ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 7904

Останні новини

22 Липня12:24 Рятувальники Донеччини забезпечили на виборчих дільницях безпеку громадян під час процесу волевиявлення
Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки і оперативного реагування на можливі пожежі, надзвичайні ситуації на об’єктах, задіяних до виборчого процесу, було залучено 1525 рятувальників.
22 Липня12:02 м. Мар’їнка: рятувальники дбають про безпеку врожаю
Період проведення зернозбиральної кампанії гаряча пора не лише для аграріїв. Адже за умови сухої та вітряної погоди вірогідність виникнення пожеж на хлібних масивах та у місцях зберігання зернових культур збільшується в рази. Саме тому рятувальники пильнують за дотриманням правил пожежної безпеки як працівниками аграрних підприємств, так і пересічними громадянами. Адже навіть один необачно кинутий сірник здатний за лічені хвилини перетворити гектари пшениці на горстку попелу.
22 Липня10:44 У місті Торецьк рятувальники закликають бути обережними з вибухонебезпечними предметами
19 липня рятувальники 22-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління поспілкувалися із мешканцями м. Торецьк Донецької області.
22 Липня10:03 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 28 осіб та ліквідували 2 тис. 342 пожежі
Впродовж минулого тижня (з 15.07 по 21.07) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
22 Липня09:30 м. Дружківка: рятувальники проводять спільні профілактичні рейди серед соціально-незахищених верств населення
19 липня рятувальники 45 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Донецькій області спільно з представниками  служби у справах дітей Дружківської міської ради провели рейд серед соціально-незахищених верств населення у місті Дружківка.
22 Липня09:00 На Донеччині протягом минулого тижня виникло 174 пожеж (ІНФОГРАФІКА)
Рятувальники Донеччини звертаються до громадян! Шановні мешканці та гості Донецької області! Запорука вашої безпеки – це особиста відповідальність. Тільки неухильне дотримання правил безпеки життєдіяльності є запорукою безпеки вашого життя!
21 Липня17:05 Рятувальники Донеччини продовжують чергування на виборчих дільницях (ВІДЕО)
Постійно здійснюється моніторинг оперативної обстановки, організовано координацію дій органів управління та підрозділів, а також налагоджено взаємодію із ситуаційним центром Національної поліції у Донецькій області.
21 Липня12:20 Рятувальники Донеччини чергують на виборчих дільницях під час процесу волевиявлення
Постійно здійснюється моніторинг оперативної обстановки, організовано координацію дій органів управління та підрозділів, а також налагоджено взаємодію із ситуаційним центром Національної поліції у Донецькій області.
21 Липня11:33 Рятувальники ДСНС забезпечують пожежну та техногенну безпеку під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України
Для того, щоб процес волевиявлення громадян під час позачергових парламентських виборів відбувся без надзвичайних подій та небезпечних ситуацій, з 8 ранку 21 липня на виборчих дільницях чергують 29 тис. 600 рятувальників, з них 5 тис. 200 — представники місцевих пожежних команд та добровольці. Вони слідкують за дотриманням усіх протипожежних вимог на майже 30 тис. об’єктах по всій країні.
21 Липня11:28 Всі підрозділи МВС активно працюють у день голосування
Національна поліція, Державна прикордонна служба, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Національна гвардія України та Державна міграційна служба виконує завдання по забезпеченню безпеки під час виборів. Про це під час селекторної наради заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.
21 Липня10:00 Рятувальники Донеччини забезпечують безпеку громадян на виборчих дільницях під час процесу волевиявлення
З метою підвищення готовності підрозділів Головного управління ДСНС України у Донецькій області до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також організації заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення позачергових виборів до Верховної Ради України, рятувальники Донеччини переведені на посилений режим несення служби.
21 Липня08:19 Рятувальники ДСНС дбають про збереження врожаю
Аби жнивна кампанія пройшла без втрат, по всій країні рятувальники перевіряють дотримання аграріями протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових. Як правило, основними причинами виникнення пожеж на хлібних ланах є необережне поводження з вогнем, навмисне випалювання стерні, а також порушення правил експлуатації машин та агрегатів.
21 Липня08:13 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
За даними УкрГідрометцентру, 21 липня на території Донецької області надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.
21 Липня08:12 Офіційний веб-сайт Держслужби з надзвичайних ситуацій другий рік поспіль лідирує у рейтингу інформаційної прозорості
За результатами проведеного Держкомтелерадіо моніторингу інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади, Державна служба з надзвичайних ситуацій знову увійшла до списку лідерів рейтингу інформаційної прозорості у першому півріччі 2019 року.
21 Липня07:41 Рятувальники Донеччини готові до оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та події під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України (ВІДЕО)
21 липня в Україні відбудуться позачергові вибори до Верховної ради України. Для забезпечення техногенної і пожежної безпеки та оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пожежі та інші небезпечні події, під час виборчого процесу в день виборів від Головного управління ДСНС України у Донецькій області буде залучено 1525 чоловік особового складу, у тому числі на цілодобовому чергуванні 476 чоловік та 122 одиниці техніки. Для забезпечення та організації оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та події на об'єктах, де розміщені виборчі дільниці, організовано 980 пожежних постів, на яких будуть чергувати рятувальники Головного управління.
20 Липня15:18 У Костянтинівці рятувальники закликають громадян берегти довкілля
19 липня рятувальники 16-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели профілактичний захід серед жителів міста Костянтинівка.
20 Липня13:35 Рятувальники м. Волноваха закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах
19 липня рятувальники 11-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели інформаційно-профілактичну бесіду з населенням міста Волноваха на тему: «Не провокуйте пожежі в екосистемах!».
19 Липня17:17 На Донеччині завершилися змагання з пожежно-прикладного спорту (ВІДЕО)
Пожежно-прикладний спорт є досить різноманітним, адже розвиває не тільки швидкість та силу, а й тренує гнучкість та витривалість. Спортсмен, що обрав для себе пожежно-прикладний спорт, має бути сильним як борець, гнучким як гімнаст та спритним як атлет. Протягом двох днів, 18-19 липня, демонстрували свої спортивні таланти рятувальники Донеччини під час обласних змагань з пожежно-прикладного спорту, що проходили у м. Слов'янськ.
19 Липня16:12 м. Краматорськ: рятувальники дбають про безпеку городян під час відпочинку на воді
Влітку одним з пріоритетних напрямків роботи фахівців ДСНС постає питання профілактики загибелі та травмування людей на водних об'єктах. Тому рятувальники систематично проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з рибалками та відпочивальниками на водоймах міста.
19 Липня14:48 На Донеччині рятувальники обстежили всі об’єкти та приміщення, де розташовані виборчі дільниці (ВІДЕО)
На території Донецької області, підконтрольній українській владі, налічується 1144 виборчих дільниць (з урахуванням 12 окружних комісій), які розташовані у 943 об’єктах. З 10 червня рятувальники Донеччини почали обстежувати приміщення та будівлі, в яких розміщені виборчі дільниці. Заходи тривали до 19 липня включно. Наразі на сьогодні усі приміщення ретельно обстежені.
19 Липня14:02 Психологи Головного управління вчили рятувальників, що чергують на КПВВ, як надати першу психологічну допомогу громадянам при різноманітних емоційних станах
Психологи ДСНС регулярно проводять роботу з особовим складом, під час якої вчать рятувальників основним прийомам та методикам надання необхідної психологічної допомоги. Цього разу психологи провели зі співробітниками, що чергують на КПВВ, заняття на тему: «Надання першої психологічної допомоги при різноманітних емоційних станах».
19 Липня12:45 У Торецьку співробітники Служби порятунку закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах
З метою підвищення рівня обізнаності громадян у сфері пожежної безпеки рятувальники Донеччини щоденно проводять профілактичні заходи серед місцевого населення.
19 Липня11:55 м. Маріуполь: рятувальники розповіли відпочивальникам на Азовському морі правила поведінки на воді
18 липня з роз’яснювальною бесідою з відпочивальниками на міський пляж м. Маріуполь Донецької області вирушили рятувальники 3-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління.
19 Липня11:00 На Донеччині рятувальники допомагають відновлювати пошкоджені будинки в обстріляних селищах та містах
Рятувальники Головного управління ДСНС України у Донецькій області продовжують проводити відновлювальні роботи у житлових будинках громадян з селищ сходу Донеччини у Лебединському, Бердянському, Гранітному, Сопине та міст, поблизу лінії розмежування Донецького напрямку у Мар’їнці та Красногорівці. Наразі, з початку робіт, відновлено вже більше 1 тисячі приватних будинків мешканців Донеччини.
19 Липня10:21 У місті Добропілля рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки під час користуванням електроприладами
Співробітники Головного управління ДСНС України в Донецькій області продовжують сумлінно виконувати свої завдання за призначенням і дбати про безпеку громадян. Так, фахівці 19-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області, розповіли мешканцям м. Добропілля правила пожежної безпеки під час користуванням електроприладами.

    Твіт