ГоловнаОстанні новини18 Березня, 2019р.
 Версія для друку

м. Краматорськ: рятувальники провели зустріч з населенням

Опубліковано: 18.03.2019, 16:25

Співробітники ДСНС регулярно проводять профілактичні заходи на протипожежну тематику з місцевим населенням, а саме бесіди в трудових колективах, зустрічі з непрацюючим населенням.

Зокрема, 18 березня співробітники 12-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області спільно з представниками Управління з питань цивільного захисту Краматорської міської ради та міських курсів ЦЗ провели зустріч з  населенням на консультаційному пункті цивільного захисту, який діє на базі мікрорайону №2.

Під час зустрічі фахівці міських служб розповіли про пожежі, що сталися на території міста з початку року, наголосили, що основними причинами виникнення загорянь і, як наслідок, загибелі людей, є недбалість громадян і нехтування елементарними правилами пожежної безпеки. Куріння в ліжку, перевантаження або несправності електромережі та побутових приладів, а також залишені без нагляду сірники в місцях, які легко доступні для дітей, часто призводять до загорянь.

Тому рятувальники акцентували увагу громадян на необхідності неухильного дотримання правил пожежної безпеки та рекомендували обговорити в сім'ях не тільки заходи щодо запобігання пожежам, а й порядок дій у разі їх виникнення.

Також фахівці ДСНС ознайомили громадянам з видами та характеристиками вибухонебезпечних предметів, про місця, де найчастіше можна на них натрапити. Звернули увагу населення на те, що ні в якому разі не треба намагатися самостійно знешкодити підозрілий предмет, а необхідно негайно повідомити за телефонами «101» або «102».

На завершення зустрічі громадянам роздали пам'ятки щодо дотримання правил пожежної безпеки та номерами телефонів екстрених служб. Подібні зустрічі є дуже актуальними. Озвучені теми хвилюють людей і піднімають безліч питань, на які громадяни часом не можуть самостійно  знайти відповіді, а знання правил порятунку оточуючих і самого себе, вміння оперативно діяти та організувати рятувальну операцію може допомогти впоратися з екстреною ситуацією та зберегти життя собі або іншим людям.

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
24 Квітня11:52 Увага! Попередження про високий рівень пожежної небезпеки на Донеччині
24 Квітня11:50 Вихованці Обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» повторили з рятувальниками правила безпеки життєдіяльності
24 Квітня10:35 м. Костянтинівка: рятувальники закликають громадян берегти довкілля від знищення вогнем
24 Квітня09:35 Маріуполь: рятувальники відпрацювали зі школярами план евакуації на випадок пожежі
24 Квітня09:08 м. Лиман: напередодні Великодня рятувальники провели інструктажі з священнослужителями та вірянами
24 Квітня08:35 На Донеччині рятувальники забезпечують водою населення 16 населених пунктів
23 Квітня16:37 На Донеччині з нагоди Всеукраїнського дня психологів відбулися збори психологів ДСНС
23 Квітня15:49 Рятувальники Донеччини відвідали своїх колег, що перебувають на лікуванні у м. Дніпро
23 Квітня14:27 м. Слов’янськ: рятувальники розповіли громадянам, що робити у разі виникнення пожежі
23 Квітня12:35 м. Краматорськ: рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки
23 Квітня11:03 смт Олександрівка: фахівці Служби порятунку нагадують громадянам правила безпечного відпочинку на природі напередодні Великодніх свят
23 Квітня10:37 Вітання начальника Головного управління з Всеукраїнським днем психолога
23 Квітня09:54 Привітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з Всеукраїнським днем психолога!
23 Квітня09:52 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знешкодили понад 12 тисяч вибухонебезпечних предметів
23 Квітня08:00 Увага! Попередження про заморозки на Донеччині
Останні новини