ГоловнаНаочна агітація24 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

На Донеччині протягом минулого тижня виникло 39 пожеж (ІНФОГРАФІКА)

Опубліковано: 24.02.2020, 08:00

Гасіння пожеж - один із основних напрямків Служби порятунку. Так, протягом минулого тижня виникла 39 пожеж, в яких загинула 1 людина. Крім того, під час пожеж трьох осіб було врятовано та дві особи постраждали. Також, з початку року три особи загинули на водних об'єктах.

Крім того, піротехнічні розрахунки Головного управління щодня проводять роботи щодо очищення території Донецької області від вибухонебезпечних предметів. Лише за минулий тиждень було вилучено та знищено 54 одиниці боєприпасів, а також обстежено 9.66 га територій.

Щодня лінію розмежування перетинають сотні громадян. Для того, щоб процедура перетину лінії розмежування була максимально комфортною, на кожному із чотирьох контрольних пунктів в’їзду-виїзду – «Майорське», «Гнутове», «Новотроїцьке» та «Мар’їнка» - у цілодобовому режимі функціонують пункти надання допомоги. У них чергують представники Головного управління ДСНС України у Донецькій області, які не тільки надають необхідну допомогу громадянам, але й проводять з ними інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань безпеки життєдіяльності. Протягом тижня в пункти надання допомоги звернулись 788 громадян, у тому числі 36 дітей та 115 людей похилого віку. Від Головного управління ДСНС України у Донецькій області для забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню залучається 16 чоловік особового складу.

Рятувальники Донеччини звертаються до громадян! Шановні мешканці та гості Донецької області! Запорука вашої безпеки – це особиста відповідальність. Тільки неухильне дотримання правил безпеки життєдіяльності є запорукою безпеки вашого життя!

 

 

Инфографика-3-копия(4).gif

 

 

 


   
Наочна агітація
24 Лютого08:00 На Донеччині протягом минулого тижня виникло 39 пожеж (ІНФОГРАФІКА)
17 Лютого08:00 Пункти надання допомоги
13 Грудня16:50 Перевірки пожежної безпеки та їх результати
13 Грудня08:00 Адреси пунктів обігріву, розгорнутих на території Донецької області
24 Вересня12:01 Навчальний пункт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області
10 Квітня11:55 Інформація щодо проведення ГУ ДСНС України у Донецькій області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей
3 Січня14:27 Аналіз роботи із запитами на публічну інформацію
15 Листопада11:07 Як безпечно користуватися пічним опаленням та електричними обігрівачами
11 Лютого08:42 Наочна агітація
Наочна агітація