ГоловнаОстанні новини7 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

смт Велика Новосілка: на екскурсію до пожежно-рятувальної частини завітали учні місцевої гімназії

Опубліковано: 07.11.2018, 11:00

Рятувальники Донеччини регулярно запрошують дітей на екскурсії до пожежно-рятувальних частин. Адже під час живого та цікавого спілкування з підростаючим поколінням набагато легше пояснити необхідні правила пожежної безпеки.

Один із таких пізнавально-розважальних заходів відбувся 07 листопада у смт. Велика Новосілка на Донеччині. В гості до пожежно-рятувальної частини завітали вихованці Великоновоселківської гімназії.

Представники ДСНС розповіли гостям про особливості роботи рятувальника, а також дозволили посидіти у пожежній машині та приміряти бойовий одяг. І хлопчики, і дівчата із подивом роздивлялися пожежно-рятувальне обладнання, яке рятувальники щодня використовують під час гасіння пожеж та ліквідації інших надзвичайних подій.

Крім того, фахівці Служби порятунку у доступній формі розповіли дітям основні правила  пожежної безпеки та повторили порядок дій на випадок виникнення пожежі. Школярам дуже сподобалася екскурсія. Діти пообіцяли не бавитися з вогнем та завжди дотримуватися правил безпеки життєдіяльності.

1.jpg        4.jpg

6.jpg        8.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
19 Травня13:23 Трагічно обірвалося життя старшого інспектора відділення запобігання надзвичайним ситуаціям 19-го ДПРЗ старшого лейтенанта цивільного захисту Морозової Олени Вікторівни
19 Травня09:38 З початку травня на водоймах країни загинуло 38 людей
19 Травня09:35 Рятувальники нагадують дітям про важливість безпечної поведінки
19 Травня09:00 Рятувальники Донеччини взяли участь у масштабному Дні кар’єри
18 Травня12:24 м. Покровськ: рятувальники прийняли участь у марафоні на честь святкування Дня Європи
18 Травня11:00 смт. Райське: рятувальники спільно з представниками місцевих органів влади поспілкувались с місцевим населенням щодо попередження виникнення пожеж у екосистемах
18 Травня09:00 м. Краматорськ: рятувальники закликали громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах
17 Травня16:30 Маріупольські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території Донецького прикордонного загону (ВІДЕО)
17 Травня16:10 м. Добропілля: рятувальники провели для школярів практичний урок безпеки у межах акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»
17 Травня15:21 м. Волноваха: фахівці Служби порятунку провели профілактичну роботу із мешканцями приватного сектору
17 Травня14:21 м. Лиман: рятувальники розповідають дошколятам правила безпеки життєдіяльності
17 Травня12:31 м. Дружківка: рятувальники нагадали громадянам про необхідність дотримання вимог безпеки під час перебування на відкритих територіях та у лісопаркових зонах
17 Травня11:40 смт. Райське: рятувальники спільно з представниками місцевих органів влади поспілкувались с населенням щодо дотримання правил безпеки під час відпочинку на водних об’єктах
17 Травня11:13 м. Краматорськ: рятувальники з допомогою гри «Ріскленд» навчали школярів правилам пожежної безпеки
17 Травня09:56 м. Слов’янськ: представники ДСНС активно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення
Останні новини