Останні новини ДПО

clock
15.12.2021 12:43
Співробітники Головного управління провели тематичну зустріч з представниками добровольчих пожежних команд (ВІДЕО)
Прибувати за викликом миттєво, простягати руку допомоги без найменших запізнень, рятувати кожного, хто цього потребує – аби досягти цих цілей і створюються місцеві добровольчі пожежні команди. Вогнеборці-добровольці – це люди, які готові кинути всі свої справи на час виклику, аби врятувати чиєсь життя та майно. Їх справжнє покликання – постійно і самовіддано допомагати іншим.
clock
15.12.2021 10:41
Покровські рятувальники провели зустріч з Добровільною пожежною дружиною ПРАТ «Метінвест ПВ» (ВІДЕО)
Рятувальники 9 Державного пожежно-рятувального загону із залученням місцевого телеканалу «Капрі» провели зустріч з добровільною пожежною дружиною ПРАТ «Метінвест ПВ».
clock
14.12.2021 15:52
Рятувальники Донеччини проводять тренінг на тему порядку дій керівників об’єднаних територіальних громад та центрів безпеки громадян під час надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру
14 грудня стартував триденний тренінг для керівників об’єднаних територіальних громад та центрів безпеки громадян, що приїхали до міста Маріуполь з усієї області, під час якого рятувальники Донеччини поділилися теоретичними знаннями та практичним досвідом.
clock
13.12.2021 08:21
У межах Тижня пожежної безпеки до школярів Новодонецької селищної громади завітали фахівці Центру безпеки
Днями до школярів ЗОШ №16 Новодонецької селищної громади завітали фахівці Центру безпеки. Метою заходу було навчання малечі азам пожежної безпеки, роз'яснення питань безпеки життєдіяльності та популяризація професії рятувальника.
clock
11.12.2021 09:00
Хто такі добровольці ДСНС і як стати одним із них під час брифінгу розповіли рятувальники ГУ ДСНС України в Донецькій області журналістам
Не чекати – діяти. І діяти професійно, отримавши знання й підготовку для порятунку не лише майна, а й життів. Цього навчають фахівці Головного управління всіх бажаючих і вмотивованих.
clock
01.12.2021 15:52
Представники Головного управління взяли участь у проведені семінарських занять стосовно реалізації заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період
01 грудня в Донецькій області представники Головного управління взяли участь у проведені семінарських занять стосовно реалізації заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період. Захід пройшов з керівниками райдержадміністрацій, новообраних міських, селищних та сільських рад, об’єднаних територіальних громад, а також з керівниками місцевих райдержадміністрацій та територіальних громад з питань цивільного захисту.