ДСНС України

Головне управління ДСНС України у Донецькій області


В Авдіївці відкрили меморіальну дошку пам'яті Дмитра Тритейкіна

Опубліковано: 15.09.2017, 16:17

Рятувальники - це ті люди, для яких чужої біди не буває. Людське горе вони завжди сприймають, як своє власне. Особливо чітко це видно сьогодні, коли під кулями ворога гинуть мирні жителі, коли снарядами знищуються будинки, горять цілі селища. Саме в ці моменти співробітники Служби порятунку підставляють своє міцне плече тим, хто цього потребує.

На жаль, війна забирає життя найкращих, тих, хто особливо гостро сприймає те що відбувається і робить все можливе для того, щоб на його рідну землю повернувся мир і благополуччя. Один з таких героїв - Дмитро Тритейкін - загинув на початку поточного року при виконанні службового обов'язку.

15 вересня в Авдіївці відбулося відкриття меморіальної дошки пам'яті начальника 15-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області підполковника служби цивільного захисту Дмитра Тритейкіна.

У заході прийняли участь представники адміністрації міста Авдіївка, керівництва Головного управління ДСНС України у Донецькій області, Авдіївського коксохімічного заводу, а також рідні, близькі та колеги Героя, місцеві мешканці, учні шкіл, тощо.

Перед відкриттям меморіальної дошки присутні вшанували пам'ять Дмитра Тритейкіна та всіх співробітників ДСНС, які віддали життя за мир і безпеку наших громадян, хвилиною мовчання.

Посля цього колеги Дмитра згадували найяскравіші моменти їхньої спільної нелегкої й небезпечної роботи. Друг пізнається в біді. Товарищі по службі говорили про те, яким керівником і людиною був Дмитро. Він завжди перебував там, де люди потребували допомоги.

Ось і в черговий раз, коли ворог вів активні обстріли пунктів життєзабезпечення в Авдіївці, Дмитро Тритейкін знаходився в самому епіцентрі подій. 2 лютого 2017 року він отримав поранення. З важкою травмою його перевезли в лікарню ім. Мечникова в місті Дніпро. Лікарі боролися за життя Героя цілий місяць, підполковник переніс сім складних операцій, але врятувати його життя медикам виявилось не під силу. Дмитро Тритейкін помер через місяць.

Учасники заходу поклали квіти до меморіальної дошки пам'яті Дмитра Тритейкіна. Товариші по службі дали обіцянку з честю виконувати поставлені завдання і в усьому наслідувати приклад свого героїчного командира.

 IMG_0600.JPG     IMG_0604.JPG

                                                                               IMG_0619.JPG

ГУ ДСНС України у Донецькій області