ГоловнаОстанні новини13 Липня, 2018р.
 Версія для друку

м. Краматорськ: рятувальники спільно зі ЗМІ провели профілактичний рейд на сільгоспугіддях (ВІДЕО)

Опубліковано: 13.07.2018, 11:50

У Донецькій області повним ходом триває зернозбиральна кампанія. Саме під час жнив і дозрівання зернових культур різко підвищується небезпека виникнення пожеж на хлібних масивах, зернотоках, заготівельних пунктах і елеваторах. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасиченість хлібозбиральної техніки та зернопереробних агрегатів, які можуть перебувати в несправному стані. Саме в цей час найменша необережність з вогнем - кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин або необережність з використанням відкритого вогню можуть призвести до пожежі.

З метою запобігання виникнення пожеж в місцях збирання та зберігання врожаю фахівці ДСНС проводять комплекс профілактичних заходів. Зокрема, співробітники 12-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління спільно з представниками місцевих ЗМІ провели інформаційно-профілактичні заходи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки сільськогосподарських підприємств м.Краматорcьк.

Під час таких заходів рятувальники перевірили укомплектованість зернозбиральної техніки та місць зберігання зернових культур первинними засобами пожежогасіння, їх кількість, справність, вміння ними користуватися.

Працівників, які задіяні в збиранні врожаю, фахівці ДСНС ознайомили з алгоритмом дій при пожежі, зауважили про неприпустимість спалювання стерні, пожнивних залишків та розведення багать на полях, необхідність обладнання випускних труб справними іскрогасниками.

Рятувальники звернули увагу комбайнерів на своєчасне очищення обертових вузлів і деталей від намотаної солом'яної маси, регулювання систем запалювання та мастила.  Крім того, представники ДСНС вкотре нагадали про заборону куріння на території складів і сховищ, а також у безпосередній близькості від них.

Усім працівникам рятувальники вручили листівки та пам'ятки застережливого характеру.

2(1).JPG      1.JPG

3.JPG      4.JPG

ГУ ДСНС України у Донецькій області

 


   
Останні новини
19 Березня16:24 м. Покровськ: рятувальники нагадали мешканцям гуртожитків правила пожежної безпеки
19 Березня14:36 м. Слов’янськ: рятувальники провели профілактичний захід на міському автовокзалі
19 Березня12:25 м. Краматорськ: рятувальники навчають школярів правилам безпеки життєдіяльності
19 Березня10:50 м. Авдіївка: рятувальники розповіли працівникам коксохімічного заводу правила пожежної безпеки
19 Березня10:22 З початку 2019 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 5 тисяч вибухонебезпечних предметів
19 Березня09:25 м. Торецьк: рятувальники провели профілактичну роботу серед населення
19 Березня08:12 Рятувальники ДСНС продовжують перевіряти виборчі дільниці на предмет безпеки
19 Березня08:05 У Маріуполі на базі Палацу культури «Молодіжний» відбулися навчання щодо реагування на можливі надзвичайні ситуації під час виборів (ВІДЕО)
19 Березня08:00 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 44 особи та ліквідували 2 тис. 264 пожежі
18 Березня16:25 м. Краматорськ: рятувальники провели зустріч з населенням
18 Березня15:20 смт Мангуш: рятувальники попереджають про небезпеку нехтування правилами пожежної безпеки
18 Березня14:04 Рятувальник Лиманщини виборов перше місце у змаганнях з козацького двобію.
18 Березня10:15 Волноваський район: фахівці Служби порятунку підвищують рівень обізнаності громадян у правилах пожежної безпеки
18 Березня08:40 м. Лиман: рятувальники провели навчання з питань пожежної безпеки з секретарями та головами виборчих комісій
18 Березня08:20 Українські рятувальники готуються до масштабних міжнародних навчань WEBER RESCUE DAYS
Останні новини