ГоловнаГУ Держтехногенбезпеки27 Січня, 2012р.
 Версія для друку

Серед соціально-незахищених верств населення проведена роз’яснювальна робота

Опубліковано: 27.01.2012, 14:17

Протягом січня інспекторами Держтехногенбезпеки у Донецькій області проведені спільні рейди із працівниками служби соціального захисту населення житлово-комунальних установ та співробітниками органів внутрішніх справ серед соціально-незахищених верств населення.

 

Проведення роз’яснювальної роботи серед населення, спрямовано на зменшення пожеж та загибелі на них людей. У минулому році в області на пожежах за соціальним станом загинуло 148 пенсіонерів, 146 безробітних та 16 людей без певного місця перебування.

На початку 2012 року відкориговані списки самотніх осіб похилого віку, багатодітних сімей, інвалідів, бездомних осіб, неблагополучних сімей, а також осіб, які потребують соціальної підтримки.

Спільно із відповідними відомчими співробітниками здійснено 71 рейд із зазначеними категоріями населення. Під час відвідувань осель з мешканцями проведено бесіди з основ пожежної безпеки та поширено листівки і брошури з протипожежної тематики.

Крім того, у квітні поточного року планується проведення спільних заходів щодо відпрацювання найбільш пожежонебезпечних місць та вулиць в містах та районах області.

Головне управління Держтехногенбезпеки у Донецькій області


   
ГУ Держтехногенбезпеки
27 Січня14:17 Серед соціально-незахищених верств населення проведена роз’яснювальна робота
ГУ Держтехногенбезпеки