ГоловнаГРОМАДЯНАМКонсультаційні центри ДСНС України
 Версія для друку

Консультаційний центр ГУ ДСНС України у Донецькій області

Відтепер,  в консультаційному центрі ГУ ДСНС  України у Донецькій області цілодобово  можна отримати інформацію з питань цивільного захисту

На сьогодні гостро стоїть питання обізнаності людей у сфері цивільного захисту. Все більше дзвінків надходить від громадян стосовно надання інформації  щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, розміщення сховищ та медичних закладів, тощо. Саме для підвищення рівня інформування населення в Державній службі України з надзвичайних ситуацій запроваджено тимчасову схему інформування громадян з використанням існуючої мережі диспетчерських служб «101» та консультаційних центрів при територіальних органах ДСНС України.

Консультаційний центр має широкий спектр повноважень, в коло яких входить забезпечення якісного і доступного отримання громадянами відповідей на запитання, що входять до компетенції ДСНС не тільки під час особистого прийому, а й по телефону. На сьогодні,  кожен бажаючий може отримати оперативну та кваліфіковану інформацію щодо різних аспектів діяльності ДСНС та вичерпні відповіді на питання, що стосуються цивільного захисту. Такий консультаційний центр розташований у м. Краматорськ, до роботи якого залучені фахівці з питань цивільного захисту, психологи, а також представники місцевих органів влади.

Консультаційний центр надає безкоштовну інформаційну допомогу юридичним і фізичним особам у межах компетенції ДСНС. Звертайтесь задля уточнення інформації за телефоном Служби порятунку «101».


Рекомендації щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях

Контактна інформація консультаційного центру

    Твіт