ГоловнаНаочна агітація5 Жовтня, 2020р.
 Версія для друку

На Донеччині протягом минулого тижня виникло 306 пожеж (ІНФОГРАФІКА)

Опубліковано: 05.10.2020, 08:00

Гасіння пожеж - один із основних напрямків роботи Служби порятунку. Так, протягом минулого тижня виникло 306 пожеж, під час яких загинула одна особа, чотири особи постраждали та одну - було врятовано. З початку року  п'ятдесят вісім осіб загинули на водних об'єктах області, з яких шестеро - діти.

Крім того, піротехнічні розрахунки Головного управління щодня проводять роботи щодо очищення території Донецької області від вибухонебезпечних предметів. Лише за минулий тиждень було вилучено та знищено 711 одиниць боєприпасів, а також обстежено 13.62 га територій.

У зв’язку з введенням карантинних заходів та оголошенням режиму надзвичайної ситуації на усій території України перетин лінії розмежування обмежений. Проте на кожному із чотирьох контрольних пунктів в’їзду-виїзду – «Майорське», «Гнутове», «Новотроїцьке» та «Мар’їнка» - у цілодобовому режимі продовжують функціонувати пункти надання допомоги. У них чергують представники Головного управління ДСНС України у Донецькій області. Протягом минулого тижня до пунктів надання допомоги звернулися 2 людей.

Рятувальники Донеччини звертаються до громадян! Шановні мешканці та гості Донецької області! Запорука вашої безпеки – це особиста відповідальність. Тільки неухильне дотримання правил безпеки життєдіяльності є запорукою безпеки вашого життя!

Инфографика-последняя-1.gif

 ГУ ДСНС України у Донецькій області

 

 

 

 

 


   
Наочна агітація
24 Вересня08:00 Пункти надання допомоги
5 Жовтня08:00 На Донеччині протягом минулого тижня виникло 306 пожеж (ІНФОГРАФІКА)
13 Грудня16:50 Перевірки пожежної безпеки та їх результати
10 Квітня11:55 Інформація щодо проведення ГУ ДСНС України у Донецькій області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей
3 Січня14:27 Аналіз роботи із запитами на публічну інформацію
15 Листопада11:07 Як безпечно користуватися пічним опаленням та електричними обігрівачами
11 Лютого08:42 Наочна агітація
Наочна агітація