ГоловнаФінанси
Знайдено: 10

Фінанси

8 Листопада11:02 Рятувальна техніка та її унікальні можливості
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного територіального управління МНС у Донецькій області оснащений унікальною технікою, яка допомагає рятувати людей та ліквідувати наслідки різноманітних надзвичайних ситуацій. Це потужні машини, здатні проїхати там, де немає доріг, витягнути із замету будь-яку вантажівку і навіть, у разі необхідності, обігріти будинок. А чи можна суто військові автомобілі застосувати в мирних цілях, коли ніякої надзвичайної ситуації немає? Можна і навіть необхідно у тих випадках, коли звичні всім цивільні машини не можуть впоратися із завданням.
8 Листопада10:50 Пожежні-рятувальники можуть не тільки гасити пожежі та ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій
Можливо, комусь вже доводилося звертатися в найближчу пожежну частину з проханням про надання послуги, яка не пов’язана ані з пожежею, ані з надзвичайною ситуацією, але виконати яку пожежні-рятувальники технічно можуть.
8 Листопада10:24 Піротехніки МНС - військова професія в мирний час
Сама назва професії говорить про те, що ці люди працюють з вибухонебезпечними предметами. Здавалося б, навіщо потрібна піротехнічна служба в мирний час? Насправді - дуже потрібна і важлива.

    Твіт