ГоловнаНаочна агітація9 Серпня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники Донеччини залучаються до виконання завдань за призначенням (ІНФОГРАФІКА)

Опубліковано: 09.08.2019, 09:15

Щодня рятувальники Головного управління ДСНС України у Донецькій області залучаються до виконання завдань за призначенням.

Так, піротехнічні розрахунки Головного управління щодня проводять роботи щодо очищення території Донецької області від вибухонебезпечних предметів. Лише за минулий тиждень було вилучено та знищено 126 боєприпасів, а також обстежено 45,39 га територій.

Чисельні обстріли завдали чималої шкоди мешканцям прифронтових населених пунктів. Сотні родин залишилися без даху над головою. Рятувальники ДСНС проводять відновлювальні роботи, аби люди якомога швидше повернулися до звичного життя. Зокрема, за тиждень відновлено 13 будинків. З початку проведення робіт відновлено 279 будинків.

Щодня лінію розмежування перетинають сотні громадян. Для того, щоб процедура перетину лінії розмежування була максимально комфортною, на кожному із чотирьох контрольних пунктів в’їзду-виїзду – «Майорське», «Гнутове», «Новотроїцьке» та «Мар’їнка» - у цілодобовому режимі функціонують пункти надання допомоги. У них чергують представники Головного управління ДСНС України у Донецькій області, які не тільки надають необхідну допомогу громадянам, але й проводять з ними інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань безпеки життєдіяльності.  Протягом тижня в пункти надання допомоги звернулись 936 громадян, у тому числі 100 дітей та 121 людина похилого віку. З початку функціонування пунктів, зареєстровано та надано допомогу 99 535 особам (з них 6922 дитини та 18 927 людей похилого віку). Від Головного управління ДСНС України у Донецькій області для забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню залучається 16 чоловік особового складу.

Инфографика-9-августа-пятница.gif

 

 

 

 

 


   
Наочна агітація
13 Серпня08:00 Пункти надання допомоги
12 Серпня08:00 На Донеччині протягом минулого тижня виникла 41 пожежа та загинула 1 людина (ІНФОГРАФІКА)
9 Серпня09:15 Рятувальники Донеччини залучаються до виконання завдань за призначенням (ІНФОГРАФІКА)
10 Квітня11:55 Інформація щодо проведення ГУ ДСНС України у Донецькій області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей
3 Січня14:27 Аналіз роботи із запитами на публічну інформацію
15 Листопада11:07 Як безпечно користуватися пічним опаленням та електричними обігрівачами
11 Лютого08:42 Наочна агітація
Наочна агітація