ГоловнаІнформація щодо проведення ГУ ДСНС України у Донецькій області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей.
 Версія для друку

Інформація

щодо проведення Головним управлінням ДСНС України у Донецькій області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей

 Головним управлінням ДСНС України у Донецькій області на виконання протокольного рішення за результатами засідання Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 11 та наказу ДСНС № 202 від 29.03.2018 р. розпочато перевірки торгівельно-розважальних закладів, загальноосвітніх та дошкільних дитячих закладів і закладів охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням.

Перевіркам підлягають понад 280 зазначених об’єктів: п’ятдесят чотири торговельних центрів, шістнадцять лікувальних закладів та двісті десять шкіл і дитячих садків. Для проведення перевірок задіяні близько 84 працівників Головного управлінням ДСНС України у Донецькій області.

Проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 269 із 280 запланованих закладів, з них: у 49 торговельних підприємствах (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищних та дозвіллєвих закладах; 204 дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах; 16 закладах охорони здоров'я із стаціонарним лікуванням.

До одного об'єкту (ТДВ «Компанія Торгсервіс» м. Краматорськ) не допущено посадових осіб органу державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки для проведення позапланової перевірки.

Чотири об'єкти (КЗК «Міський палац культури «Будівельник» м. Краматорськ, Мангушська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 смт. Мангуш, Слов'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 м. Слов'янськ, КЗ «Технічний ліцей Маріупольської міської ради» м. Маріуполь) перебувають в стадії капітального ремонту.

Чотири об'єкти (Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м. Костянтинівка, Іллічівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костянтинівський район, Опитненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бахмутський район, КЗК «Палац культури та дозвілля» м. Костянтинівка) надали експертні звіти про те, що дані об'єкти належать до класів наслідків (відповідальності) СС2.

Два об'єкти (Успенський СБК Мар'їнський район, Пречистівский СБК Мар'їнський район) зачинені, у зв'язку із звільненням керівника закладу.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 273 керівників закладів та відповідальних посадових осіб.

 Стосовно протипожежного стану торговельних підприємствах
(торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищних та дозвіллєвих закладів

Під час перевірок виявлено 1864 порушень, з яких 388 порушення не усунуто протягом попередніх років: у 33 закладах відсутня або несправна автоматична система протипожежного захисту, у 24 закладах перепланувати шляхи евакуації, у 12 закладах відсутнє або несправне зовнішнє протипожежне водопостачання, у 12 закладах – внутрішнє протипожежне водопостачання, 39 будівель потребують заміни або ремонту систем електропостачання та 11 будівель потребують забезпечення первинними засобами пожежогасіння.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 42 керівника закладів.

Стосовно протипожежного стану 
дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів

Під час перевірок виявлено 3297 порушення, з яких 2152 порушень не усунуто протягом попередніх років: у 198 закладах відсутні або несправні автоматичні системи протипожежного захисту, у 44 закладах відсутнє або несправне зовнішнє протипожежне водопостачання, а у 58 закладах – внутрішнє протипожежне водопостачання, 86 будівель потребують заміни або ремонту систем електропостачання, 85 будівель потребують забезпечення первинними засобами пожежогасіння та у 31 закладі перепланувати шляхи евакуації.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 214 керівників закладів і відповідальних посадових осіб.

Стосовно протипожежного стану

закладів охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням

Під час перевірок виявлено 456 порушень, з яких 285 порушень не усунуто протягом попередніх років: у 14 закладах відсутні або несправні автоматичні системи протипожежного захисту, у 3 закладах несправне зовнішнє протипожежне водопостачання а у 3 закладах – внутрішнє протипожежне водопостачання, 11 будівель потребують заміни або ремонту систем електропостачання, 7 будівель потребують забезпечення первинними засобами пожежогасіння, та у 2 закладах перепланувати шляхи евакуації

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 17 керівників закладів і відповідальних посадових осіб.

 

Одночасно з метою попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності громадян під час перебування у вищевказаних закладах органами Головного управлінням ДСНС України у Донецькій області проведено профілактично-роз’яснювальну роботу.

Так, проблемні питання протипожежного захисту цих закладів постійно висвітлюються у засобах масової інформації всіх рівнів: на телебаченні – 48 разів, по радіо – 3 рази, в газетах – 13 разів, в інтернет-виданнях – 182, розповсюджено серед населення понад 11 тис. 854 примірників друкованої продукції (листівки, буклети тощо), проведено з обслуговуючим персоналом закладів 269 інструктажів.

Перелік

об’єктів з масовим перебуванням людей щодо яких органами ДСНС здійснено позапланові заходи державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки відповідно до наказу ДСНС від 29.03.2018 № 202

 

 

з/п

Найменування суб’єкта господарювання (назва об’єкту)

Адреса об’єкту

Додаток:

 

1.      

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів № 25» Маріупольської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, вул. Зелинського, 108-А

сканкопія Акту

2.      

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №51» Маріупольської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Маріуполь, Лівобережній район, вул. Станіславського, 1

сканкопія Акту

3.      

КЗ «Маріупольська спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів I-III ступенів №4» Маріупольської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Маріуполь, Кальміуський район, вул. Сєченова, 51-А

сканкопія Акту

4.      

Олексієво-Дружківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок № 14» Дружківської міської ради Донецької області

Донецька область, смт. Олексієво-Дружківка, вул. Первомайська, 83

сканкопія Акту

5.      

Дружківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Дружківської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Дружківка, вул. О. Гончара, 111

сканкопія Акту

6.      

Дружківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Дружківської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Дружківка, вул. Космонавтів, 37

сканкопія Акту

7.      

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Краматорськ, вул. Радужна, 13

сканкопія Акту

8.      

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Краматорськ, вул. О. Вишні, 15

сканкопія Акту

9.      

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Краматорськ, вул. Н. Курченко, 19

сканкопія Акту

10.            

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Краматорськ, вул. Двірцева, 48-А

сканкопія Акту

11.            

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Краматорськ, вул. В. Стуса, 40

сканкопія Акту

12.            

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Краматорськ, Б. Краматорський, 17

сканкопія Акту

13.            

Великоновосілківська загальноосвітня школа № 2 І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області

Донецька область, Великоновосілківський район, смт. Велика Новосілка, вул. Азовська, 2

сканкопія Акту

14.            

Великоновосілківська гімназія з загальноосвітньою школою І ступеня Великоновосілківської районної ради Донецької області

Донецька область, Великоновосілківський район, смт. Велика Новосілка, вул. Весела, 40-А

сканкопія Акту

15.            

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7-дошкільний навчальний заклад» Добропільської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Добропілля, вул. Саратовська, 29, м. Добропілля, вул. Нова, 12

сканкопія Акту

16.            

Добропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Добропілля, м-н Молодіжний, 8-А

сканкопія Акту

17.            

Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Добропільської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Добропілля, м. Білозерське, вул. Ватутіна, 9

сканкопія Акту

18.            

Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Добропільської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Добропілля, м. Білозерське, вул. Східна, 18

сканкопія Акту

19.            

Селидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Селидівської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Селидове, вул. Шевченко, 73

сканкопія Акту

20.            

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Покровської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Покровськ, м-н Південний, 35

сканкопія Акту

21.            

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Покровської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Покровськ, вул. Поштова, 3

сканкопія Акту

22.            

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Покровської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Покровськ, м-н Шахтарський, 33-Б

сканкопія Акту

23.            

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Покровської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Покровськ, вул. Маршала Москаленка, 151

сканкопія Акту

24.            

Авдіївська загально-освітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Авдіївської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Авдіївка, б. Шевченко, 1

сканкопія Акту

25.            

Костянтинівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 2 Костянтинівської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Незалежності, 166

сканкопія Акту

26.            

Костянтинівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 3 Костянтинівської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Ціолковського, 13

сканкопія Акту

27.            

Костянтинівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 4 Костянтинівської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Трудова, 66

сканкопія Акту

28.            

Костянтинівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 5 Костянтинівської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Пушкінська, 306

сканкопія Акту

29.            

Спеціалізована Костянтинівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 6 з поглибленим вивченням окремих предметів Костянтинівської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Костянтинівка, вул.6-го вересня

сканкопія Акту

30.            

Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Лиманської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Лиман, вул. Пушкіна, 13-А

сканкопія Акту

31.            

Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Лиманської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Лиман, пров. Привокзальний, 7-А

сканкопія Акту

32.            

Дробишевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області

Донецька область, Лиманський район, смт. Дробишеве, вул. Пушкіна, 28-А

сканкопія Акту

33.            

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 Військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

Донецька область, м. Торецьк, смт. Північне, вул. Нова, 4

сканкопія Акту

34.            

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 8 Військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

Донецька область, м. Торецьк, вул. Глінки, 1

сканкопія Акту

35.            

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія» Військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

Донецька область, м. Торецьк, пров. Новий, 2

сканкопія Акту

36.            

Урзуфська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області

Донецька область, Мангушський район, с. Урзуф, вул. Шкільна, 7

 сканкопія Акту

37.            

Ялтинська Загальноосвітня школа№1 І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області

Донецька область, Мангушський район, смт. Ялта, вул. Чапаєва, 11

сканкопія Акту

38.            

Ялтинська Загальноосвітня школа№2 І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради Донецької області

Донецька область, Мангушський район, смт. Ялта, вул. Гагаріна, 1

сканкопія Акту

39.            

Вугледарський навчально – виховний комплекс «МРІЯ» (загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Вугледарської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Вугледар, вул. Миру, 2

сканкопія Акту

40.            

Вугледарська загальноосвітня школа № 2 І-ІІІ ступенів Вугледарської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Вугледар, вул. Шахтарська, 26

сканкопія Акту

41.            

Нікольська гімназія «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеня № 2 Нікольської районної ради Донецької області

Донецька область, Нікольський район, смт. Нікольське, вул. Паркова, 23

сканкопія Акту

42.            

КЗ «Нікольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Якименка А.Д. Нікольської районної ради Донецької області» опорна школа

Донецька область, Нікольський район, смт. Нікольське, вул. Свободи, 122

 сканкопія Акту

43.            

Волноваський районний центр культури і дозвілля Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область м. Волноваха, вул. Центральна, 94

сканкопія Акту

44.            

Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, м. Волноваха, вул. Героїв 51- ї ОМБР, 95

сканкопія Акту

45.            

Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, м. Волноваха, пров. Спортивний, 8

сканкопія Акту

46.            

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької ради

Донецька область, м. Бахмут, вул. Леваневського, 10

сканкопія Акту

47.            

КЗОЗ «Бахмутська центральна районна лікарня»

Донецька область, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 15

сканкопія Акту

48.

Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Дружківка, вул. Космонавтів, 16

сканкопія Акту

49.

Дружківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Дружківка, вул. Косарева, 7

 сканкопія Акту

50.

Вугледарський НВК «Політехнічний ліцей - загальноосвітня школа № 1 І-ІІ ступенів Вугледарської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Вугледар, вул. 13 Десантників, 20

  сканкопія Акту

51.

Мар'їнська загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів Мар'їнської районної ради Донецької області

Донецька область, Мар'їнський район, м. Мар'їнка, пр. Дружби, 4

 сканкопія Акту

52.

Мар'їнська Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Мар'їнської районної ради Донецької області

Донецька область, Мар'їнський район, м. Мар'їнка, вул. Заводська, 21

 сканкопія Акту

53

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Бахмутської міської ради

Донецька область, м. Бахмут, вул. Ювілейна, 34

  сканкопія Акту

54.

ТОВ «Маріст-Трейд» ТРЦ «ПортCity»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, Запорізьке шосе, 2

  сканкопія Акту

55.

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Бахмутської міської ради

Донецька область, м. Бахмут, вул. Леваневського, 111

  сканкопія Акту

56.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Мирноградської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Мирноград, м-н «Західний», 79-А

  сканкопія Акту

57.

Родинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Покровської міської ради

Донецька область, м. Родинське, вул. Перемоги, 6

 сканкопія Акту

58.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Мирноградської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Мирноград, вул. Різдва Христова, 3

  сканкопія Акту

59.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Мирноградської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Мирноград, м-н «Західний», 4-А

  сканкопія Акту

60.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Мирноградської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Мирноград, м-н «Молодіжний», 27-А

 сканкопія Акту

61.

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 17 Мирноградської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Мирноград, вул. Карбишева, 2

  сканкопія Акту

62.

Навчально-виховний комплекс №1 м. Покровська Покровської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Покровськ, м-н «Лазурний», 80

 сканкопія Акту

63.

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія» Мирноградської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Мирноград, м-н «Східний», 24

  сканкопія Акту

64.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Мирноградської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Мирноград, м-н «Молодіжний», 56

  сканкопія Акту

65.

Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Добропільської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Добропілля, м. Білицьке, вул. Праці, 50

  сканкопія Акту

66.

Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Добропільської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Добропілля, м. Білицьке, вул. Праці, 14

  сканкопія Акту

67.

Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Добропілля, м. Білозерське, вул. Фестивальна, 6

  сканкопія Акту

68.

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області

Донецька область, Добропільський район, с. Криворіжжя, вул. Центральна, 73

  сканкопія Акту

69.

Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей м. Добропілля Донецької області

Донецька область, м. Добропілля, вул. Незалежності, 30

  сканкопія Акту

70.

Опорний заклад «Торецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6» Військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

Донецька область, м. Торецьк, вул. Маяковського, 15

 сканкопія Акту

71.

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 13 Військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

Донецька область, м. Торецьк, м. Залізне, вул. Травнева, 11-А

  сканкопія Акту

72.

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 16 Військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

Донецька область, м. Торецьк, смт. Новгородське, вул. Єсеніна, 2

  сканкопія Акту

73.

Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, м. Волноваха, вул. Гвардійська, 3

 сканкопія Акту

74.

Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, м. Волноваха, вул. Ломоносова, 13

  сканкопія Акту

75.

Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, м. Волноваха, вул. Менделєєва, 7

 сканкопія Акту

76.

Рибинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, Волноваський район, с. Рибінське, вул. Молодіжна, 18

  сканкопія Акту

77.

Дружківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Дружківської міської ради Донецької області

Донецька область. м. Дружківка вул. Кошового, 31

 сканкопія Акту

78.

 

Комунальний заклад культури «Міський палац культури ім. Леоніда Бикова» Краматорської міської ради

Донецька область, м. Краматорськ, вул. Шкільна, 9-А

сканкопія  Акту

79.

Дружківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Дружківка, вул. Козацька, 86

сканкопія  Акту

80.

Комунальний культурно-освітній заклад «Мар'їнський районний будинок культури»

Донецька область, Мар'їнський район, м. Мар'їнка, пр. Дружби, 29

сканкопія  Акту

81.

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Бахмутської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Бахмут, вул. Корсунського, 65

сканкопія  Акту

82.

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Бахмутської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Бахмут, вул. Маріупольська, 2

сканкопія  Акту

83.

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Бахмутської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Бахмут, вул. Ковальська, 121

сканкопія  Акту

84.

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Бахмутської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Бахмут, вул. Гаршина, 56

сканкопія  Акту

85.

Бахмутський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11» Бахмутської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Бахмут, вул. Миру, 22

сканкопія  Акту

86.

Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Бахмутської районної ради Донецької області

Донецька область, Бахмутський район, м. Часів Яр, вул. Горького, 1

сканкопія  Акту

87.

Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Бахмутської районної ради Донецької області

Донецька область, Бахмутський район, м. Часів Яр, вул. Д. Скрипниченка, 49

сканкопія  Акту

88.

Комунальна організація (установа, заклад) палац культури «Україна» м. Мирнаграда

Донецька область, м. Мирноград, вул. Соборна, 5

сканкопія  Акту

89.

Добропільський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів – дошкільний навчальний заклад» Добропільської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Добропілля, вул. Першотравнева, 73

сканкопія  Акту

90.

Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Слов’янської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Бульварна, 6

сканкопія  Акту

91.

Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Слов’янської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Слов’янськ, б. Пушкіна, 4

сканкопія  Акту

92.

Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Слов’янської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Торгова, 8

сканкопія  Акту

93.

Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Слов’янської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Підгірна, 242

сканкопія  Акту

94.

Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Слов’янської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Бульварна, 6

сканкопія  Акту

95.

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

Донецька область, м. Торецьк, вул. Гоголя, 2

сканкопія  Акту

96.

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови» Військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

Донецька область, м. Торецьк, вул. Євгена Седнєва, 3

сканкопія  Акту

97.

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 9 Військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, 61

сканкопія  Акту

98.

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 17 Військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

Донецька область, м. Торецьк, смт. Новгородське, вул. Молодіжна, 36-А

сканкопія  Акту

99.

Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Слов’янської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Данила Галицького, 17

сканкопія  Акту

100.

Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Слов’янської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Торська, 55

сканкопія  Акту

101.

Костянтинівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 9 Костянтинівської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Братська, 14

сканкопія  Акту

102.

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад м. Костянтинівки Донецької області»

Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Вінницька, 44

сканкопія  Акту

103.

Мангушська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Мангушської районної ради Донецької області

Донецька область, Мангушський район, смт. Мангуш, вул. Мурзи, 8

сканкопія  Акту

104.

Хрестищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Слов’янської районної ради Донецької області

Донецька область, Слов'янський район, с. Хрестище, пров. Шкільний, 8

сканкопія  Акту

105.

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Приморський район, вул. Новоросійська, 12

сканкопія  Акту

106.

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Приморський район, пр. Будівельників, 28

сканкопія  Акту

107.

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Краматорськ, вул. Благодатна, 80

сканкопія  Акту

108.

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Краматорськ, вул. Бикова, 7

сканкопія  Акту

109.

Дитячо-юнацька спортивна школа Костянтинівської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Абрамова, 2

сканкопія  Акту

110.

Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Слов’янської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Ярослава Мудрого, 4

сканкопія  Акту

111.

Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, Волноваський район, с. Іванівка, вул. Центральна, 50

сканкопія  Акту

112.

Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, Волноваський район, смт. Новотроїцьке, вул. Шевцової, 57

сканкопія  Акту

113.

Ольгинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, Волноваський район, смт. Ольгінка, вул. Шкільна, 31

сканкопія  Акту

114.

Світлодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бахмутської районної ради Донецької області

Донецька область, Бахмутський район, м. Світлодарськ, 66-А

сканкопія  Акту

115.

Навчально-виховний комплекс «Ліцей із загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів» Костянтинівської міської ради Донецької області («Ліцей»)

Донецька область, м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 146

сканкопія  Акту

116.

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Краматорськ, вул. Танкистів, 112

сканкопія  Акту

117.

Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 28

сканкопія  Акту

118.

Краматорська загальноосвітня школа I-III ступенів № 22 Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область,  м. Краматорськ, вул. Двірцева, 3

сканкопія  Акту

119.

Яковлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області

Донецька область, Бахмутський район, с. Яковлівка, вул. Донецька, 7

сканкопія  Акту

120.

Рівнопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, Волноваський район, с. Рівнопіль, вул. Донецька, 7

 сканкопія  Акту

121.

Новогродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 ім. Тараса Шевченко Новогродівської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Новогродівка, вул. О. Кошового, 38

сканкопія Акту

122.

Костянтинівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням іноземної мови Костянтинівської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Костянтинівка, бул. Космонавтів, 12-А

сканкопія Акту

123.

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Краматорськ, вул. Софіївська, 128

сканкопія Акту

124.

Валер'янівська загальноосвітня школа І-ІІІ Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, Волноваський район, с. Валер'янівка, вул. Центральна, 34-А

сканкопія Акту

125.

Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, Волноваський район,  смт. Володимирівка,                         вул. Гагаріна, 2

 сканкопія Акту

126.

ТОВ «ЕКО»

Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Громова, 55

сканкопія Акту

127.

Костянтинівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів №15 Костянтинівської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Соборності, 9

сканкопія Акту

128.

Костянтинівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів №16 Костянтинівської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Преображенська, 60

сканкопія Акту

129.

Слов'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Слов'янської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Слов'янськ, вул. Свободи, 28

сканкопія Акту

130.

Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Слов’янської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Вокзальна, 22

сканкопія Акту

131.

Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, Волноваський район,  с. Петровське,                               вул. Центральна, 39-А

сканкопія Акту

132.

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 25

сканкопія Акту

 133.

Вугледарський міський культурно-дозвіллєй центр

Донецька область, м. Вугледар, вул. 30 річчя Перемоги, 2

сканкопія Акту

134. 

Павлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мар'їнської районної ради Донецької області

Донецька область, Мар'їнський район, с. Павлівка, вул. Центральна, 73

сканкопія Акту

135. 

ККОЗ «Павлівський сільський Будинок культури»

Донецька область, Мар'їнський район, с. Павлівка, вул. Центральна, 77

сканкопія Акту

136. 

Старогантівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, Волноваський район, с. Старогнатівка, вул. Шкільна, 37

сканкопія Акту

137. 

Гранітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, Волноваський район, с. Гранітне, вул. Богдана Хмельницького, 33

сканкопія Акту

138. 

КЗ «Маріупольська спеціалізована школа з поглибленим вивченням новогрецької мови І-ІІІ ступеню №8 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Кальміуський район, смт. Сартана, вул. Генерала Куркчи, 37

сканкопія Акту

 139.

КЗ «Маріупольський навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа №14» Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Лівобережній район, вул. Пашковського, 62-А

сканкопія Акту

140. 

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів №16 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, пр. Металургів, 121-А

 сканкопія Акту

141. 

ТОВ «МАКОН ЛТД»

Донецька область, м. Краматорськ, бул. Краматорський, 18

сканкопія Акту

142. 

ТОВ «МАКОН ЛТД»

Донецька область, м. Дружківка вул. Соборна, 32

 сканкопія Акту

143. 

ТОВ «МАКОН ЛТД»

Донецька область, м. Бахмут, вул. Торгова, 1

сканкопія Акту

144. 

ТОВ «ІНТЕРЛЮКС ДОН»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, пр. Будівельників, 125

сканкопія Акту

145. 

Бойовська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – філія опорного закладу – КЗ «Нікольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Якименка А.Д. Нікольської районної ради Донецької області»

Донецька область, Нікольський район, с. Бойове, вул. Сенатосенка, 81-Д

сканкопія Акту

146. 

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №20 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

Донецька область, м. Торецьк, смт. Щербинівка, вул. Шевченка, 38

сканкопія Акту

147. 

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів №9 з українською мовою навчання Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, бл. Б. Хмельницького, 22

сканкопія Акту

148. 

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Кальміуський район, пр. Шопена, 4

сканкопія Акту

149. 

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №30 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Кальміуський район, вул. Дністровська, 35

сканкопія Акту

150. 

КЗ «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Євгена Михайловича Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, вул. Володимирська, 27

сканкопія Акту

151. 

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Лівобережній район, вул. Олімпійська, 67

сканкопія Акту

152. 

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №45 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Кальміуський район, вул. Січових Стрільців, 31-А

сканкопія Акту

153. 

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №55 Маріупольської міської ради   Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Лівобережній район, вул. Волгодонська, 13

сканкопія Акту

154. 

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область,  м. Маріуполь, Лівобережній район, вул. Олімпійська, 199

сканкопія Акту

155. 

КЗ «Маріупольський навчально-виховний комплекс «Колегіум-школа» № 1 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, вул. Грецька, 44

сканкопія Акту

156. 

Малоянисольский будинок культури Нікольського району Донецької області

Донецька область, Нікольський район, с. Малоянисоль, вул. Центральа, 48-А

сканкопія Акту

157

КЗОЗ «Добропільська лікарня інтенсивного лікування»

Донецька область, м. Добропілля, вул. Гагаріна, 3

сканкопія Акту

158

Центральна міська лікарня 

Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, 55

сканкопія Акту

159

КЗ «Центр культури та дозвілля м. Добропілля»

Донецька область, м. Добропілля, вул. Фестивальна, 21

сканкопія Акту

160

КП «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради

Донецька область, м. Дружківка вул. Соборна, 25

сканкопія Акту

161

Краматорський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №6 – дошкільний навчальний заклад Краматорської міської ради»

Донецька область,  м. Краматорськ, вул. В.Садова, 71 

сканкопія Акту

162

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №8 Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область,  м. Краматорськ, вул. Двірцева, 57-А

сканкопія Акту

163

ТОВ «ДЕБЮТ ПОБЄДА»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, пр. Миру, 34

сканкопія Акту

164

ТОВ «ТРАКТАТ»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, пр. Миру, 69

сканкопія Акту

165

КЗ «Маріупольська спеціалізована школа I-III ступенів №3 з поглибленим вивченням окремих предметів Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, вул. Італійська, 132

сканкопія Акту

166

КЗ «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням окремих предметів Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Лівобережній район, вул. Київська, 72

сканкопія Акту

167

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів №7  Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, вул. Леваневського, 7

сканкопія Акту

168

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь,  Лівобережній район, вул. Азовстальська, 53

сканкопія Акту

169

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів №18  Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, пров. Трамвайний, 22

сканкопія Акту

170

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька обл. м. Маріуполь, Приморський район, вул. Чорноморська, 12

сканкопія Акту

171

КЗ «Маріупольський навчальна – виховний комплекс «Колегіум школа» №28 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Кальміуський район, вул. Гонди, 6

сканкопія Акту

172

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Приморський район, вул. Зелінського, 37/39

сканкопія Акту

173

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа I - III ступенів №34 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Кальміуський район, вул. Гастело, 17

сканкопія Акту

174

КЗ «Маріупольська спеціалізована школа №46 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Кальміуський район, смт. Старий Крим, вул. Центральна, 4

сканкопія Акту

175

КЗ «Маріупольський навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа №48» Маріупольської міської ради Донецької області

Донецька область,  м. Маріуполь,  Лівобережній район, пр. Свободи, 45

сканкопія Акту

176

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №50 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Кальміуський район, вул. Мисливська, 118

сканкопія Акту

177

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область,  м. Маріуполь, Лівобережній район, б. Морський, 8

сканкопія Акту

178

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №57 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область,  м. Маріуполь, Лівобережній район, вул. Лютнева, 86

сканкопія Акту

179

КЗ «Маріупольський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-ліцей інформаційних технологій» №69 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область,  м. Маріуполь, Лівобережній район, пр. Захисників України, 92

сканкопія Акту

180

Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, Волноваський район, смт. Андріївка, пров. Шкільний, 1

сканкопія Акту

181

Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, Волноваський район,  смт. Мирне, вул. Центральна, 4

сканкопія Акту

182

ФОП Алієв А.Ю.

Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Свободи, 2

сканкопія Акту

183

ТОВ «С.К. ІСТЕЙТ»

Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Шовковична, 12

сканкопія Акту

184

Слов’янський психоневрологічний інтернат

Донецька область,  м. Слов’янськ, вул. Курчатова, 72

сканкопія Акту

185

ТОВ «Торгівельний дім «ЮВІЛЕЙНИЙ-40»

Донецька область, м. Слов’янськ, Площа Соборна, 9

сканкопія Акту

186

КЗ «Очеретинський НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів – ДНЗ (опорний навчальний заклад) Ясинуватського району Донецької області»

Донецька область, Ясинуватський район, смт. Очеретино, вул. Набережна, 12

сканкопія Акту

187

КЗ «Центр культури і дозвілля м. Слов'янська» відділу культури Слов'янської міської ради

Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Вокзальна, 77

сканкопія Акту

188

ККОЗ «Курахівський міський центр культури і дозвілля»

Донецька область, Мар`їнський район, м. Курахове, пр. Запорізький, 2

сканкопія Акту

189

Курахівська загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів Мар`їнської районної ради Донецької області

Донецька область, Мар`їнський район м. Курахове, вул. Пушкіна, 17

сканкопія Акту

190

Курахівська загальноосвітня школа № 2 І-ІІІ ступенів Мар`їнської районної ради Донецької області

Донецька область, Мар`їнський район, м. Курахове, вул. Пушкіна, 11-А

сканкопія Акту

191

Курахівська загальноосвітня школа № 5 І-ІІІ ступенів Мар`їнської районної ради Донецької області

Донецька область, Мар`їнський район, м. Курахове, вул. Миру, 53

сканкопія Акту

192

КЗ «Темрюцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Нікольської районної ради Донецької області

Донецька область, Нікольський район, с. Темрюк, вул. Центральна, 74

сканкопія Акту

193

Краматорський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32 – дошкільний навчальний заклад) Краматорської міської ради

Донецька область, м. Краматорськ, вул. Волгодонська, 22

сканкопія Акту

194

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 з профільним навчанням імені В.М. Шейман Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область,  м. Краматорськ, вул. Ювілейна, 46

сканкопія Акту

195

Донська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, Волноваський район, с. Донське, вул. Кошового, 5

сканкопія Акту

196

Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, Волноваський район, с. Златоустівка, вул. Чернігівська, 47

сканкопія Акту

197

Світлодарський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Бахмутської районної ради Донецької області

Донецька область, Бахмутський район, м. Світлодарськ, 24-А/25-А

сканкопія Акту

198

Свободненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, Волноваський район, с. Свободне, вул. Центральна, 102

сканкопія Акту

199

Соледарська загальноосвітня школа №13 з поглибленим вивченням англійської мови Соледарської міської ради Донецької області

Донецька область, Бахмутський район, м. Соледар, вул. Преображенська, 10

сканкопія Акту

200

ТОВ «СТИЛЬ ГРУП»

Донецька область, м. Краматорськ, вул. Паркова, 18

сканкопія Акту

201

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Краматорськ, вул. К Білокур, 14

сканкопія Акту

202

Палац культури та техніки ПрАТ «НКМЗ»

Донецька область, м. Краматорськ, вул. Академічна, 53

сканкопія Акту

203

Селидівська загальноосвітня школа Селидівської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Селидове, вул. Маяковського, 18

сканкопія Акту

204

КЗ «Зорянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нікольської районної ради Донецької області»

Донецька область, Нікольський район, с. Зоря, вул. Садова, 22-А

сканкопія Акту

205

Билбасівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Слов'янської районної ради Донецької області

Донецька область, Слов'янський район, с. Билбасівка, вул. Сонячна, 20

сканкопія Акту

206

ККОЗ «Богоявленській сільський Будинок народної творчості»

Донецька область, с. Богоявленка, вул. Первомайська, 70

сканкопія Акту

207

ТОВ «Культурно-розважальний центр «Победа»

Донецька область, м. Бахмут, вул. Ювілейна, 10

сканкопія Акту

208

ДП «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов'янський курорт» ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «УКРПРОФОЗДОРОВНИЦЯ»

Донецька область, м. Слов'янськ, вул. Пушкіна, 2

сканкопія Акту

209

КЗ «Маріупольський навчально-виховний комплекс «гімназія-школа №1» Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, вул. Воїнів-Визволителів, 92

сканкопія Акту

210

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 з профільним навчанням Краматорської міської

ради Донецької області

Донецька область, м. Краматорськ, вул. Хабаровська 40

сканкопія Акту

211

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Краматорськ, вул. В. Стуса, 19

сканкопія Акту

212

Навчально-виховний комплекс «Гімназія-школа №27»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, вул. Троїцька, 56

сканкопія Акту

213

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №32 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Приморський район, вул. Маркелова, 2

сканкопія Акту

214

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №33 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Приморський район, вул. Маріупольська, 18-А

сканкопія Акту

215

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №36 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, вул. Архіпа Куїнджі, 140

сканкопія Акту

216

КУ «Маріупольська міська лікарня №4 ім. І.К. Мацука»

Донецька область, м. Маріуполь, вул. Пашковського, 4

 сканкопія Акту

217

КЗ «Пологовий будинок №2 міста Маріуполья»

Донецька область, м. Маріуполь, вул. Пашковського, 36

сканкопія Акту

218

КЗ «Маріупольський міський технологічний ліцей Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Кальміуський район, пр. Нікопольський, 133

сканкопія Акту

 219

ККОЗ «Галицинівський сільський Будинок культури»

Донецька область, Мар'їнський район, с. Галицинівка, вул. І. Середи, 1

 сканкопія Акту

220 

ККОЗ «Єлизаветівський сільський культурно-спортивний цент»

Донецька область, Мар'їнський район, с. Єлизаветівка, вул. Центральна

сканкопія Акту

221 

ККОЗ «Степненський сільський Будинок культури»

Донецька область, Мар'їнський район, с. Степне, вул. Шевченко, 2-А

сканкопія Акту

222 

Бугаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, Волноваський район, с. Бугас, вул. Шкільна, 1

сканкопія Акту

223 

ТОВ «НАК»

Донецька область, м. Краматорськ, вул. В. Стуса, 49

сканкопія Акту

224 

КЗ «Маріупольська гімназія №2 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, вул. Лавицького, 7

 сканкопія Акту

225 

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Приморський район,  вул. Перша Слободка, 102

сканкопія Акту

226 

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів №38 Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, вул. Івана Франка, 29

сканкопія Акту

227 

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів №52  Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, вул. Троїцька, 57

сканкопія Акту

228 

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів №53  Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, вул. Пилипа Орлика, 79-А

сканкопія Акту

 229

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів №54  Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Приморський район,  вул. Кронштадська, 11-А

сканкопія Акту

230 

КЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості Кальміуського району м. Маріуполя» Департаменту освіти Маріупольської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Маріуполь, Кальміуський район, вул. Семашка, 19

сканкопія Акту

231 

Палац культури «Іскра» ПрАТ «Азовзагальмаш»

Донецька область, м. Маріуполь, Кальміуський район, пр. Нікопольський, 145/147

сканкопія Акту

232 

КЛПУ «Міська психіатрична лікарня №7 м. Маріуполя»

Донецька область, м. Маріуполь, Лівобережній район, вул. Пашковського, 4

сканкопія Акту

233 

КЛПУ «Міський протитуберкульозний диспансер м. Маріуполя»

Донецька область, м. Маріуполь, Лівобережній район, вул. Пашкоського, 2

сканкопія Акту

234 

Торговельний центр №38 ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, Запорізьке шосе, 4

сканкопія Акту

235

Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Авдіївка, вул. Комунальна, 10

сканкопія Акту

236

КЗ «Маріупольська спеціалізована школа I-III ступенів №63  Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, вул. Пилипа Орлика, 90-А

сканкопія Акту

237

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів №64  Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, вул. Пилипа Орлика, 92-А

 сканкопія Акту

238

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів №65  Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, вул. Казанцева, 25-А

 сканкопія Акту

239

КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «МЕОТИДА»

Донецька область, м. Маріуполь, Кальміуський район, вул. Академіка Амосова, 2-А

сканкопія Акту

240

КЗ «Маріупольський морський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Приморський район,  пр. Будівельників, 28-А

сканкопія Акту

241

КЛПУ «Дошкільний санаторій для дітей з захворюванням органів дихання нетуберкульозної етіології м. Маріуполь»

Донецька область, м. Маріуполь, Лівобережній район, вул. Українського козацтва, 90

сканкопія Акту

242

КЛПУ «Обласний дитячий кістково-туберкульозний санаторій м. Маріуполь»

Донецька область, м. Маріуполь, б. Приморський, 23

сканкопія Акту

243

КУ «Маріупольська міська лікарня №9 – медико-санітарна частина працівників департаменту морського флоту»

Донецька область, м. Маріуполь, Приморський район, вул. Гагаріна, 114/116

сканкопія Акту

244

КУ «Міський палац культури»

Донецька область, м. Маріуполь, Лівобережній район, вул. Азовстальська, 13

сканкопія Акту

245

КУ «Палац культури «Молодіжний»

Донецька область, Кальміуський район, м. Маріуполь, пр. Металургів, 150

сканкопія Акту

246

Маріупольська загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів №2 Донецької обласної ради

Донецька область, м. Маріуполь, Лівобережній район, вул. Азовстальська, 150

сканкопія Акту

247

Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області

Донецька область, м.  Миколаївка, вул. Синецького, 4

 сканкопія Акту

248

Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області

Донецька область, м.  Миколаївка, вул. Миру, 8

сканкопія Акту

249

ТОВ «Івент-Сервіс»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, пр. Будівельників, 134

 сканкопія Акту

250

ТОВ «Амстор Рітейл Груп»

Донецька область, м. Маріуполь, вул. Купріна, 2

сканкопія Акту

251

ТОВ «Амстор Рітейл Груп»

Донецька область, м. Маріуполь, пр. Перемоги, 21

 сканкопія Акту

252

ТОВ «Амстор Рітейл Груп»

Донецька область, м. Краматорськ, вул. Маяковського, 1-М

сканкопія Акту

253

ТОВ «Мореплавне»

Донецька область, м. Маріуполь, пр. Миру, 149

сканкопія Акту

254

ТОВ «Мореплавне»

Донецька область, м. Маріуполь, пр. Металургів, 112

сканкопія Акту

255

ТОВ «ДК «Маркохім»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, пр. Металургів, 52

сканкопія Акту

256

ТОВ «ЕПІЦЕНТР К»

Донецька область, м. Маріуполь, Приморський район, пр. Миру, 130

сканкопія Акту

257

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів №67  Маріупольської міської ради Донецької області»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, бл. Шевченка, 353

сканкопія Акту

258

КЗ «Міська лікарня №1»

Донецька область, м. Маріуполь, Кальміуський район, вул. Радіна М.В., 2

сканкопія Акту

259

КЗ «Маріупольський міський ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, пр. Миру, 79

сканкопія Акту

260

КУ «Маріупольський пансіонат для ветеранів війни та праці №2»

Донецька область, м. Маріуполь, Приморський район, бл. Приморський, 29

сканкопія Акту

261

КУ «Палац культури «Молодіжний Маріупольської міської ради»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, вул. Харлампієвська, 17/25

сканкопія Акту

262

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №43 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька область, м. Маріуполь, Кальміуський район, вул. Арктики, 10 сканкопія Акту

263

КЗ «Маріупольське територіальне об'єднання здоров'я дитини та жінки» Маріупольської міської ради Донецької області Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, пр. Миру, 80 сканкопія Акту

264

КЗОХ «Обласна лікарня інтенсивного лікування м. Маріуполь» Донецької обласної ради Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район,  вул. Троїцька, 46 сканкопія Акту

265

КЛПУ «Міський міжрайонний онкологічний диспансер м. Маріуполя» Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, пр. Миру, 80 сканкопія Акту

266

КУ «Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги» Маріупольської міської ради Донецької області. Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, вул. Бахмутська, 20 а сканкопія Акту

267

ККПНЗ «Міський палац естетичного виховання» Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, пр. Металургів, 19 сканкопія Акту

268

КЗ «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №42 Маріупольської міської ради Донецької області» Донецька область, м. Маріуполь, Кальміуський район, вул. Карпінського, 25 сканкопія Акту

269

ФОП Давидова Г.А. Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, вул. Митрополитська, 85 сканкопія Акту

Перелік

об’єктів з масовим перебуванням людей за результатами перевірок яких направлено позовні заяви до адміністративних судів щодо застосування запобіжних заходів

1.

ТОВ «ЕКО»

Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Громова, 55

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

2.

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Костянтинівської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Братська, 14

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

3.

Ольгинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

Донецька область, Волноваський район, смт. Ольгинка, вул. Шкільна, 31

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

4.

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Краматорськ, вул. К. Білокур, 14

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

5.

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Краматорської міської ради Донецької області

Донецька область, м. Краматорськ, вул. Н. Курченко, 19

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

6.

ТОВ «СТИЛЬ ГРУП»

Донецька область, м. Краматорськ, вул. Паркова, 18

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

7.

ТОВ «ДЕБЮТ ПОБЄДА»

Донецька область, м. Маріуполь, пр. Миру, 34

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

8.

ТОВ «ІНТЕРЛЮКС ДОН»

Донецька область, м. Маріуполь, пр. Будівельників, 125

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

9.

Малоянисольский будинок культури Нікольського району Донецької області

Донецька область, Нікольський район, с. Малоянисоль, вул. Центральна, 48-А

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

10.

Краматорський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 – дошкільний  навчальний заклад Краматорської міської ради»

Донецька область, м. Краматорськ, вул. В. Садова, 71

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

11.

ТОВ «ТРАКТАТ»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, пр. Миру, 69

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

12.

ТОВ «МАКОН ЛТД»

Донецька область, м. Дружківка, вул. Соборна, 32

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

Донецька область, м. Бахмут, вул. Торгова, 1

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

Донецька область, м. Краматорськ, б-р Краматорський, 18

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

13

ФОП Алієв О.Ю.

Донецька область, м. Слов'янськ, вул. Свободи, 22

 

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

14

ТОВ «Торговий дім «Ювілейний-40»

Донецька область, м. Слов'янськ, Площа Соборна, 9

 

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

15.

Торговий центр №38 ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна»

Донецька область, м. Маріуполь, Центральний район, Запорізьке шосе, 4

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

16.

ТОВ «НАК»

Донецька область, м. Краматорськ, вул. В. Стуса, 49

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

17.

КП «Дружківський міський парк культури та відпочинку»

Донецька область, м. Дружківка, вул. Соборна, 25

направлено позовну заяву до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи (експлуатації)

 

 

    Твіт