якої тривають бойові дії, принципово важливо мати можливість проголосувати. Для того, щоб вибори пройшли безпечно та спокійно, рятувальники Донеччини здійснюють комплекс заходів.

З метою підвищення готовності підрозділів Головного управління ДСНС України у Донецькій області до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також організації заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення II туру виборів Президента України, рятувальники Донеччини  переведені на посилений режим несення служби.

Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки і оперативного реагування на можливі пожежі, надзвичайні ситуації на об’єктах, задіяних до виборчого процесу, 21 квітня на чергування заступили 1156 чоловік особового складу, у тому числі  на цілодобове чергування - 470 чоловік, та 109 одиниць техніки. Однак це не завадило рятувальникам, які задіяні на цілодобове чергування, здійснити процес волевиявлення. Для цього зміна чергових караулів відбулася о 10 годині ранку, що на 2 години пізніше, ніж зазвичай. На цілодобовому чергуванні перебувають підрозділи радіаційного, хімічного та біологічного захисту, піротехнічні, пожежно-рятувальні та аварійно-рятувальні підрозділи.

У містах Маріуполь, Бахмут, Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівка, Покровськ, Торецьк, Мар’їнка, Волноваха, Майорськ та Очеретино передбачено чергування пересувної електростанції на об’єктах, де розташовані окружні виборчі комісії.

Рятувальники забезпечують безпеку громадян і на тих виборчих дільницях, що розташовані на контрольних пунктах в’їзду-виїзду на території області. Кожен співробітник ДСНС, що сьогодні несе службу, пройшов відповідне навчання та знає напевне, що робити, аби вибори пройшли безпечно.

Оперативна група Головного управління здійснює моніторинг оперативної обстановки. Вся область розподілена на 3 зони, у межах яких працюють мобільні групи на чолі із заступниками начальника Головного управління та працівниками апарату управління. Контроль над несенням служби здійснюється як у підрозділах, так і на пожежних постах на виборчих дільницях. 

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

 1.JPG 2.JPG

  3.JPG  4.JPG

 5.jpg 6.jpg

7.jpg 8.jpg

9.jpg 10.jpg

 

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
12 Липня12:02 Відбулася ротація підрозділів Головного управління, що задіяні до ліквідації пожежі на Луганщині
12 Липня10:00 На Донеччині рятувальники ДСНС відновлюють житлові будинки у прифронтових населених пунктах
11 Липня09:14 Увага! Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку на Донеччині!
11 Липня09:00 Рятувальники Донеччини продовжують надавати допомогу у ліквідації масштабної лісової пожежі на території Луганської області
10 Липня16:40 Добропільські рятувальники спільно з працівниками Білозерського лісового господарства провели профілактичні заходи
10 Липня15:36 Волноваський район: рятувальники нагадали про заборони у пожежонебезпечний період
10 Липня14:41 м. Торецьк: фахівці Служби порятунку провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед аграріїв
10 Липня13:03 Волноваський район: фахівці ДСНС нагадали фермерам правила пожежної безпеки
10 Липня11:50 Увага! Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку на Донеччині!
10 Липня11:42 У Дружківці рятувальники продовжують роботу щодо запобігання виникненню загорянь у природних екосистемах
10 Липня10:42 Рятувальники Донеччини продовжують надавати допомогу у ліквідації масштабної лісової пожежі на території Луганської області
10 Липня10:29 Рятувальники Донеччини допомогли завантажити гуманітарну допомогу
10 Липня10:16 Частина техніки та особового складу, що були залучені до ліквідації лісової пожежі на Луганщині, повернулись у розташування підрозділів Головного управління (ВІДЕО)
10 Липня10:06 Лиманські рятувальники продовжують дбати про збереження нового врожаю від пожеж!
10 Липня10:00 На Донеччині рятувальники ДСНС відновлюють житлові будинки у прифронтових населених пунктах (ВІДЕО)
Останні новини