ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 10995

Останні новини

21 Жовтня17:45 м. Лиман: рятувальники закликають громадян не ризикувати власним життям та дотримуватись правил мінної безпеки
Сьогодні Лиманські рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення мікрорайону “Північний” у місті Лиман. Під час заходу фахівці ДСНС нагадали учасникам бесід правила мінної безпеки та порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Громадян закликали не брати знахідки до рук, не зрушувати їх з місця та не впливати на них будь-яким механічним способом.
21 Жовтня17:05 У Покровському районі рятувальники провели протипожежний інструктаж з місцевими головами виборчих комісій
Нещодавно рятувальники Покровського району провели профілактичну бесіду інформаційного характеру з членами виборчих комісій, які будуть задіяні на виборчих дільницях у м. Мирноград. Під час заходу фахівці ДСНС нагадали про правила пожежної безпеки на виборчих дільницях, правила використання первинних засобів пожежогасіння, правила експлуатації електроприладів.
21 Жовтня15:46 З 21 жовтня по 1 листопада МВС переходить на посилений варіант несення служби
Під час селекторної наради перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий заявив, що з 21 жовтня по 1 листопада МВС переводиться на посилений варіант несення служби. Своєю чергою, голова ДСНС Микола Чечоткін наголосив, що ДСНС виконали всі заходи, визначені МВС, та готові до забезпечення безпеки під час проведення місцевих виборів.
21 Жовтня15:12 м. Добропілля: рятувальники закликають громадян не забувати про заходи мінної безпеки
Піротехнічні підрозділи ДСНС щодня проводять роботи щодо обстеження території України, виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів. Іноді застарілі боєприпаси знаходять і звичайні громадяни під час проведення господарських робіт на присадибних ділянках та у полях. Крім того, вибухонебезпечні предмети можуть знаходитись також і в лісах та парках, водоймищах, закинутих будівлях та підвалах тощо.
21 Жовтня14:26 смт Нікольське: фахівці Служби порятунку наголошують на забороні спалювання сухої трави
Попри значні зусилля, що прикладають рятувальники Донеччини для того, щоб переконати громадян у неможливості спалювання сухої трави, дехто з громадян все ж таки продовжує порушувати правила. На жаль, непоодинокими є випадки, коли вогонь перекидався на паркани, господарчі будинки та навіть житлові будинки. Саме тому рятувальники не припиняють спроб переконати людей, що спалювати суху траву та листя – небезпечно.
21 Жовтня12:50 м. Костянтинівка: про найпоширеніші причини виникнення пожеж у побуті говорили рятувальники з громадянами
Пожежі, що виникають у житлових будинка та квартирах, не лише завдають значної матеріальної шкоди, але й можуть призвести до травмування або загибелі людей. Саме тому рятувальники Донеччини роблять усе можливе, аби не допустити подібних пожеж та підвищити рівень обізнаності громадян у правилах пожежної безпеки.
21 Жовтня11:13 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті
Пожежі у побуті, на жаль, явище нерідкісне. Через власну недбалість та нехтування елементарними протипожежними правилами, громадяни наражають на небезпеку власне життя та здоров’я, а також свою оселю і майно. Найстрашніше, що через безвідповідальність однієї людини можуть постраждати інші – члени родини, сусіди або ж співмешканці багатоквартирного будинку. Особливої актуальності ця проблема набуває в осінньо-зимовий період, коли для обігріву помешкань громадяни застосовують пічне опалення, каміни та електричні прилади.
21 Жовтня11:07 Рятувальники м. Покровськ наголошують: «Дотримання елементарних правил безпеки рятує життя!»
20 жовтня фахівцями відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у Покровському районі Центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Донецькій області проведено профілактичний рейд серед мешканців міста Покровськ щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.
21 Жовтня10:27 Рятувальники проводять перевірки об'єктів, де будуть розміщені виборчі дільниці, на відповідність нормам пожежної й техногенної безпеки
Для забезпечення належного рівня пожежної безпеки та з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій під час підготовки і проведення місцевих виборів, які відбудуться в Україні вже цієї неділі, фахівці Служби порятунку на території всієї країни здійснюють обстеження об’єктів, де діятимуть виборчі дільниці. Під час перевірок надзвичайники, передусім, звертають увагу на стан утримання евакуаційних шляхів, справність протипожежного обладнання, наявність первинних засобів пожежогасіння та відповідної документації, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням тощо.
21 Жовтня09:33 Краматорські рятувальники роз’яснили громадянам, як вберегтись від пожеж у побуті
Зі зниженням температури повітря значно погіршується статистика трагічних випадків на пожежах у побуті. Аналіз таких пожеж показує, що винуватцями більшості з них є самі громадяни, які зневажають елементарними правилами пожежної безпеки, необережно поводяться з вогнем під час паління (більшість пожеж, спричинених курінням, пов’язана з курінням у нетверезому стані у ліжку), порушують правила користування приладами опалення.
21 Жовтня08:10 Увага! Попередження про надзвичайну пожежну небезпеку на Донеччині
За даними УкрГідрометцентру, 21-22 жовтня на всій території Донецької області збережеться надзвичайна пожежна небезпека (5 класу).
21 Жовтня08:02 Рятувальники Донеччини взяли участь у спільних командно-штабних навчаннях МВС України напередодні виборів (ВІДЕО)
19-20 жовтня рятувальники Донеччини взяли участь у командно-штабних навчаннях, спрямованих на відпрацювання порядку дій між органами системи МВС України під час спільного виконання завдань, пов’язаних із забезпеченням безпеки проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня, а також оперативним реагуванням на можливі надзвичайні ситуації.
21 Жовтня08:01 У ДСНС України обговорили готовність Служби до протидії загрозам осінньо-зимового періоду
20 жовтня у режимі відеоконференції відбулося засідання Колегії ДСНС під головуванням Голови Служби Миколи Чечоткіна та за участі представників територіальних органів і підпорядкованих підрозділів ДСНС України, науково-дослідних установ й організацій сфери управління.
21 Жовтня07:50 Рятувальники Донеччини продовжують відновлювати житло у прифронтових населених пунктах (ВІДЕО)
На Донеччині продовжується відновлення житлових будинків, що були пошкоджені внаслідок бойових дій. Наразі роботи тривають у с. Лебединське, с. Гранітне, Мар'їнському районі, смт Курдюмівка, с. Бердянське, с. Кодема, с Травневе та у Бахмутському районі. Роботи здійснюються силами Головного управління ДСНС України у Донецькій області. Матеріали для проведення робіт придбані за кошти обласного бюджету, зокрема за рахунок регіонального матеріального резерву Донецької області.
20 Жовтня14:57 м. Слов'янськ: рятувальники пояснюють правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів
Вибухонебезпечні предмети забрали і скалічили безліч людських життів. Для того щоб попередити громадян про небезпеку подібних предметів, фахівці Служби порятунку регулярно спілкуються з місцевими мешканцями на дану тематику.
20 Жовтня13:50 Надзвичайники роз’яснили жителям Лиманщини правила пожежної безпеки в осінньо-зимовий період
20 жовтня Лиманські рятувальники здійснили профілактичний захід у мікрорайоні “Північний” міста Лиман. Працівники Служби порятунку під час бесіди з місцевими жителями, в першу чергу, звернули увагу на дотриманні правил безпеки під час використання електричних та газових приладів. Зокрема, рятувальники порадили громадянам уникати перевантаження електромережі та не використовувати саморобні або несправні побутові електрообігрівачі.
20 Жовтня12:00 На Донеччині фахівці ДСНС пояснюють громадянам правила безпеки життєдіяльності
20 жовтня співробітниками Центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Донецькій області було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців Кальміуського району міста Маріуполь. Під час даного заходу рятувальник поспілкувались з перехожими на тему безпеки життєдіяльності та надали кожному співрозмовнику тематичні листівки превентивного характеру.
20 Жовтня11:06 м. Маріуполь: рятувальники нагадали мешканцям приватного сектору основні правила безпеки життєдіяльності
Фахівці Служби порятунку здійснюють низку заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності громадян у правилах безпеки життєдіяльності. Наряду з проведенням інформаційної роботи у засобах масової інформації, представники ДСНС чи не щодня проводять профілактичні заходи серед населення.
20 Жовтня08:10 Рятувальники нагадують громадянам правила безпечного обігріву помешкань
У період похолодання та із початком опалювального сезону, зазвичай різко зростає кількість пожеж у помешканнях громадян. Зазвичай, до цього призводить необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхня несправність, перевантаження електромереж, тощо. У більшості випадків пожежі трапляються з вини самих громадян. Адже підготовка котлів, печей, димоходів, а також обігрівачів до безпечної роботи це — обов’язок саме мешканців будинків.
20 Жовтня08:05 Рятувальники закликають дорослих дбати про безпеку дітей у побуті та поза оселею
Безпека дітей завжди у пріоритеті рятувальників. Молоде покоління — це майбутнє нашої нації, і від того, які цінності та звички дорослі закладуть у дитину в юному віці, залежить наскільки безпечною буде її життєдіяльність, та добробут її оточення.
19 Жовтня17:45 На Донеччині у режимі відеоконференції відбулася нарада щодо підведення підсумків службової діяльності підпорядкованих підрозділів з напрямку оперативного реагування
19 жовтня у режимі відеоконференції під головуванням начальника Головного управління Олексія Мігріна відбулася нарада щодо підведення підсумків службової діяльності підпорядкованих підрозділів з напрямку оперативного реагування та готовності сил та засобів Головного управління до оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пожежі та інші небезпечні події під час проведення чергових місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня.
19 Жовтня16:32 м. Слов’янськ: рятувальники нагадали громадянам правила безпечного опалювального сезону
Вже зовсім скоро розпочнеться опалювальний сезон. Незважаючи на те, пічне або централізоване опалення використовують громадяни, вони повинні неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки. Для того, щоб люди не забули перевірити справність приладів обігріву перед початком їх використання, фахівці Служби порятунку проводять профілактичну роботу.
19 Жовтня15:04 м. Мар’їнка: рятувальники пояснили громадянам небезпеку порушення правил мінної небезпеки
Усім відомо, що порушення елементарних правил мінної безпеки тягне за собою тяжкі наслідки. Проте, дехто з громадян й далі вважає такі випадки рідкістю та не вбачає у цьому небезпеки. Саме тому, фахівці ДСНС регулярно спілкуються з мешканцями Донеччини на дану тематику й не тільки пояснюють прості заходи безпеки, але й навчають правильній послідовності дій у разі виявлення потенційно небезпечних дій.
19 Жовтня13:51 м.Торецьк: рятувальники розповіли, як обігрівати житло безпечно
На вулиці спостерігається зниження температури. Для того, щоб зігрітися, люди починають використовувати різноманітні прилади обігріву. Однак не всі з них є безпечними. Як не допустити виникнення біди, розповіли рятувальники громадянам.
19 Жовтня11:39 м. Дружківка: фахівці ДСНС працюють над попередженням пожеж у природних екосистемах
Фахівці Служби порятунку не припиняють попереджати населення про небезпеку пожеж у природних екосистемах. Вогнеборці щодня ліквідують займання та загоряння на відкритих територіях. Однак пожежі продовжують ставатися, адже багато громадян безвідповідально ставляться до правил безпеки.

    Твіт