ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 7014

Останні новини

20 Березня16:02 м. Дружківка: рятувальники вчили школярів реагувати на пожежі та інші надзвичайні ситуації
Співробітники 45-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Донецькій області спільно з вчителями загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 7 м. Дружківка провели заняття для учнів 6 класу.
20 Березня14:10 м. Краматорськ: рятувальники провели інструктажі із головами та секретарями виборчих комісій
З метою забезпечення пожежної і техногенної безпеки під час проведення виборів Президента України у 2019 році, 20 березня співробітники 12-го Державного пожежно-рятувального ГУ ДСНС України у Донецькій області під час наради провели протипожежний інструктаж з головами та секретарями виборчих комісій, які будуть розташовані на території міста.
20 Березня12:20 м. Костянтинівка: рятувальники продовжують перевіряти об’єкти, що будуть задіяні під час виборчого процесу
Рятувальники Донеччини продовжують перевіряти об’єкти, що будуть задіяні під час виборчого процесу. Так, 20 березня представники 16-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели відповідні інструктажі у м. Костянтинівка. Фахівці Служби порятунку поспілкувалися із членами виборчих дільниць та нагадали їм про необхідність неухильного дотримання правил пожежної безпеки.
20 Березня11:00 м. Добропілля: рятувальники провели інструктаж на протипожежну тематику зі співробітниками бібліотеки
Пожежа може виникнути абсолютно будь-де. Особливу небезпеку вона становить у місцях з масовим перебуванням людей. Адже у такому випадку існує імовірність загибелі або травмування великої кількості громадян. Представники Служби порятунку постійно відвідують заклади освіти, культури, медичні установи, де проводять профілактичні бесіди з відвідувачами та персоналом.
20 Березня09:30 Рятувальники закликають українців не провокувати пожежі у природних екосистемах
З настанням переважно теплої погоди люди почали активну боротьбу із господарським сміттям та сухостоєм. Така діяльність призвела до того, що різко збільшилась кількість пожеж у природних екосистемах. Крім того, рятувальники вже фіксують випадки виникнення великих лісових пожеж, адже сильний вітер сприяє швидкому перекиданню вогню з підпаленого кимось на узбіччі дороги сміття.
20 Березня08:42 м. Лиман: рятувальники провели профілактичний захід щодо недопущення спалювання сміття та сухої трави
19 березня фахівці 21-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели профілактичну роботу серед мешканців приватного сектору міста Лиман щодо попередження пожеж в екосистемах, що виникають внаслідок випалювання сухої трави.
20 Березня08:22 Українські рятувальники перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням
Фахівці Служби порятунку щодня проводять комплексну роботу щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням.
20 Березня08:20 З початку 2019 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 5 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Так, з початку 2019 року станом на 19 березня піротехніки ДСНС вже знищили 5 тис. 430 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 48 авіаційних бомб.
20 Березня08:05 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 44 особи та ліквідували 2 тис. 264 пожежі
Впродовж минулого тижня (з 11.03 по 17.03) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
20 Березня08:05 У Маріуполі на базі Палацу культури «Молодіжний» відбулися навчання щодо реагування на можливі надзвичайні ситуації під час виборів (ВІДЕО)
18 березня співробітники 3-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели навчання на базі Палацу культури «Молодіжний» у м. Маріуполь. За задумом навчань, у будівлю невідомий вкинув запалювальну суміш, внаслідок чого виникла пожежа. Про надзвичайну подію було негайно повідомлено до Служби порятунку, розпочалася евакуації людей та матеріальних цінностей, у тому числі і бюлетенів.
20 Березня08:00 Рятувальники ДСНС продовжують перевіряти виборчі дільниці на предмет безпеки
Напередодні виборів Президента України, що відбудуться наприкінці березня, рятувальники активно перевіряють стан приміщень та будівель, які плануються використовуватись у якості виборчих дільниць. Інспектори ДСНС оцінюють реальну готовність таких об'єктів до процесу волевиявлення громадян та за результатами перевірок надають керівникам об’єктів рекомендації по усуненню виявлених протипожежних недоліків, а також визначають контрольні терміни.
19 Березня16:24 м. Покровськ: рятувальники нагадали мешканцям гуртожитків правила пожежної безпеки
19 березня співробітниками 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області проведено інформаційно-роз’яснювальну серед мешканців та працівників гуртожитку ДВНЗ ДонНТУ у м. Покровськ щодо додержання вимог правил пожежної безпеки в гуртожитках, а також щодо профілактики та попередження виникнення пожеж в приватному житловому секторі по причині необережного поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при улаштуванні та експлуатації пічного опалення, порушень правил пожежної безпеки при експлуатаціє електрообігрівальних приладів.
19 Березня14:36 м. Слов’янськ: рятувальники провели профілактичний захід на міському автовокзалі
19 березня представники 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели профілактичний захід на автовокзалі у м. Слов’янськ.
19 Березня12:25 м. Краматорськ: рятувальники навчають школярів правилам безпеки життєдіяльності
Вогонь завжди приваблює дітей. Вони бачать, як з'являються язики полум'я, коли батьки запалюють сірники. І нічого страшного не відбувається. Однак якщо не пояснити вчасно дитині про небезпеку, яку представляють собою сірники, запальнички та інші небезпечні предмети, пожежі не минути.
19 Березня09:25 м. Торецьк: рятувальники провели профілактичну роботу серед населення
Представники Служби порятунку впевнені, що більшості пожеж та надзвичайних ситуацій можна уникнути. Для цього достатньо лише дотримуватися елементарних правил безпеки життєдіяльності. На жаль, не всі громадяни добре знайомі з цими правилами. Саме тому рятувальники регулярно проводять серед населення інформаційно-роз’яснювальну роботу.
18 Березня16:25 м. Краматорськ: рятувальники провели зустріч з населенням
Співробітники ДСНС регулярно проводять профілактичні заходи на протипожежну тематику з місцевим населенням, а саме бесіди в трудових колективах, зустрічі з непрацюючим населенням.
18 Березня15:20 смт Мангуш: рятувальники попереджають про небезпеку нехтування правилами пожежної безпеки
Вогонь, що виходить із-під контролю людини, здатний завдати значних матеріальних збитків та привести до загибелі або травмуванню людей. Фахівці Служби порятунку прикладають максимум зусиль, аби не допустити виникнення пожеж у побуті.
18 Березня14:04 Рятувальник Лиманщини виборов перше місце у змаганнях з козацького двобію.
З 15 по 17 березня у спортивному комплексі м. Суми на легкоатлетичному манежі Сумського державного університету, пройшов кубок України з козацького двобію.
18 Березня10:15 Волноваський район: фахівці Служби порятунку підвищують рівень обізнаності громадян у правилах пожежної безпеки
Підступна вогняна стихія забрала життя вже не однієї людини. На жаль, більшість трагедій виникає через нехтування або незнання елементарних правил пожежної безпеки. З метою мінімізації кількості пожеж та загибелі людей на них представники ДСНС регулярно проводять профілактичні заходи.
18 Березня08:40 м. Лиман: рятувальники провели навчання з питань пожежної безпеки з секретарями та головами виборчих комісій
Співробітники ДСНС продовжують проводити комплекс заходів по попередженню пожеж та надзвичайних ситуацій під час підготовки та проведення 31 березня виборів Президента України.
18 Березня08:20 Українські рятувальники готуються до масштабних міжнародних навчань WEBER RESCUE DAYS
Вже цього літа, а саме з 19 по 22 червня, на базі тренувального полігону Головного управління ДСНС у Рівненській області у селі Городище проходитимуть масштабні міжнародні навчання WEBER RESCUE DAYS. Україна вперше прийматиме у себе ці навчання, тож, усвідомлюючи усю відповідальність перед міжнародними колегами, рятувальники ДСНС вже посилено готуються до участі у заході.
18 Березня08:17 Державна служба України з надзвичайних ситуацій піклується про підростаюче покоління
Українські рятувальники продовжують проводити систематичну роботу з виховання у дітей різного віку навичок безпечної поведінки. Для цього вони влаштовують тематичні уроки з основ безпеки життєдіяльності, громадські акції, ігрові заняття з дітьми молодшого шкільного віку, а також запрошують школярів та дошкільнят на екскурсії до пожежних частин.
18 Березня07:55 УВАГА! ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ТУМАН НА ДОНЕЧЧИНІ
За даними УкрГідрометцентру, у першій половині дня 18 березня на території Донецької областi буде спостерігатися туман з видимістю 200-500 м (перший рiвень небезпечностi, колiр жовтий).
17 Березня18:00 Рятувальники Донеччини ретельно готуються до виборів Президента України 2019
15 березня у актовій залі навчального корпусу №2 Маріупольського державного університету відбулась семінар-нарада з особовим складом Головного управління ДСНС України у Донецькій області, який буде задіяний на чергуванні при проведенні виборів Президента України 31 березня, з питань організації забезпечення пожежної безпеки під час виборчого процесу та здійснення заходів державного нагляду.

    Твіт