ГоловнаНаочна агітація30 Червня, 2020р.
 Версія для друку

Пункти надання допомоги

Опубліковано: 30.06.2020, 08:00

З метою здійснення організаційних та практичних заходів, відповідно до компетенції і сфери діяльності ДСНС України, щодо мінімізації та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій пов'язаних з технологічними терористичними проявами та іншими видами теористичної діяльності під час проведення операції Об'єднаних сил (далі – ООС), захисту населення і територій у разі їх виникнення на території проведення ООС у Донецькій області, підрозділами Головного управління ДСНС України у Донецькій області спільно з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування забезпечено проведення роботи щодо розгортання та належного функціонування спеціальних пунктів надання допомоги, у яких кожен громадянин, за необхідності, у будь-який час доби може бути забезпечений мінімальними соціально-побутовими умовами силами і засобами структурних та підпорядкованих підрозділів Головного управління.

За розпорядженням голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, у межах контрольних пунктів в'їзду-виїзду (далі – КПВВ), розташованих уздовж лінії зіткнення на території Донецької області, розміщені пункти надання допомоги, які призначені для створення належних санітарно-гігієнічних, побутових умов, надання медичної (медико-санітарної) та та психологічної допомоги, а також доведення інформації щодо дій населення в умовах терористичних актів на території Донецької області, порядку дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів, раптових обстрілів, зняття соціальної напруги, що може виникнути на Пунктах надання допомоги та КПВВ.

Пункт надання допомоги, розміщений на відстані 60 м від КПВВ «Майорське» Бахмутський район;

Пункт надання допомоги, розміщений на відстані 20 м від КПВВ «Пищевик» Волноваський район (перенесений з КПВВ «Гнутове» м. Маріуполь та функціонує з 25.12.2015 року);

Пункт надання допомоги, розміщений на відстані 200 м від КПВВ «Новотроїцьке», Волноваський район та 80 м від автодороги Н-20 «Маріуполь - Слов’янськ».

Пункт надання допомоги, розміщений на відстані 2,9 км від КПВВ «Мар'їнка».

Пункти надання допомоги працюють у цілодобовому режимі, їх основними завданнями є створення належних умов для громадян, а саме: забезпечення санітарно-гігієнічних умов, надання при необхідності кваліфікованої медичної допомоги та забезпечення громадського правопорядку під час перетину КПВВ.

На території пунктів надання допомоги постійно чергують рятувальники, забезпечуючи пожежну безпеку та безперебійне функціонування пунктів надання допомоги, до яких, у разі необхідності, може звернутись кожний громадянин, який потребує відповідної допомоги.

Від Головного управління ДСНС у Донецькій області для забезпечення функціонування пунктів надання допомоги залучається 12 чоловік особового складу.

За останню добу в пункти надання допомоги населенню звернулось 1 особа. З початку функціонування пунктів, зареєстровано та надано допомогу 125  928 особам (з них  8 385 дитини та 22 374 людей похилого віку)

IMG-20200624-WA0011.jpg IMG-20200624-WA0012.jpg

 IMG-20200624-WA0004.jpg P1002651.JPG

3.jpg 1.jpg

5.jpg 6.jpg

 ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Наочна агітація
30 Червня08:00 Пункти надання допомоги
5 Травня12:01 Навчальний пункт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області
10 Березня08:00 На Донеччині протягом минулого тижня виникло 244 пожежі (ІНФОГРАФІКА)
13 Грудня16:50 Перевірки пожежної безпеки та їх результати
10 Квітня11:55 Інформація щодо проведення ГУ ДСНС України у Донецькій області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей
3 Січня14:27 Аналіз роботи із запитами на публічну інформацію
15 Листопада11:07 Як безпечно користуватися пічним опаленням та електричними обігрівачами
11 Лютого08:42 Наочна агітація
Наочна агітація