ГоловнаОстанні новини22 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Відбувся міжвідомчий брифінг щодо організації протипожежного захисту під час зернозбиральної кампанії 2018 року, запобігання виникненню пожеж у лісових масивах, попередження загибелі людей на водних об’єктах

Опубліковано: 22.06.2018, 08:06

На хлібних масивах Донеччини розпочалася зернозбиральна компанія. Жнива – напружена для хліборобів пора. Проте це й найбільш пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, людська недбалість і безвідповідальність. Отже збереження врожаю від вогню – задача не тільки хліборобів і співробітників ДСНС, а і всіх громадян. Не можна забувати, що приборкати пожежу на полі, яка швидко може набути великих масштабів, дуже складно. Представники  державної служби України з надзвичайних ситуацій роблять усе можливе, аби кількість пожеж та загиблих на них зменшувалася. Систематично та наполегливо проводять фахівці Служби порятунку масову інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо попередження пожеж у довкіллі.

21 червня в Антикризовому медіацентрі у м. Краматорськ Донецької області відбувся міжвідомчий брифінг щодо організації протипожежного захисту під час зернозбиральної кампанії 2018 року, запобігання виникненню пожеж у лісових масивах, попередження загибелі людей на водних об’єктах. У заході взяли участь заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Донецькій області Ірина Подашевська, представники лісового господарства області,  департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької обласної державної адміністрації, комунальної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби Донецької обласної ради.

Зважаючи на те, що пожежонебезпечний період знаходиться в активній фазі і загроза виникнення загорянь буде тільки зростати, під час виступу представники Служби порятунку звернулися до громадян з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі. Також, рятувальники звернули увагу на те, що основними причинами виникнення пожеж під час жнивної кампанії є необережне поводження з вогнем, випалювання стерні, порушення правил експлуатації машин та агрегатів. Фахівці ДСНС наголосили: категорично забороняється спалювати стерню та пожнивні залишки, розпалювати багаття, застосовувати будь-який відкритий вогонь на хлібних полях і поблизу, а також на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поруч із стогами соломи й сіна.

Ще одним актуальним питання, що обговорювалися під час брифінгу, стала безпека під час відпочинку на водних об’єктах. Присутні проінформували журналістів  про статистику загибелі людей на водоймах області. При цьому фахівці зауважили, що майже всі нещасні випадки трапляються з вини людей, які не дотримуються елементарних правил безпеки.

Підбиваючи підсумки брифінгу, присутні дійшли висновку, що поінформованість громадян стосовно правил безпеки – головна умова зменшення кількості нещасних випадків. Саме тому на території області і надалі активно буде проводитися інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення, у тому числі і за допомогою засобів масової інформації.

1(2).jpg7.jpg

                                                                       2.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області 


   
Останні новини
18 Березня16:25 м. Краматорськ: рятувальники провели зустріч з населенням
18 Березня15:20 смт Мангуш: рятувальники попереджають про небезпеку нехтування правилами пожежної безпеки
18 Березня14:04 Рятувальник Лиманщини виборов перше місце у змаганнях з козацького двобію.
18 Березня12:05 У Маріуполі на базі Палацу культури «Молодіжний» відбулися навчання щодо реагування на можливі надзвичайні ситуації під час виборів (ВІДЕО)
18 Березня10:15 Волноваський район: фахівці Служби порятунку підвищують рівень обізнаності громадян у правилах пожежної безпеки
18 Березня09:26 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 44 особи та ліквідували 2 тис. 264 пожежі
18 Березня08:40 м. Лиман: рятувальники провели навчання з питань пожежної безпеки з секретарями та головами виборчих комісій
18 Березня08:20 Українські рятувальники готуються до масштабних міжнародних навчань WEBER RESCUE DAYS
18 Березня08:17 Державна служба України з надзвичайних ситуацій піклується про підростаюче покоління
18 Березня07:55 УВАГА! ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ТУМАН НА ДОНЕЧЧИНІ
17 Березня18:00 Рятувальники Донеччини ретельно готуються до виборів Президента України 2019
17 Березня12:28 Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у побуті!
16 Березня08:00 Фахівці ДСНС надають медичну та психологічну допомогу мешканцям прифронтових селищ (ВІДЕО)
15 Березня15:40 м. Краматорськ: рятувальники провели навчання дітей заходам безпеки за допомогою гри «Ріскленд»
15 Березня14:20 Увага! Попередження про погіршення погодних умов на Донеччині
Останні новини