ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 12269

Останні новини

15 Квітня12:47 Рятувальники спільно з представниками Національної поліції та Лиманського лісгоспу провели профілактичний рейд
Щодня вогнеборці мають справу з пожежами, які виникають в природних екосистемах та на відкритих територіях. В більшості випадків причиною загорянь стає людська недбалість, коли залишене без нагляду багаття або кинутий на узбіччя дороги недопалок становлять загрозу навколишньому середовищу.
15 Квітня12:04 м. Дружківка: рятувальники нагадали громадянам алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів
Кожна людина має чітко знати алгоритм дій у разі виявлення підозрілих предметів, зовні схожих на вибухонебезпечні. Тому 15 квітня рятувальники м. Дружківка провели рейд вулицями міста та поспілкувалися на дану тему з місцевими мешканцями.
15 Квітня11:05 м. Слов’янськ: рятувальники розповідають, до яких трагічних наслідків може привести порушення правил пожежної безпеки
Більшості людей здається, що, порушивши правила пожежної безпеки раз чи два, навряд чи можна собі нашкодити. Насправді, інколи навіть залишена без нагляду ввімкнена праска може спричинити масштабну пожежу.
15 Квітня10:07 У Покровську тривають протипожежні перевірки місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним
Згідно з дорученням Прем'єр-міністра України від 11.03.2021 №10033/1/1-21 фахівці 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області продовжують здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки суб'єктами господарювання, закладами, установами, у сфері управління (володінні, користуванні) яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.
15 Квітня09:16 м. Маріуполь: рятувальник навчили вихованців садочку правилам безпеки
Про те, що виховувати у дітей свідоме та відповідальне ставлення до безпеки життєдіяльності треба з дитинства, добре знають рятувальники. З цією метою фахівці ДСНС регулярно відвідують навчальні заклади та у доступній формі роз’яснюють важливі правила безпеки як дорослим, так і дітям. Малеча повинна бути обізнана у небезпеках, що можуть їх спіткати у повсякденному житті. Відсутність достатнього досвіду, аби правильно зреагувати на екстрену ситуацію, може привести до трагічних наслідків.
15 Квітня08:10 Українські рятувальники тренуються ефективно протистояти пожежам у природних екосистемах
Для того, щоб зменшити кількість пожеж у природних екосистемах спільно із представниками лісових господарств та правоохоронцями рятувальники ДСНС проводять комплексну роботу щодо попередження та оперативного реагування на такі надзвичайні події, які щороку завдають численних збитків природному фонду України. Для цього вони влаштовують спеціальні протипожежні навчання та патрулюють місця відпочинку громадян у лісових зонах.
15 Квітня08:05 На Донеччині рятувальники взяли участь у практичному навчанні з питань підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Донецької області до гасіння лісових пожеж (ВІДЕО)
На Донеччині рятувальники взяли участь у спільних тактико-спеціальних навчаннях органів управління та сил територіальної підсистеми ЄДСЦЗ області щодо готовності до дій в умовах виникнення пожеж в лісових масивах та природних екосистемах, що проходили 13 квітня поблизу смт Райгородок Миколаївської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області.
15 Квітня08:00 Рятувальники взяли участь у тренуваннях разом з працівниками Маріупольського морського порту (ВІДЕО)
Сьогодні були проведені сумісні тренування сил та засобів частини водолазних пошуково-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС у Донецькій області з працівниками Маріупольського морського порту.
14 Квітня16:46 м. Торецьк: рятувальники нагадали працівникам суду правила пожежної безпеки
14 квітня рятувальники м. Торецька провели профілактично - роз’яснювальну роботу зі службовцями Дзержинського міського суду Донецької області.
14 Квітня15:43 м. Дружківка: фахівці Служби порятунку проводять серед населення профілактичну роботу
Для того, щоб запобігти виникненню пожеж у природних екосистемах, фахівці ДСНС щоденно проводять інформаційно-профілактичну роботу серед населення. Так, днями рятувальники м. Дружківки провели профілактичну бесіду з місцевими мешканцями.
14 Квітня14:42 Рятувальники поспілкувались з громадянами на тему безпеки життєдіяльності в побуті
На території Мангушської селищної ради фахівці ДСНС постійно  проводять роз’яснювальну роботу серед громадян щодо дотримання правил пожежної безпеки  при користуванні електричними та газовими обігрівальними приладами. Сьогодні, під час бесід з місцевими жителями, кожному співрозмовнику було надано практичні рекомендації як вберегтись від виникнення надзвичайної ситуації в побуті та інформаційні листівки превентивного характеру.
14 Квітня13:29 Перший заступник начальника Головного управління у рамках робочої поїздки відвідав пункт надання допомоги на КПВВ «Майорське» та смт Новолуганське, у якому тривають відновлювальні роботи
14 квітня перший заступник начальника Головного управління Вячеслав Бойцов відвідав пункт надання допомоги біля КПВВ «Майорське» та поспілкувався із рятувальниками, що знаходились на цілодобовому чергуванні. Вячеслав Бойцов перевірив, як була здійснена заміна модуля, чи забезпечені рятувальники усім необхідним для чергування на пункті надання допомоги. Новий пневмокаркасний намет був отриманий в рамках співпраці між Агентством ООН у справах біженців та Головним управлінням. Наразі триває заміна модулей ще на трьох пунктах надання допомоги на КПВВ області.
14 Квітня12:48 Фахівці Служби порятунку провели профілактичну бесіду з населенням міста Гірник
14 квітня рятувальники м. Гірник провели профілактичну роботу серед місцевого населення. Під час спілкування рятувальники з’ясовували, наскільки люди обізнані у тому, що необхідно робити, аби не допустити загорянь в екосистемах.
14 Квітня12:07 м. Краматорськ: рятувальники розповідають громадянам, що робити у разі виявлення вибухонебезпечних предметів
Безпека кожного з нас залежить від нас самих, від наших знань, умінь і обережності. Тому дуже важливо систематично проводити роботу з громадянами щодо ознайомлення з правилами безпеки життєдіяльності та діями у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
14 Квітня10:49 м. Слов’янськ: фахівці Служби порятунку наголошують - спалювання залишків сухої рослинності може мати катастрофічні наслідки!
Протягом останнього часу на телефон Служби порятунку регулярно надходять скарги про те, що все навкруги горить, а приватний сектор взагалі заволокло димом. На жаль, громадяни не усвідомлюють, що це – результат їхньої власної поведінки. Адже багато людей вважають, що нічого поганого не станеться, якщо спалити сміття просто біля будинку.
14 Квітня10:43 На Донеччині тривають позапланові перевірки АЗС
Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України від 11.03.2021 № 10033/1/1-21 у Маріуполі тривають позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, закладами, установами, у сфері управління (володінні, користуванні) яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним
14 Квітня09:44 м. Слов’янськ: рятувальники прикладають максимум зусиль, аби запобігти виникненню пожеж
13 квітня рятувальники м. Слов’янська провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців міста з метою формування у людей відповідального ставлення до правил пожежної безпеки.
14 Квітня08:10 Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки! Бережіть природу від вогню! (ВІДЕО)
З настанням сухої та вітряної погоди, кількість пожеж на відкритих територіях значно зростає. Внаслідок необережного поводження з вогнем, або ж зумисного підпалу сухостою, можуть бути знищені гектари природних екосистем, а разом з тим — тварини та птахи, які там мешкають. Якщо ж для людей це не вагомий аргумент (як показує практика), варто задуматися про безпеку власних садиб, а також своє життя та здоров'я. Адже нерідко вогонь із сухостою перекидається на житлові будинки та господарчі споруди, більше того, навіть самі палії стають жертвами зумисно спровокованого полум'я.
13 Квітня18:18 На Донеччині в режимі відеоконференції відбулася робоча нарада
Сьогодні на Донеччині у режимі відеоконференції під головуванням першого заступника начальника Головного управління ДСНС України у Донецькій області Вячеслава Бойцова відбулася робоча нарада щодо проведення вакцинальної кампанії від коронавірусу.
13 Квітня17:55 Для фахівців Головного управління розпочався триденний тренінг з використання обладнання Спеціальної машини радіаційної та хімічної розвідки і лабораторного контролю.
Головне управління ДСНС України у Донецькій області отримало у своє розпорядження сучасну та високотехнологічну спеціальну машину радіаційної та хімічної розвідки і лабораторного контролю (СМРХР-ЛК). Обладнання було надано в рамках проєкту «Посилення спроможності України щодо реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з небезпечними хімічними речовинами», що реалізується Координатором проєктів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Місії США в ОБСЄ та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини у взаємодії з Міністерством внутрішніх справ України та Державною службою України з надзвичайних ситуацій.
13 Квітня16:28 м. Маріуполь: фахівці ДСНС перевірили стан виконання вимог у сфері пожежної та техногенної безпеки на АЗС
13 квітня маріупольські рятувальники провели позапланову перевірку автомобільної заправної станції ТОВ «Лінкольн», що у Кальміуському районі міста.
13 Квітня16:24 Рятувальники Донеччини нагадують громадянам правила безпеки біля води!
Риболовля - один із найбільш улюблених способів проводити вільний час серед чоловіків. Такий відпочинок дозволяє розслабитися та заспокоїти нерви. Однак недотримання елементарних правил при риболовлі або під час відпочинку біля водойм може мати катастрофічні наслідки. Рятувальники Донеччини нагадують основні правила безпеки, які можуть врятувати життя
13 Квітня15:37 смт Олександрівка: рятувальники нагадали про необхідність у дотриманні правил пожежної безпеки у побуті
Пожежа – це надзвичайна подія, яку мало хто бажає пережити. Вогонь, що вийшов із-під людського контролю, знищує все на своєму шляху. Однак, на жаль, не всі громадяни дотримуються правил безпеки, які допоможуть уникнути біди.
13 Квітня13:34 м. Дружківка: представники ДСНС наголошують на забороні спалювання сухої трави
Переважна кількість займань у природних екосистемах трапляється через легковажність громадян, які, не зважаючи на чисельні застереження рятувальників, знову і знову випалюють сухостій і сміття на своїх земельних ділянках та прилеглих територіях.
13 Квітня12:25 м. Краматорськ: фахівці Служби порятунку наголошують на небезпеці пожеж у природних екосистемах
Проблема випалювання сухої трави залишається актуальною з року в рік, це може завдати непоправної шкоди лісам і лісопосадкам, птахам, родючості земель, здоров'ю та життю громадян, будівлям і спорудам.

    Твіт