ГоловнаГРОМАДЯНАМІнформація щодо проведення Головним управлінням ДСНС України у Донецькій області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки готелів та закладів відпочинку і оздоровлення
 Версія для друку

Інформація

щодо проведення Головним управлінням ДСНС України у Донецькій області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки готелів та закладів відпочинку і оздоровлення

 

Головним управлінням ДСНС України у Донецькій області на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 17.08.2019 № 27938/0/1-19 розпочато перевірки готелів та закладів відпочинку і оздоровлення.

Перевіркам підлягають 145 зазначених об’єктів.

Станом на 25 листопада 2019 року проведено перевірки 97 готелів та закладів відпочинку і оздоровлення. Під час перевірок виявлено 1524 порушення вимог пожежної та техногенної безпеки, 342 порушень не усунуті з попередніх приписів.

43 об’єктів потребують обладнання автоматичними системами протипожежного захисту;

На 11 об’єктах  - автоматична система протипожежного захисту знаходиться у несправному стані;

На 8 об’єктах – внутрішнє протипожежне водопостачання потребує ремонту;

За порушення вимог пожежної та техногенної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 97 посадових осіб.

За результатами здійснення заходів державного нагляду (контролю) направлено до окружного адміністративного суду 14 позовів щодо застосування санкцій у вигляді повного чи часткового призупинення експлуатації зазначених об’єктів.

За результатами проведених заходів державного нагляду підготовлено та направлено інформаційні листи до органів місцевого самоврядування.

    Твіт