ГоловнаОстанні новини6 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

На Донеччині відбулося нагородження переможців та призерів обласного чемпіонату з пожежно-прикладного спорту (ВІДЕО)

Опубліковано: 06.10.2018, 09:00

Пожежно-прикладний спорт вважається спортом сильних та відважних чоловіків та є невід’ємною складовою професійної підготовки рятувальників.

З самого початку змагань між учасниками розгорнулася запекла боротьба за лідерство, під час якої команди демонстрували свої кращі спортивні результати. Рятувальники з усіх куточків Донеччини долали стометрову смугу з перешкодами, підіймалися по штурмовій і висувній драбинах у вікно четвертого та третього поверхів учбової вежі, демонстрували спритність у пожежній естафеті та вправність при бойовому розгортанні.

За підсумками проведених обласних змагань з пожежно-прикладного спорту найкращих результатів в загальнокомандному заліку досягли рятувальники 6-го Державного пожежно-рятувального загону (м. Слов'янськ), другими були вогнеборці 3-го Державного пожежно-рятувального загону (м. Маріуполь), а третю сходинку п’єдесталу зайняли бійці 8-го Державного пожежно-рятувального загону (м. Бахмут).

В етапі "подолання 100-метрової смуги з перешкодами" І місце посів представник м. Слов'янськ Павло Мінайлов. В етапі "підйом по штурмовій драбині у вікно четвертого поверху учбової вежі" першим був Ярослав Плецький (м. Слов'янськ).

У підйомі по висувній драбині у вікно третього поверху учбової вежі найкращий результат показали Дмитро Бондар та Олександр Костенко, 23-й Державний пожежно-рятувальний загін (м. Світлодарськ). У пожежній естафеті найспритнішою виявилась команда міста Слов'янськ.

У найбільш яскравому етапі змагань "бойове розгортання від пожежної автоцистерни" найкращий результат показала команда м. Бахмут Донецької області.

Переможцям та призерам змагань вручили медалі та грамоти. Представники команди, яка стала лідером обласних змагань, отримали перехідний кубок. За підсумками обласного чемпіонату буде сформовано збірну команду, яка в подальшому представлятиме Донецьку область на всеукраїнських змаганнях з пожежно-прикладного спорту.

ФОТОАЛЬБОМ

3.jpg       2.jpg

1.JPG      4.JPG

5.jpg      9.jpg

3.jpg      4.jpg

10.jpg      1.jpg

IMG_9069.jpg      IMG_9187.jpg

2.jpg      6 (2).jpg

6.jpg      7.jpg

IMG_9578.JPG

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
25 Березня16:35 м. Краматорськ: рятувальники провели навчання щодо реагування на можливі надзвичайні ситуації під час виборчого процесу
25 Березня14:54 Рятувальники Головного управління взяли участь у зустрічі представників облдержадміністрації з представниками профспілок та їх об’єднань
25 Березня12:54 м. Покровськ: рятувальники навчають дітей правилам поведінки у надзвичайних ситуаціях за допомогою гри «Ріскленд»
25 Березня12:38 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
25 Березня11:32 смт Олександрівка: рятувальники закликали громадян не порушувати правила безпеки життєдіяльності
25 Березня10:20 м. Дружківка: фахівці Служби порятунку нагадали мешканцям приватного сектору правила пожежної безпеки
25 Березня09:29 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 115 осіб та ліквідували 3 тис. 260 пожеж
25 Березня08:12 Рятувальники інформують про небезпеку пожеж у природних екосистемах
25 Березня08:10 Українські рятувальники турбуються про дітей
23 Березня09:39 Представники центральних органів виконавчої влади секретаріату Кабінету Міністрів України ознайомилися з роботою рятувальників ДСНС в Авдіївці (ВІДЕО)
22 Березня15:22 м. Покровськ: тривають інструктажі із членами виборчих дільниць щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки
22 Березня14:46 В МВС створено оперативний міжвідомчий штаб органів системи Міністерства внутрішніх справ
22 Березня13:54 м. Краматорськ: рятувальники готуються до реагування на можливі надзвичайні ситуації під час виборів
22 Березня11:05 м. Дружківка: рятувальники закликали громадян не провокувати пожежі в природних екосистемах
22 Березня09:44 м. Слов’янськ: рятувальники провели інструктажі з членами виборчої комісії щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях
Останні новини