В пам’ять про загиблого рятувальника Олега Мартиненко пройшов турнір з мініфутболу

clock
23.04.2024 14:25

В смт Олександрівка Краматорського району пройшов турнір з мініфутболу в пам’ять про рятувальника Олега Мартиненко, який 4 березня під час гасіння пожежі разом з колегами потрапив під повторний обстріл росіян. На жаль, від отриманих травм Олег загинув на місці.

В турнірі з мініфутболу взяли участь 5 команд, з яких ФК "Альфа", ФК "Рятувальники" м. Краматорськ, ФК "Олександрівка", ФК "Золоті Пруди" та ФК "Черкаська ОТГ". Перед початком змагань присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять рятувальника, який загинув під час виконання завдання за призначенням.

“Олег Мартиненко родом із смт Олександрівка Краматорського району. Навчалася в Олександрівській школі та незадовго після її закінчення пішов до армії. Одразу після армії влаштувався працювати в 38 державну пожежно-рятувальну частину у м. Слов'янськ. Олег був доброю та щирою людиною, завжди з відповідальністю виконував свої професійні обов'язки, а у вільний від роботи час любив футбол, грав у команді рідної селищної громади”, - розповів представник ФК “Альфа” Іван Коромисло.

Вічна пам'ять Герою!

dizain-bez-nazvaniia-6.png

photo1713855192.jpeg

2-23.png

3-20.png

8-4.png

9-6.png

Схожі матеріали